Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Tweetyca dobro dosla,nek ova trudnoca bude uredna i skolska,javi kad saznas termin pregleda pa te dodam na nasu listu 😀

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Tamara30

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    šareni_oblak

    Pozdrav novim curama! Dobrodošle 🥰
    Tamara,jesi vadila drugu betu?

    Trudnicki jastuk sam imala u prvoj trudnoći od nekih 14tj ako se dobro sjećam i meni je bio spas. Ogroman je, 210cm ako se ne varam, ali i ja sam bila ogromna i pred kraj me spašavao jer sam si mogla omotati tako da jedan kraj drži leđa, između nogu, kod trbuha gdje mi je odgovarao i skroz gore da mogu nasloniti ruke jer su mi i sise bile ogromne i baš mi je trebao i jastuk za ruku dok sam na boku. Kasnije sam ga koristila da ogradim bebu od muža jer sam se bojala da će on leći na nju. Ja sam spavala kao kip još u trudnoći, tako sam nastavila i nakon što sam rodila i dok je malena spavala s nama i krevetu. Moj jastuk je Villow Pillow, radi ga neka ženska ručno u ZG. Sačuvala sam ga i za ovu trudnoću, ali kako mala dođe kod nas u krevet tijekom noći, ne znam kako će to funkcionirati 😂

    Datum pregleda 29.04.


    ne nisam izvadila drugu betu nisam mogla fa napravim termin kod lekara jer je bilo prepuno idem u ponedeljak  da izvadim ovako sam super imam gadne osecaji u mirisu samo po malo grceve k jede mi se sve i svasta a najvise samo slana hrana nista slatko nemam zelju za slatko samo za slano  i umorna sam przvise ovako je sve okei

  • Teab1

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Tamara30 javi rezultate

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 🤗 dobrodošle nove 💗 Želim svima mirnu i urednu trudnoću i sretno na pregledima! 🍀🩷
    -
    Meni je termin poroda 05.12., a termin sljedećeg pregleda 23.05.
    Meni je doktorica na prvom pregledu isto kratko pustila otkucaje i vidjela sam na ekranu 😊
    -
    Mene mučnine ne muče sad toliko. Javi mi se onako odbojnost prema hrani, jelu općenitu nekad. Popodevna kava mi već par dana ne odgovara baš, pa ni ne pijem.

    Jutros sam imala neki tamnosmeđi iscjedak. Ne bih rekla da ima ikakvih tragova krvi, iako mi nije svejedno. Nadam se da nije ništa 🤷‍♀️

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    E i ja sam prvoj trudnoći imala trudnički jastuk. Koristila sam ga negdje od 20 tt kad mi je stomak počeo rasti. Imam ga i sad negdje ispod kauča 😀 pa ću ga izvaditi ako zatreba. Iako isto nemam pojma di bi stao u krevet jer sin spava s nama u sredini 🙈
    Nije baš za krevetić, često se budi. A imamo samo jednu spavaću sobu, pa ga ne možemo niti staviti u njegovu. Nemam pojma kako ćemo uopće kako ćemo se potrpati svi 😅 ali preživjet ćemo dok ne preselimo nekad u veći prostor 😀

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

    [tickerfactory.com]

  • Teab1

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    TRUDNICE I TERMINI PREGLEDA:
    Šareni oblak-29.4. 
    Aknes-30.4.
    TeaB-10.5.
    Bebolinka-20.5. (PTP-7.12)
    Tratincica12-23.5. (PTP-5.12.)

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Teab1

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Tratinčica12

    E i ja sam prvoj trudnoći imala trudnički jastuk. Koristila sam ga negdje od 20 tt kad mi je stomak počeo rasti. Imam ga i sad negdje ispod kauča 😀 pa ću ga izvaditi ako zatreba. Iako isto nemam pojma di bi stao u krevet jer sin spava s nama u sredini 🙈
    Nije baš za krevetić, često se budi. A imamo samo jednu spavaću sobu, pa ga ne možemo niti staviti u njegovu. Nemam pojma kako ćemo uopće kako ćemo se potrpati svi 😅 ali preživjet ćemo dok ne preselimo nekad u veći prostor 😀


    imamo isti problem,jedna spavaca i to prilicno mala,pa moramo bit pametni,sin isto spava s nama,doduse,spava u svom krevetu pa se doseta usred noci do nas u krevet 😅,kolko je star tvoj sin? moj se 1 i 10 mj,vec 3 mj pokusavamo da prospava noc u svom krevetu al nejde nam bas 😅

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Teab1

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    tratincica ja sam imala tak prvo krvavi pa smedi iscjedak dr mi je odma dao duphastane,mozda da pratis pa ak ne prolazi odes na hitnu? sad ovak rano je sve moguce nazalost/srecu

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Teab1

    Tratinčica12

    E i ja sam prvoj trudnoći imala trudnički jastuk. Koristila sam ga negdje od 20 tt kad mi je stomak počeo rasti. Imam ga i sad negdje ispod kauča 😀 pa ću ga izvaditi ako zatreba. Iako isto nemam pojma di bi stao u krevet jer sin spava s nama u sredini 🙈
    Nije baš za krevetić, često se budi. A imamo samo jednu spavaću sobu, pa ga ne možemo niti staviti u njegovu. Nemam pojma kako ćemo uopće kako ćemo se potrpati svi 😅 ali preživjet ćemo dok ne preselimo nekad u veći prostor 😀

    imamo isti problem,jedna spavaca i to prilicno mala,pa moramo bit pametni,sin isto spava s nama,doduse,spava u svom krevetu pa se doseta usred noci do nas u krevet 😅,kolko je star tvoj sin? moj se 1 i 10 mj,vec 3 mj pokusavamo da prospava noc u svom krevetu al nejde nam bas 😅


    Moj ima 2ipo godine 🙈 krevetić nam služi za odlaganje stvari 😅😅
    Odavno nismo probali vratiti ga u krevetić. Onih par puta što jesmo bi se oko ponoći već probudio i prebacili bi ga nama. Ilo bi se budio xy puta, pa ga radije ostavimo s nama da se ne ustajem stalno. On jako voli osjetiti blizinu i dodir, drži nekog od nas ruku dio noći, spava meni na dlanu 😅 
    Iako bi možda trebali sad nekad probati čisto da vidimo kako funkcionira 😀😀

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Teab1

    tratincica ja sam imala tak prvo krvavi pa smedi iscjedak dr mi je odma dao duphastane,mozda da pratis pa ak ne prolazi odes na hitnu? sad ovak rano je sve moguce nazalost/srecu


    Bilo mi je samo jutros kad sam ustala na dnevnom ulošku. I kasnije još jako malo. Iscjedak je baš smećkast, nema ništa rozo, crvenkasto, krvavo… nije se ponavljalo. Stavljam već 4 dana vaginalete radi pojačanog iscjetka. Ne znam ima li ikakve veze s tim.
    U svakom slučaju, bude li se ponavljalo ću ići na hitnu.
    Ali nekako se nadam da nije ništa i da se neće ponoviti 🙈

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.