široko povijanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima…evo mi polagano brojimo još sitno do poroda i nikako si iz glave nemogu izbiti pitanje širokog povijanja…znam da je prije to bila ajmo reć tradicija i svi su široko povijali bebe do prvog pregleda kukova, a kako sam prikupila informacije danas to nije slučaj…čak su i pedijatri sa svojim mišljenima od onih koji su apsolutno za do onih koji su apsolutno protiv…kakvo je vaše mišljenje o tom???da li krenuti s povijanjem neovisno što nam na otpustu kažu ili ne???mame koje već imate klince da li ste ih povijale ili ne???šta su vam preporučili pedijatri???

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ja sam široko povijala obje curke,meni su u bolnici rekli,a kasnije i patronazna i pedijatrica da treba povijat do prvog pregleda kukova..to je bilo prije 3 godine…

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Meni su preporučili široko povijanje, kad smo obavili pregled kukića i kad su vidjeli da je sve u redu rekli su nam da možemo prestati sa tim. S obzirom da na taj pregled ideš dosta brzo od rođenja to stvarno kratko traje. S tim da je mojem mužu bilo i bolje dok je imao tonu tih pelena jer je rekao da ga je lakše držao. 

  • Avatar clericova

    clericova

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Također, široko povijanje do prvog pregleda kukića, kod nas je to bilo za mjesec i pol. S tim da su se tad zaredali vrući dani pa sam većinom zadnjih par tjedana samo po noći stavljala da mu ne bude vruće.

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Tako smo i mi nekako između prvog i drugog mjeseca bili na pregledu.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nisam siroko povijala. U bolnici rekli ne, patronazna rekla da treba i na kraju pedijatar rekao da ne treba. Uzv kukova je bio sa 6 ili 8 tj nisam ziher, kukovi savrseni. Nismo morali ni vjezbati ni nista.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Sad kad pričate o širokom povijanju.. za to se koriste tetra pelene?a jel se one.mogu koristiti i za klasično povijanje ili samo široko?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    cloudy


    Sad kad pričate o širokom povijanju.. za to se koriste tetra pelene?a jel se one.mogu koristiti i za klasično povijanje ili samo široko?

    Tetre se mogu motati na vise nacina, pogledaj si filmice na youtubeu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ukoliko vam doktori u bolnici, pedijatri preporuče široko povijanje nemojte to zanemariti, da cloudy za to se koristi tetra pelene i vjeruj mi moraš biti poprilično iskusna da to napraviš kako treba, mnogi misle da je to u pitanju samo pelena složena na trokut ali nije to baš tako jednostavno. Bit je da su nogice što više razmaknute i savinute u oblik žabice. Same nemojte to raditi, ukoliko ima problema tu su doktori da vam to objasne.

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Tetre mozes koristiti za sve vrste previjanja. Moja poznanica nije htijela koristiti jednokratne pelene tako da je bebu stalno previjala sa platnenim pelenama.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.