krađa imena za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Kad jednom bude dijete postavilo pitanje:“Mama, mama, kako sam ja dobila ime?” A ono mama ko iz topa:“Mami bilo ruzno to ime I nikad ga ne bi dala djetetu ali iz inata ga mama dala tebi jer si je na taj nacin lijecila komplekse, tako ti je to bilo dusice mamina” :D Najgore mi je to kad roditelji lijece neke svoje komplekse preko svoje djece. Kao da su igracke, a ne ravnopravna ziva bica. Moze je biti sram na kradi.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tri Praščića

    Tri Praščića

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja šogorica je svom sinu dala isto ime kao mi svome prije tri godine. Inače smo jako bliski, pa se stalno događaju nesporazumi. Nije toliko da se ljutim, koliko jednostavno ne mogu vjerovat. :/

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Tri Praščića


    Moja šogorica je svom sinu dala isto ime kao mi svome prije tri godine. Inače smo jako bliski, pa se stalno događaju nesporazumi. Nije toliko da se ljutim, koliko jednostavno ne mogu vjerovat. :/

    Bože! Onda dok se svi nađete na fešti i netko poviče….na primjer “Ivane!” … a kod vas dva. Ma, to ona liječi neke svoje komplekse.

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Cudni ljudi moram reci…ja nisam htjela izabrati ime ma koliko mi se sviđalo cak ni od djece ljudi koji vidim 2put godišnje.htjela sam da moj sin bude poseban i da ima kako bih rekla svoje ime, a ne po nekom koga poznamo.glupo mi je to bas.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    pa da… i meni bi to bilo glupo…još šogorica… o bože… ja volim unikatna imena… mislim unikatna, da ih nitko u bližoj i daljoj familiji i među frendovima nema… zato sam i protiv onog nazivanja po ocu, djedu i slično

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    cloudy


    pa da… i meni bi to bilo glupo…još šogorica… o bože… ja volim unikatna imena… mislim unikatna, da ih nitko u bližoj i daljoj familiji i među frendovima nema… zato sam i protiv onog nazivanja po ocu, djedu i slično

    E pa to.i meni su predlagali imena po dedi i kaj ja znam al rekla sam nema sanse.hocu da moje dijete bude svoje.nisam ni ja za izmisljena imena al pored toliko izbora nema smisla da se zove po ikom.

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Mi smo sami uvijek odabirali imena i iako za drugo dijete nije po nikome (nitko u familiji ustvari nema slično), prema značenju odn. gledajući deminutiv od istoga ispada da je dobila ime kao dida (ali potpuno slučajno, jer inače sam jako protiv imenovanja po živim ili daljnjim rođacima). :)

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Stvarno je glupo davati  ista imena djeci ako ga vec ima netko u obitelji ili neka frendica s kojom se druzis. Doista kao da ima samo par imena za izabrati. 
    Htjedoh napisati sto mislim o tim ljudima koji to rade ali bolje ne…zelim ostati pristojna.
    Stvarno je tuzno i kako neki roditelji prekrdase sa svojim zeljama ne razmisljajuci pritom da im dijete treba zivjeti bar do 18 godine s tim imenom koje mu misle dati.
    Poznajem jedno  koje se  zove Orka. Mislim….odmah su ju svi od rodbine zezali da je kit ubojica,kitopsina idr.Sto ce tek biti kad krene u skolu pa ju njeni u razredu budu zafrkavali…a srednja skola….Ali najbitnije da su mama i tata odabrali nesvakidasnje ime… Apeliram na zdrav razum buducih roditelja i da od pocetka misle o posljedicama svojih odluka vezanih za dijete.

  • Avatar Pinkypik

    Pinkypik

    Broj poruka: 571

    Prijavi adminu

    bubica11


    Cudni ljudi moram reci…ja nisam htjela izabrati ime ma koliko mi se sviđalo cak ni od djece ljudi koji vidim 2put godišnje.htjela sam da moj sin bude poseban i da ima kako bih rekla svoje ime, a ne po nekom koga poznamo.glupo mi je to bas.

    Baš to!
    Mi nismo htjeli našeg sina nazvati David iako nam se jako ime sviđalo jer se tako zove sin naših poznanika koje jedva da i vidimo. Ali David je njihov sin, to nije moje dijete. I zato moj treba imati svoje,posebno odabrano ime.
    Ovo mi je strašno što je ta glupača napravila! 😠 Ja bih je nazvala u suzama i izderavala se na nju dok ne poklopi slušalicu 😬 Pa nek si misli što hoće..

    [lilypie.com]

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Svako dijete ima baš ono posebno ime… bitno je da Vama legne to ime kad razmišljate o svom djetetu…
    Ja sam imala davno odabrala, razgovarala s mamom i nekak je rekla to ime… i kad sam ga čula to je bilo to, već jedno dulje vrijeme to ime je ime za djevojčicu…
    Mi smo u društvu razgovarale o imenima i sreća pa nemamo isti ukus :) Al i da imamo ista imena, vjerojatno se ne bi ljutile jedna na drugu…
    A i da mi netko uzme to moje ime… moja bude idalje imala to ime <3


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.