Proljetne bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila zvati danas ginekologa da se narucim, to bi bilo za par dana ali prijateljica koja je vec duze vrijeme u braku i ne moze imati djecu kaze da idem tek s 8 tjedana na pregled kao nevalja ranije, a nezz ni koliko sam trudna mislim ne volim na pamet lupat reci ce mi to ginekolog, ali posto je meni vec u prvoj trudnoci kada je izostala menga u 6 tjednu bas tad mi zamro plod pa tu je malo strah da se nebi isto ponovilo. Moj ginekolog mi je rekao da slijedecu trudnocu kada pokaze plus da odmah dodjem i radim pretrage i ja danas zovem ali mi se ne javlja nitko na telefon.

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Maja58


    Pupa  koristila sam baby chech mini i dva puta mi pokazao drugu svijetlu crtu. Hmm predpostavljam da je trudnoca jer da nije nebi uopce pokazao tu drugu crtu, ali eto opet nezz

    Pooz,evo ja tu upadam kao padobranac nemoraš brinut zato što je je drga crtica svijetlija..moja je bila jedva primjetna i to sam morala tester zakrenuti malo da se uopće vidi—čim se imalo pokaže to je to…sretno

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Fiolina

    Fiolina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    bok cure,žene :) da se i ja pridružim…
    zm je bila 8.6. ali pošto sam ja bila na mpo (transfer je bio 8.7.) neznam točan termin…
    onda prema zm bi termin bio 13.3. ali mislim da to neće biti tako.. u petak idem na prvi uzv pa ćemo vidjet.. inače prema zm danas bi bilo 7+1. svejedno veselim se proljetnoj bebici <3

  • Avatar Fiolina

    Fiolina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    i da moji simptomi-umor, samo bi spavala.. i tu i tamo imam lagane mučnine..ali pijem utrogestan pa je to možda povezano.. cicke tu i tamo bolne, uglavnom drugo sve ok :)

  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Sandra  i ja mislim da je to to jer kasni treci dan a dva testa pokazala drugu blijedu crtu, a nezz kada je najbolje da se narucim ginekologu

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Maja58


    Sandra  i ja mislim da je to to jer kasni treci dan a dva testa pokazala drugu blijedu crtu, a nezz kada je najbolje da se narucim ginekologu

    Ja kad sam radila test bila sam 5 tt..ja sam odmah zvala da se naručim..

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Maja58, kad kazes ginekologu kad je bila zadnja M on ce te naruciti kad misli da je najbolje… Makar tako moja. 
    Fiolina, dobrodosla, drago mi je da je postupak uspio. Meni je 12.termin tako da smo si ti i ja stvarno blizu :) 
    Ocito da sve imamo slicne “tegobe” :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Drage moje izgleda da ja ipak tu ne spadam, imam bolove kao da cu svaki tren dobiti mengu cak sam jutros imala stolicu a sada sam primjetila na papiru svijetlo smedji i vodenkasti iscjedak. Izgleda da ce treci dan od izostanka ipak menga doci

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Maja58, ne mora to nista znaciti! Mene je do neki dan probadalo kao da cu svaki tren dobiti, a kao sto znas imala sam u vise navrata smedji iscjedak. Pricekaj, ponovi test ako nisi sigurna…. Ja ti zelim iz sveg srca da je to plus….

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Pardon nije svijetlo smedji nego kao prljavo bijeli i vodenkasti iscjedak ali samo na papiru i imam bolove malo mi i u noge udaraju

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.