Grudi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Hvala… Obukla sam topić, donju majicu i usku smeđu majicu i ponosno se šepurila s trbuhom i pogledam se u zrcalo i vidim dvi fleke na cicama… Sramčine…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Loreen


    Hvala… Obukla sam topić, donju majicu i usku smeđu majicu i ponosno se šepurila s trbuhom i pogledam se u zrcalo i vidim dvi fleke na cicama… Sramčine…

    Hahaha super, joj bit će toga! Koliko si tjedana sad, jel to skoro pred porod ili?

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Skoro 37.tjedan…. A imam one jastučiće ali su mi nekako veliki i debeli a ja nosim topice i bit ce preocito da imam nesto na cicama…. Zato sad nosim maramu preko vrata i pustim da visi na cicke…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Loreen


    Skoro 37.tjedan…. A imam one jastučiće ali su mi nekako veliki i debeli a ja nosim topice i bit ce preocito da imam nesto na cicama…. Zato sad nosim maramu preko vrata i pustim da visi na cicke…

    Ha ha dobra si, maramu!Da, to ti je definitivno priprema, ipak je sve to jako blizu!

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

     joooj…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Loreen


     joooj…

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Loreen


    Hvala… Obukla sam topić, donju majicu i usku smeđu majicu i ponosno se šepurila s trbuhom i pogledam se u zrcalo i vidim dvi fleke na cicama… Sramčine…

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar IvanaIvica

    IvanaIvica

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Evo ja sam u 17 tjednu trudnoce i povremeno imam toliko jake bolove u grudima da me zna iz sna probuditi. Ne znam jel ima još takvih slučajeva!? To je oštra bol koja bas reze.😞😞

  • Avatar Cikla

    Cikla

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, mame i buduće mame!
    U 27tj sam i danas me počela boljeti desna dojka, vrlo intenzivno, cca 5cm desno od desne bradavice. Nakon masiranja bolne točke mi je počeo curiti jako žuti kolostrum (curi i na drugoj, ali bezbolno; od tada curi čim god stisnem ili promasiram d).
    Ono što mene zanima je mogu li s obzirom na već prisutnu duboku bol u samoj grudi dobiti mastitis u trudnoći ako taj nastali kolostrum ne potjeram van? Znam da nije uobičajeno kod trudnica, ali zabrinjava me ta bol. Hvala na bilokakvom odgovoru… :)

  • Mimi@

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz ja sam u 12 sedmici trudnoce, i zelim da vas pitam, pored toga sto me grudi uzasno bole unutar u grudima je sve tvrdo puno nekig zilica kvrzica  nez kako da vam objasnim, da li je to normalno 💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.