Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2408

    Prijavi adminu

    Loli jako mi je zao! Imas li plan za dalje? Koja je vasa dijagnoza uopce?
    Giselle mislim da jos ima nade. Sogorici su sada ti iz mullera kasnije pokazali od onih obicnih trakica iz dm-a, kao da su se pokvarili.
    PFlintstons mislim da ti nije mala beta. Bas sam pisala kad je sogi beta bila 11dnt 105, lijepo joj se duplala 13dnt 300, pa za dva dana 700 i danas je 1600, bila je primiti lipide i lijepo se vidi pocetak gestacijske i sve je ok, nadam se da ce tako i ostati, tako da ne brini, bitno da se dobro udupla.
    Sanjushka, bas mi je drago da su svi nalazi ok. Da, saljes na taj mail! Kakav je onda plan, kreces sad u ovom ciklusu sa sprejem ili? 
    Jurky mislim na tebeee! Javi se ❤️
    Netko je pitao za normabel ja sam ga pila nakon transfera i povremeno u trudnoci zbog jakih grcenja maternice. Popila sam ga i na dan transfera jer sam sva bila u grcu. U trudnoci sam uz njega pila i spasmex.

    Jos sam nesto htjela prokomentirati pa mi otislo

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Leona hvala 🥰
    Tanjanja probaj biti pozitivna, ovo te malo pms hvata, ali kad krenemo s pikanjem bit će lakše, šaljem zagrljaj 🤗
    Nina tako ti je meni bilo 2 dan pikanja užasna glavobolja, neizdrživa, ali nisam ništa pila. Prošlo je sutradan. Nadam se da će se i tebi brzo smiriti 😘
    Sanjuhska super, baš mi je drago 🥰


    🤭🤭 to mi je i sestra rekla..pms.. ja cu drugi dan ciklusa ponoviti nalaze hormona..tsh mi je bio 2,9 i rekli su mi da tolerisu do 3 ali me cudi da je tako jer vi svi pisete da mora biti ispod 2,5..

    Sanjuska tvoji nalazi su super.. srecnooo 🤞🍀

    👩 ‘85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦’82 los spermogram
    1 IVF 12/23
    menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc, oplodjena 1
    beta ➖
    2 IVF 05/24
    Gonal 225…
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU…

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Giselle

    Super, baš mi je drago ❤️
    Ja sam im na taj mail slala..

    Cure, hvala na podršci, malo sam se pribrala. Ne mogu shvatiti zašto uz sve super nalaze, sad je stimulacija prošla super, i doktor R I Stanić su prezadovoljni bili kako je sve prošlo, rekli su mi da očekuju pozitivan ishod, a ja nikako da vidim taj plus.. možda je stvarno još rano, neću još par dana raditi, mislim da ću se strpiti do bete..

    Draga, ja mislim da ono što je najgore u svemu ovome što prolazimo je konstantno čekanje i iščekivanje nečega ali to je nešto na šta se jednostavno moramo naučiti i to prihvatiti. Sačekaj još koji dan, možda je stvarno još prerano, možda se ukaže sjenica kroz dan, dva.. ❤️🤞🏻❤️


    Hvala ti. Meni je najgore što je kod nas sve super, čak mi je i dr R govorio na transferu da ne kuži zašto se nije primilo prirodno i da vjeruje da sad hoće jer je i ova koju vraćamo i 5 koje su zamrznute odlične kvalitete, čak je dr Stanić rekao da je svejedno koju da vratimo, sve su super. Ne kužim više u čemu je problem, čak bih radije da imamo neku dijagnozu, bar bi mi onda bilo jasno.
    Oprostite što sam vas smorila svojom pričom, nemojte zamjeriti 😒
    Uglavnom, šalji im na taj mail koji si napisala, ja sam im pisala na taj i s tog su odgovarali.

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Slee ne još, imam cistu koju moram prvo riješiti kontracepcijom tako da nam je rekao ako je sve u redu s nalazima (što se nadam da će potvrditi da je) krećemo krajem lipnja.. 
    Valjda mi se neće nešto pokvariti do tad.. 🤣
    Ja poslala mail.. Kada mogu očekivati odgovor? 🤣🤣🤣

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6.⏳

  • Avatar Fionci99

    Fionci99

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Wildflower i Hypnoticpoison cestitam cure!!!! 😊🤗🥰🥳
    Pebbles Flintstone moja prva je bila oko 50 😅 kao sto su cure rekle, bitno je da se kasnije lijepo dupla 😉
    Sanjushka super vijest za nalaze! 🥳

    Loli bas mi je tesko bilo ovo citati. Vjerujem da je ogromno olaksanje imati mrvicu koja te vec sad tjesi ali evo mozda ipak s vremenom odlucite imati jos pokusaj tako da se nemoj odmah oprastati od nas ❤

    Sretno svim curama u kojoj god fazi bile 🥰

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Slee ne još, imam cistu koju moram prvo riješiti kontracepcijom tako da nam je rekao ako je sve u redu s nalazima (što se nadam da će potvrditi da je) krećemo krajem lipnja..
    Valjda mi se neće nešto pokvariti do tad.. 🤣
    Ja poslala mail.. Kada mogu očekivati odgovor? 🤣🤣🤣


    Pa meni su vrlo brzo odgovarali, baš sad gledam, kroz sat,dva, tri imam odgovore.. Držim fige da ti što prije odgovore.

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Giselle


    Pa meni su vrlo brzo odgovarali, baš sad gledam, kroz sat,dva, tri imam odgovore.. Držim fige da ti što prije odgovore.


    E super, hvala, nadam se da će odgovoriti danas. Ja tebi o nestrpljivosti pricam, a vidi me.. 🙈🙈🤣

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6.⏳

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Giselle


    Pa meni su vrlo brzo odgovarali, baš sad gledam, kroz sat,dva, tri imam odgovore.. Držim fige da ti što prije odgovore.

    E super, hvala, nadam se da će odgovoriti danas. Ja tebi o nestrpljivosti pricam, a vidi me.. 🙈🙈🤣


    Danas su popodne, tako da vjerujem da će ti odgovoriti🤞
    A svi smo nestrpljivi kad smo sami u pitanju, to je normalno 😅

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 926

    Prijavi adminu

    Cure drage, da vas ne nabrajam jednu po jednu, hvala vam svima od srca ❤️🫂
    Lunolina, još malo pa pupo 🤗 bravoo.. sretno 🤞🥰
    Saniii, drago mi je da si krenula 🤞🥰
    Čokoladica, super za dobar uzv.. sretno 🤞🥰
    Pebbles, čestitke na dobroj beti 🤞🥰
    Loli, žao mi je, drži se..
    Sanjushka, bravo za dobre nalaze.. sretno dalje 🤞🥰
    Wildflower, čekamo s tobom prvi uzv 🤗❤️
    Ako sam koga zaboravila, ne zamjerite ❤️
    E sad da ja opišem svoj dan.. Prvo ide odlazak u trudničku ambulantu gdje sam čekala sigurno dva sata da bi mi izmjerili tlak, težinu i provjerili da nisam slučajno otvorena. Zatim dolazim na upis za uzv i amnio (strašno neljubazna žena na šalteru, svega sam se nagledala, al' ova je čudo).. Dalje, u prostoriji za uzv i amnio dvije sestre, dvoje doktora i neki inozemni praktikant. Meni uzv radi mlada doktorica, dok radi mjere bebe ništa previše ne spominje, dala mi da čujem otkucaje (predivan zvuk). Pokušava odrediti mjesto uboda ali joj baš i ne ide, stariji doktor koji sjedi kraj nje sugerira joj gdje će ubosti. Zatim kreće dezinficiranje, imam osjećaj da su me svu zalili 🤦‍♀️ Nakon toga vadi se igla (mislila sam da će biti i veća, dobro je). Traži ona opet gdje će ubosti i ubode, ali ne može više naći sa uzv gdje se nalazi. Više nju strah nego mene. Doktor to više nije mogao gledati pa je preuzeo. Ubod igle ne boli, ali moram priznati da izvlačenje plodne vode nije baš ugodno. Srećom kratko traje. Tako da sve to skupa bilo mi je malo traumatično. I naravno da mi nisu ništa rekli osim da je zahvat prošao uredno. Što se mjera bebe tiče sama sam proguglala i koliko kužim sve su mjere za moje tjedne dobre. Što se nalaza tiče, nisam još ništa pitala, bila sam previše ustrašena. Planiram ih sutra ili nazvati ili otići tamo i pitati jer sam ostala danas kod sestre u Zg, ne usudim se putovati danas. Nakon zahvata malo sam osjećala pritisak u donjem dijelu. Odmah sam otišla leći i sad sam dobro. ❤️

    👱‍♀️ 1991., AMH 4.6,visok FSH, Kariogram: Robertsonova translokacija 21;22 🧑 1988. OAT, Kariogram: uredan; Pokušavamo-9/20
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - ❌️
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - ❌️
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 ❌️
    3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 ❌️
    5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 ❌️
    7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 ❌️
    1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt ➕️➡️beta 13.dnt 429.5➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️čekanje nalaza amnio⏳️🙏
    …Believe you can, and you're halfway there…

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Slee daaa tako je, sjecam se price ali sam zabravila koja je bila vrijednost tocno, odlicno 💪🏼😊 hvala ti! 
    Fionci onda su u mene blizanci 😄 salim se, ali super stvarno! ocito je bitno duplanje i da raste lipo vise nego sama brojka 🥰 hvala ti! ❤️

    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    AMH (pmol/L): 6.25 (‘22), 5.63 (‘23), 8.13 (‘24)

    01/2023 - vanmatericna (prirodno)

    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje

    3. IVF (cito) ⏳ beta (11dnt) 122, (13dnt) 238, (15dnt) 502

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.