AZOOSPERMIJA

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Hvala vam ekipo moja najdraža! ❤️
    Bio je porod carskim rezom kako smo i mislili, plodna voda se drastično smanjila i posteljica više nije imala svoju funkciju. Ali dogurali smo čak do 40+2 i to je itekako bilo dobro 😊
    Ja sam jucer bila grozno, ovo stvarno boli i nije nimalo lagano. Od danas sam prebačena na odjel.. I ona i ja smo dobro… Ja sada muku mučim sa svojim mislima da prihvatim da ne mogu baš sve, pogotovo oko nje.. Ali sve će to proći ❤️🥰🥰
    Uglavnom, osjecaj je predivan i neopisiv.. I jedva čekam da ga sve ovdje redom doživimo❤️❤️

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Cestitam draga nasa Tratincice ❣️🙂 na savrsenoj curki, neka joj je sretno djetinjstvo a mami zelim brz oporavak 🫶🏻❣️❣️ daj si vremena i daj si neka ti pomogne sad prvih dana tko moze ☺️ uzivajte na najjjjjace sada sa buhtlicom divnom 

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1046

    Prijavi adminu

    Draga Tratincice , čestitam vam sto ste napokon postali roditelji vasoj divnoj i zdravoj djevojcici ❤️🥰😘😘😘😘😘
    Zelim ti sto brzi oporavak da joj se mozes lipo posvetit bas kako si i zamisljala 😊  

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Ivona slično se meni desilo, nakon svih ovih stresova, iščekivanja, nadanja, loših vijesti, jedan dan, nakon što je došlo rješenje, sam sjela na cugu sa prijateljicom koja među rijetkim ljudima zna za sve što smo prošli i sa kojom stvarno mogu pričati kao sa sestrom, koja me pitala kako sam? Ljudi dragi ja samo što sam krenula reći, a kako sam 😓ona se dignula sa stolice i zagrlila me, a ja sam počela plakati kao kišna godina nasred kafića. Potpuno te razumijem, tada sam shvatila koliko zapravo toga stalno “gutam” i pokušavam ostati jaka, ali nekada te slomi i najjednostavnije pitanje kako si? Zapravo mi je baš dobro došlo isplakati se i podijeliti s njom taj trenutak, odmah sam se bolje osjećala. Mislim da smo mi sve ovdje posebna sorta❤️❤️❤️❤️😘
    Tratinčice draga vjerujem da te boli😔 želim ti da se brzo oporaviš 💪🏻♥️ i dođeš kući sa svojim smotuljkom sreće, te zajedno sa ponosnim tatom uživaš u čarima roditeljstva. Neopisivo sam sretna zbog tebe i što je sve na kraju završilo savršeno. Kako dragom sve prenosim sa foruma, tako sam mu pričala i za tvoju situaciju i prognoze i kad sam mu rekla - moja Tratinčica je rodila zdravo i savršeno dijete, on se sjetio što sam mu pričala ja ostala iznenađena, jer mu nisam ništa spominjala neko vrijeme, a kaže on- pa kako ne bi znao, pa to je NAŠA EKIPA.☺️☺️☺️☺️❤️❤️❤️❤️ Eto, ja bila presretna, a i on, čestitamo od srca još jednom 🥳🎊🥳🎊🥳🎊🥳❤️♥️❤️😘

    Ja čekam petak i obuku i molim Boga da gospođa dođe kad treba i da mi sve ide po planu❤️♥️❤️♥️ dragi već misli kako ću biti jako pod stresom i da obavezno pitam u petak smijem li piti išta za smirenje dok sam u postupku? Imam Persene, što vi kažete mogu li to popiti npr. prije prve Pike, aspiracije…🤣🤣🤣

    Ljubim vas sve❤️❤️❤️❤️😘

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • Avatar bopsich

    bopsich

    Broj poruka: 447

    Prijavi adminu

    Prije svega, čestitam Tratinčice! Toliko me razveselila ova vijest, a još više da je sve u redu i da je Aria imala normalnu stolicu ❤️ Zbilja sam cijelo vrijeme vjerovala da će tako i biti 🙏❤️
    Žao mi je što te boli, vjerujem da nije lako, ali što si sve prošla da stignete do ovoga, izgurati ćeš ti i to nekako. A onda će polako svakim danom biti sve lakše  🥰 Čekaju vas predivni dani s vašom princezom 🩷🌸
    Kad dođeš sebi jako me zanimaju detalji oko carskog reza, jer 99% i mene to čeka i sve više me strah 🙈

    41 👩‍❤️‍👨 32 👧🩷 2011. g.
    08/23 ➡️ Micro Tese Istanbul, dr. Emre Bakircioglu ✅️
    Aspiracija - 13 🥚 ➡️ oplođeno 10 ➡️ 5 blastica
    03.10.- FET 2 🐧🐧➡️ + na testiću 5 dpt 💕
    Beta - 9 dpt ➡️ 113/ 11 dpt ➡️ 254/ 13 dpt ➡️ 555
    27.10. Kucaju 2 srca ❤️❤️
    Veritas ✅️ Stižu nam 2 dječaka 🩵🩵
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bopsich

    bopsich

    Broj poruka: 447

    Prijavi adminu

    Ivona drago mi je da vam je razgovor sa strinom pomogao i da imate plan za dalje. Još je sve to što ste prošli friško i treba vremena da se neke stvari poslože, a to nije nimalo lak proces. Ali doći ćete i do toga, samo si dajte vremena. Razumijevanja i ljubavi vam ne fali međusobno, a to je najvažnije od svega ❤️
    Leona nadam se da će sve ići po planu, i da krećete kad ste i planirali. Mene je stres dotukao toliko da nisam ni dobila taj mjesec menstruaciju (prvi put u životu), tako da možda i nije loša ideja da uzmeš nešto za smirenje i opuštanje, ali zbilja ne znam što je dozvoljeno. Znam samo da sam ja na dan postupka uzela normabel i da se to smije, ali ja sam uzela samo taj jedan.. Vjerojatno će cure ovdje bolje znati 🥰

    41 👩‍❤️‍👨 32 👧🩷 2011. g.
    08/23 ➡️ Micro Tese Istanbul, dr. Emre Bakircioglu ✅️
    Aspiracija - 13 🥚 ➡️ oplođeno 10 ➡️ 5 blastica
    03.10.- FET 2 🐧🐧➡️ + na testiću 5 dpt 💕
    Beta - 9 dpt ➡️ 113/ 11 dpt ➡️ 254/ 13 dpt ➡️ 555
    27.10. Kucaju 2 srca ❤️❤️
    Veritas ✅️ Stižu nam 2 dječaka 🩵🩵
    [tickerfactory.com]

  • Avatar momtobe2022

    momtobe2022

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Bopsich, probat ću te i ja malo ohrabriti dok čekaš Tratinčicu. Meni je porod CR bio baš lijepo, mirno i bezbrožno iskustvo, a oporavak brz i lak. Zbog nekoliko indikacija imala sam dogovoreni carski u 38. tjednu. Nešto raniji porod bio mi je najaveljen već oko 20.-og tjedna i na to sam bila spremna. Dr. mi je objasnila da je jako velika razlika oporavljati od dogovorenog carskog i hitnog koji je uslijedio nakon višestarnih trudova i pokušaja vag. poroda. Rekla je da se u tom slučaju tijelo oporavlja od dvostrukog šoka i ‘mučenja’. To jutro kad smo se dog. sam došla u bolnicu, obavila svu pripremu, ctg i razgovor s anestezilogom koji mi je sve objasnio. U sali sam dobila spin. anesteziju. To je prošlo brzo i lako, neobično je ne osjećati dio tijela, ali nisam o tome puno razmišljala. Beba je bila vani za max 10 minuta i odmah su nam ju dali da se malo pomazimo. Ne osjetiš nikakvu bol, samo neko migoljenje i pritisak kad izvlače bebu, ali ni to nije nelagodno. Dok sam bila na šivanju suprug i beba su me čekali u sobi. Prva dva dana je oporavak najintenzivniji jer si uz to ograničena i s jelom. Ustala sam već isto poslijepodne uz sestre, a sljedeći dan sama. Nakon 3 dana više nisam imala značajnije bolove i nisam pila jake lijekove. Rekla bih da sam za 2 tjedna bila ona stara i sve mogla oko sebe, bebe, kuće, ali i dalje oprezna i bez naprezanja (dizanje teškog, sport i tako to). Oko bebe sam bila potpuno uključena već drugi, najviše treći dan. U prvom danima mi je JAKO pomoglo što sam tijekom kretanja nosila steznik (još u bolnici od 3. dana). On super pomogne, lijepo drži i olakša. Ne nosi se u mirovanju. Na preporuku bolnice kupila sam Scudotex (tek nakon poroda jer se onda najbolje izmjeriti i odabrati veličinu). 

    👩🏻 ✅
    👨🏽 azoospermia, TESE ⛔️
    postupak s doniram stanicama
    bebica stigla 🤍 👶🏻🤍

  • Avatar PixelPro

    PixelPro

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Tratinčice cestitamo od srca!!, želimo vam da uživate što prije i što više sa malom Ariom!
    Veselite se što više mozete zaslužili ste !
    Čekamo polako sad i druge….
    Nisam pratio forum jer smo bili u Zg-u 10-ak dana na operaciji, zasad sve uredu proslo…
    Mama se polako oporavlja od teške operacije i vratili smo se našoj maloj kući koja se prominila bas puno u tih desetak dana 
    Pozdravljam sve i pratim sad redovitije forum te očekujem puno dobrih vijesti

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Bopsich hvala ti. Čak i nisam pod stresom , više sam nekako jako uzbuđena 🤣🤣🎊🎊🎊🎊ali sve me strah kako će biti kad krenu Pike. Dragi ide samnom na obuku, nek se uči, kad će me on pikati 🤣🤣🤣🥳💪🏻🍀valjda će ga primit🥰😁
    Tratinčice draga nadam se da si svakim danom sve bolje❤️mislim na tebe, ljubim tebe i malu princezu Ariu❤️😘

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • verujem

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Tratinčice, čestitam! Divne vesti od tebe, želim vam svu sreću i da uživate u danima koji slede ❤️

    Jedno pitanjce za sve, nakon aspiracije dobila sam menstruaciju nakon 5 dana. Računajući po tome, trebalo je da dobijem 01.05, medjutim još uvek nisam 😑 a ovaj ciklus bi trebali na embriotransfer. Možete li mi napisati vaša iskustva ili ako neko zna nešto više o tome

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.