Dobitnici knjige 'Harry Potter i kamen mudraca'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marijanka

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Moje dijete se upoznalo sa svijetom magije i čarolija kroz dobre stare Štrumfove..dobre čarolija Papaštrumfa i zločeste čarolije zlog Gargamela ispunjavaju nam dane, i šire dječju maštu, tako da nam nikada nije dosadno.

  • tanjasoic

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moja djeca (a vjerojatno i sva ostala) se susreću sa čarolijama od prvog dana jer prve čarolije koriste njihove mame. Kako mamina pusa liječi ogrebotinu na koljenu, kako mamin zagrljaj otjera suze sa lica, kako mama otjera zločestog zmaja iz dječje sobe, kako mama probdije uz njih cijelu noć a ujutro nije nimalo umorna …, a kako oni rastu tako i s njima rastu čarolije i interes za njih. Moja djeca obožavaju knjige, obožavaju čitati jer zapravo i knjige su neka vrsta čarolije uz pomoć kojih putuju u razne svjetove, a da se zapravo nisu ni pomaknuli s mjesta. I zato što obožavaju knjige, i ova bi ih odvela na jedno vrlo čarobno putovanje.

  • Decipher

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moje dijete prvi put se susrelo s čarolijom iz bajki koje sam mu čitala za laku noć, a najdraža mu je priča o Aladinu i njegovoj svjetiljki :)

  • Avatar marijola

    marijola

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    moji klinci su se prvi puta susreli sa čarolijama kroz ćitanje bajki za laku noć,a kasnije i kroz crtiće,sin obožava gledati Harry Pottera,čak smo i za maskenbal izradili kostim Harry Pottera 

    MARIJOLA

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju:
    https://klokanica.24sata.hr/skolarci/slobodne-aktivnosti/darujemo-vam-tri-knjige-harry-potter-i-kamen-mudraca-1939 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici knjige tjedna ‘Harry Potter i kamen mudraca’ u izdanju Algoritma i 24 sata su: cherry, Jelenko i tanjasoic, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila. Pozivamo vas da nam i dalje pišete gdje se do sada vaše dijete susrelo s čarolijom, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!

  • tanjasoic

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala puno ;)

  • Avatar cherry2

    cherry2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Baš super, puno hvala. :)

  • Jelenko3

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala Vam! :-)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.