Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Bas pričate o krvarenju, a meni jutros nakon wca ostala kap svježe krvi na papiru. U međuvremenu stavila uložak, ničeg nije bilo. Sad odem opet popiškiti se, opet točkica par krvi. Al kao da me tu pecka negdje kod “ulaza”kad prođem papirom. Kao da je tu neka ranica il nešto pa ju svaki put papirom okrznem pa krvari. Nadam se da nije iznutra, nemam neki osjećaj da je jer imam stalno bijelog iscjedka pomalo, a on je cisto bijel. Nije pomiješan s krvi. Al isto sam us*ana malo🙈. Vidjet ću stanje do sutra. 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy 🩵

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    laurell

    Bas pričate o krvarenju, a meni jutros nakon wca ostala kap svježe krvi na papiru. U međuvremenu stavila uložak, ničeg nije bilo. Sad odem opet popiškiti se, opet točkica par krvi. Al kao da me tu pecka negdje kod “ulaza”kad prođem papirom. Kao da je tu neka ranica il nešto pa ju svaki put papirom okrznem pa krvari. Nadam se da nije iznutra, nemam neki osjećaj da je jer imam stalno bijelog iscjedka pomalo, a on je cisto bijel. Nije pomiješan s krvi. Al isto sam us*ana malo🙈. Vidjet ću stanje do sutra.


    Probaj s ogledalom proučiti vanjski dio da se smiriš. 
    Ja sam prije 10ak dana imala nešto krvi sa iscjetkom, ne vidim kako bi ti to moglo odvojeno izać. 😅
    Vjerojatno je nešto vanjsko ili iz uretre eventualno? 

    [tickerfactory.com]

  • LauraUna327

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    laurell

    Bas pričate o krvarenju, a meni jutros nakon wca ostala kap svježe krvi na papiru. U međuvremenu stavila uložak, ničeg nije bilo. Sad odem opet popiškiti se, opet točkica par krvi. Al kao da me tu pecka negdje kod “ulaza”kad prođem papirom. Kao da je tu neka ranica il nešto pa ju svaki put papirom okrznem pa krvari. Nadam se da nije iznutra, nemam neki osjećaj da je jer imam stalno bijelog iscjedka pomalo, a on je cisto bijel. Nije pomiješan s krvi. Al isto sam us*ana malo🙈. Vidjet ću stanje do sutra.


    Jesi se možda brijala?  
    Malo se lezi danas pa ćeš vidjet do sutra.

    It's a girl 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    laurell

    Bas pričate o krvarenju, a meni jutros nakon wca ostala kap svježe krvi na papiru. U međuvremenu stavila uložak, ničeg nije bilo. Sad odem opet popiškiti se, opet točkica par krvi. Al kao da me tu pecka negdje kod “ulaza”kad prođem papirom. Kao da je tu neka ranica il nešto pa ju svaki put papirom okrznem pa krvari. Nadam se da nije iznutra, nemam neki osjećaj da je jer imam stalno bijelog iscjedka pomalo, a on je cisto bijel. Nije pomiješan s krvi. Al isto sam us*ana malo🙈. Vidjet ću stanje do sutra.

    Joj nadam se da je sve ok 🍀 🤞 ❤️ bit će sve ok 🍀 vjerojatno kao što kažeš nije iznutra, javi šta su ti rekli 🍀 

    [tickerfactory.com]

  • plave_okice

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

     Bok svima! Pregled danas dobro prošao. Dama ima 2640 g. 🤗 Sljedeci pregled za tjedan dana, 13.5. 
    Jucer sam slozila mali kofer za bolnicu i ruksak za radaonu. Ostalo je isto manje vise spremno. 

    [tickerfactory.com]

  • Sreća2012

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Hellobabynama je termin 26.8 🩷
    Sreća2012 jesi vec narucila krevetic ili tek planiras? Ja sam ga uzela prije nekih 5 tjedana kad je bio na onom velikom popustu i javili su mi se povratno da je zaprimljena naruzba i da je rok dostave 42 dana. Za sad ga jos cekamo, sva sreca pa sam ga ranije narucila pa imamo viska vremena, ali nekako sam ocekivala da ce prije stici 😂


    Uf nisam jos, vidila sam da je bio taj popust prije pa sam cekala ako mozda opet bude na popustu, ali nista. Dobro si mi spomenula. Narucit cu ga odma onda, bolje da sam mirna

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png [tickerfactory.com]

  • Arianne

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Ja mislim da na kraju nisam ovdje napisala kako je prošlo na anomaly pregledu, a imala sam i pregled danas. Ovdje su dosta svi ispred mene, pa nekako češće se javljam u Jesenskim, ali evo da i ovdje javim.

    Prošli tjedan na anomaly scanu je što se tiče bebača sve prošlo odlično, sve uredno, mali je živahan, definitivno potvrđeno (opet) da je muško i dobili smo i lijepu sliku lica. No malo me zabrinulo da je cerviks izmjerila 3 cm, što je kao blizu donjoj granici (2,5) pa je upozorila da pijem magnezij i pripazim.
    Danas sam išla kod svog ginekologa, i on je također izmjerio 3 cm (prije 3 tjedna bilo 4). Tvrd i zatvoren kaže srećom. I očito stoji na istom od prošlog tjedna. Međutim rekla sam da imam jači iscjedak i imala sam danas leukocite u mokraći, pa mi je uzeo briseve i dat ću i urin, da je možda koja infekcija ili upala. Beba je sve ok, mjerio opet glavicu, sve super, samo je ovaj tjedan frajer glavom dolje. :P Dao mi je preventivno ultrogestan zbog cerviksa. Rekao je da pazim ali ne trebam strogo mirovat.

    Malo me danas smirio moj ginekolog smirio (i to što je cerviks tvrd i zatvoren i nije se dalje smanjivao), ali me ovo bilo dosta isprepadalo, dosta sam pazila na položaje još i prošli tjedan. Nadam se da će sad na bolje, a ako je upala/infekcija da ćemo što prije riješiti.

    It's a boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 756

    Prijavi adminu

    laurell

    Leeloo101

    Jutro cure…mi načelno odabrali namještaj, sad ćemo još malo razmisliti o kolicima, stoke i cybex su u igri..

    Negdje sam vidla smeda kolica sa kožnim jajetom, ali mi u dućanu tvrde da to nema…

    Krevetić ćemo za prvih 6mj uzeti next to me…čini mi se najprakticnije… iskustva?

    E da i kaže mi frendica koja ima ljetnu bebu, da je samo par dana držala je u dugim rukavima… sad sam zbunjena. Umalo sam naručila sve dugo

    Mi ćemo uzeti Cybex kolica definitivno. Priam verziju. I krevetić također next to me jer za pravi nemamo mjesta u svojoj sobi, a onda će poslije 6-7 mj u svoju sobu u pravi krevetić.


    Mi smo gledali ona sa baterijom da je ljuljaska 🤣

    I next to me iz istog razloga
    Korni i meni je to čudno, al vidit ćemo…

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 756

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Leeloo101

    Jutro cure…mi načelno odabrali namještaj, sad ćemo još malo razmisliti o kolicima, stoke i cybex su u igri..

    Negdje sam vidla smeda kolica sa kožnim jajetom, ali mi u dućanu tvrde da to nema…

    Krevetić ćemo za prvih 6mj uzeti next to me…čini mi se najprakticnije… iskustva?

    E da i kaže mi frendica koja ima ljetnu bebu, da je samo par dana držala je u dugim rukavima… sad sam zbunjena. Umalo sam naručila sve dugo

    Mi cemo uzet kolica stokke xplory x signature edition 3u1, a krevetic sa stranice cutie cloud, cutie komplet 4u1. Ta se mogu dugo koristiti i cula sam da su bas prakticna


    I ta su nam opcija …mužu su nekako više legla.  
    A sto se tice cutie cluda, stokke ti ima slično. Ali ispadne skuplje.
    Mene je jedino smetalo što se stranica ne spušta. Pa se za svako uzimanje djeteta trebaš ustat, nagnuti itd… sa next to ne je samo privučes sebi.  To mi ne nekako bio trenutak za promjenu odluke.  Mislim da će meni biti lakše.  Drugi je problem što je to samo do 6.mj pa kao kupuješ duplo, ali pokušavam biti prakticna

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 756

    Prijavi adminu

    laurell

    Bas pričate o krvarenju, a meni jutros nakon wca ostala kap svježe krvi na papiru. U međuvremenu stavila uložak, ničeg nije bilo. Sad odem opet popiškiti se, opet točkica par krvi. Al kao da me tu pecka negdje kod “ulaza”kad prođem papirom. Kao da je tu neka ranica il nešto pa ju svaki put papirom okrznem pa krvari. Nadam se da nije iznutra, nemam neki osjećaj da je jer imam stalno bijelog iscjedka pomalo, a on je cisto bijel. Nije pomiješan s krvi. Al isto sam us*ana malo🙈. Vidjet ću stanje do sutra.


    Da ti nije puknuo hemeroid, pa si skupila krv dok se brišeš?

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.