Začepljeni nosić

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mamaT

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    bok mame, bebo od 4 i po mjeseca zadnijh nekoliko dana ima začepljeni nosić kad ga stavimo na spavanje. kad je u uspravnom ili sjedećem položaju je ok, ali čim legne, bilo na trbuh ili leđa, nos se začepi, on počinje hrkati i ne može disati pa se budi i loše spava, a s njim i mi.. kako mu pomoći? podigli smo madrac tako da spava na lagano povišenom, ali ne pomaže.. ima netko savjet? inače je vesela beba i čini se da mu ne smeta kad je budan.

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Jel mu curi  nosić, odnosno jel nosić pun? ako je, puno obične fiziološke i nosni aspirator koji ide na usisavač.. ne znam jeste li to već koristili, ali to je jedino čime smo m mogli sinu dok je bio tako mali ispuhati nos.
    a ako nema pun nos, a radi vam grijanje, probajte korisiti ovlaživač zraka ili namočiti običnu plahtu ili ručnik i na radijator.. suhi zrak dosta smeta bebicama.

  • mamaT

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    ne curi mu nos uopće, samo je pun kad leži. grijanje nemamo, još uvijek je toplo kod nas na moru.

  • barabica

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    mi probleme sa zacepljenim nosom uspjesno rjesavamo kapanjem fizioloske i usisavanjem nosnim aspiratorom..svaka cast onome tko ga je izmislio :-D

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    mamaT, onda fiziološka i nosni aspirator! nadam se da će pomoći..

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    barabicami probleme sa zacepljenim nosom uspjesno rjesavamo kapanjem fizioloske i usisavanjem nosnim aspiratorom..svaka cast onome tko ga je izmislio :-D

    Potpisujem :)

  • mamaT

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    super, probat ćemo onda tako, jer aspiratorić bez fiziološke i nije baš neko ugodno iskustvo za bebolinca..
    p.s. “barabica” me podsjetila na onu šalu kad mali šmrkljivko pita: jel ima netko barabicu (obavezno pročitati na glas) :D

  • barabica

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    hahaha,nadimak mi odgovara temi :-D

    moj bebac je u pocetku urlao kao lud kad smo cistili nos,ja sam mislila da je bolno,medutim nije-probala na svome nosu..njega je vise nerviralo sto mu drzimo glavu..a sad fiziolosku nakapamo bez problema i vise se ne odupire dok mu izvlacimo viskove iz nosa..

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    mamaTsuper, probat ćemo onda tako, jer aspiratorić bez fiziološke i nije baš neko ugodno iskustvo za bebolinca..
    p.s. "barabica" me podsjetila na onu šalu kad mali šmrkljivko pita: jel ima netko barabicu (obavezno pročitati na glas) :D

    hahahahahahahaha 

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    da, samo puno, puno fiziološke da se sve dobro namoči! inače, mom malom je vrlo brzo to postalo zabavno tako da si sad sam drži cijevi i puše si sam nos..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.