Fimoza/prevlačenje kožice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • rokova_mama

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    paula


    Pozdrav! Imam sina od 3,5 god. Od cca 2 tjedna smo mu poceli prevlaciti kozicu skoro kod svakog kupanja i nikad nismo imali problema. Unutra je znalo biti svasta, od pelena, robice.. ??? Danas on to sam radi jer je veliki decko.. Rodakinja je svog sina sa 10-tak godina vodila na operaciju jer nisu prevlacili.
    Eto moje iskustvo vezano za temu.
  • Avatar Paula5

    Paula5

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Da, prljavstina koja se nakupi od kupanja do kupanja. Mucice od pelene, kreme..
    Ti takvo sta nisi nikad vidjela??

  • Nutella

    Broj poruka: 315

    Prijavi adminu

    kod mog malenog je znala ostajati krema pa sam to cistila,ali ne tako cesto.evo vec pola godine(sigurno)ga nemazem nicim iako jos nosi pelene,ali nikad vise nista nema za ocistit.a kozica jos nije presla,ima 26mjeseci.

    Kad se udas iz ljubavi onda nedjeljom peres,peglas,kuhas.
    A kad se udas iz interesa onda ides na manikuru,pedikuru….

  • Avatar Paula5

    Paula5

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Naravno i ja sam na takvu “prljavstinu” mislila, najvise grudice od kreme. Naravno nije svaki put bilo i prvih par mjeseci.. Eto da malo pojasnim nekima koji izvlace rijeci iz cijele price..
    Pozdrav!

  • Nutella

    Broj poruka: 315

    Prijavi adminu

    a draga paula pa jasno da je prljavstina od kreme i pelena,nije od blata.

    Kad se udas iz ljubavi onda nedjeljom peres,peglas,kuhas.
    A kad se udas iz interesa onda ides na manikuru,pedikuru….

  • Avatar TamyWL

    TamyWL

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nama su rekli da moramo kod kirurga jer bebać (2 mj.) ima fimozu..

  • Viko22

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Moj ima 16 mj.i cistimo od prvog dana ,niko nam nije previse pametovao oko toga isli smo polako svako kupanje ,u sad moze navuci kozicu do kraja :)

  • Avatar DečijePesmice

    DečijePesmice

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Poštovanje drage mame,
    ___________________________________________________________________________________________
    Bili smo toliko slobodni da vam predstavimo naš novi YouTube kanal sa dečijim pesmicama i ostalim edukativnim sadržajem. Sav materijal je usnimljen na ekavici i ijekavici, i pravljen je sa fokusom na zadovoljavanje svih dečijih potreba
    ___________________________________________________________________________________________
    Prijavite se na naš kanal ili nas pratite putem Fejsbuka uz pomoć sledećih linkova.
    YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCTg4UFx_mhNWQj_mqkJgu8Q [youtube.com]    
    Facebookhttps://www.facebook.com/PesmiceZaDecu/ [facebook.com]    
    ___________________________________________________________________________________________
    Puno pozdrava!

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Također od početka sam lagano povukla i čistila vodom, svaki dan nakon kupanja, sa nekih 5 mj se kompletno može prevući tako da sada to radimo u kadi dok se kupa… Pitala pedijatra i urologa … Svi se slažu da je tako pravilno, a i sama sam zdravstvene struke i podržavam takav stav. 

    [lilypie.com]

  • tonina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame zanima me dakle deckic je u 3 godini i desilo se to da nam se upalio piso dakle ispod kozice gnjoj..bili smo kod doktora i on mu je to ocistio i naravno malog je peklo dok je mokrija..evo sad je bolje u cetvrtak nam je kontrola..nadam se da ce bit sve ok..no zanima me ciscenje..imamo tus kadu i meni je nekako to nezgodno u kadu to radit..da li mi ima netko savjet kako to stojecki..nekako mi se pari lakse kad mali lezi pa tipa kamilicon malo to ocistit na gazicu..hvala 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.