Trudnice koje broje još sitno

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Loreen, mogu slobodno potpisati sve što si navela jer je i kod mene otprilike ista situacija. ja sam također dosta toga dobila, ponešto smo i kupili od robice čisto za svoj gušt i dušu, al smo uistinu dosta toga dobili. a ja na to nekako gledam na način da će bit vremena za kupovinu, ovo su i tako stvari koje bebači jako brzo prerastu, zato su uvijek žene ženama posuđivale  kupili smo još i pribor za noktiće, češalj i to sve uz to šta treba.. što se kozmetike za bebu tiče, nisam pametna što koristiti osim što sam se baš tu na forumu načitala da recimo masu beba ima neke reakcije na niveu, tako da nju definitivno neću..
    Ja sam uzela pampers newborn pelene, 2 - 5 kg, mislim iskreno se nadam da će mi te pelene bit dovoljne zašto i ti ne kupiš te? to su najmanje šta imaju, a ne možeš falit što se kilaže tiče, valjda 

    Tanja, svaka čast na doslovno brzinskom porodu i to toliko velike bebe :O potpisala bih da mi to tako ekspresno izleti ma evo i ja sve nešto raduckam po kući i oko kuće ne bi li se nešto počelo događat, možda da malo i ubrzam taj porod al meni se čini ništa od toga haha

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    A ja se sad mislim ima li ovo setanje smisla… Sve cure koje znam koje su bile jako aktivne za vrijeme trudnoce su tesko rodile a ove sto su bile na mirovanju su izbacile brzinski bebu… Sve prvorotke.. I tu sam se razocarala pa sad nemam volje ni hodat ako mi to nece pomoc -.-

    Sad sam se probudila nakon sto sam malo zakunjala i tako se lose osjecam, zivcano, blago panicno… Mrzim kad pada noc.. Promjeni mi se mozak u glavi. Postanem strasno nervozna… Place mi se… Ma sve mi se… Uh… Ne znam vise ni sto zelim.. Da sto prije dodje taj dan ili da se jos malo naspavam :)

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Eee, točno to! točno ova zadnja rečenica koju si napisala! ne znam bi li prije da dođe taj dan ili da se još malo naspavam! a nisam se ni naspavala kako treba ima zadnja 2 mjeseca.. mene isto pere navala neke “tuge” pa sreće, pa onda mi je najjače kad se muž krene zezat na račun nečega a ja u tom trenu nisam to zamislila baš tako i onda paljba po njemu bude mi i njega žao nekad što me mora trpit jer sam nekad baš kritična.. prva 3 mj to je bio užas sa hormonima, al doslovno užas! te promjene raspoloženja su bile ko da sam u pubertetu opet :O

    Mislim da su ove izmjene tuge i sreće prirodne jer ruku na srce pred nama je jako velik izazov.. ne samo taj porod već sve ono što on nosi sa sobom a to je jedan novi život za koji nitko nije odgovoran doli nas samih.. sve se mijenja dolaskom tog malog stvorenja i to je ono čega sam svjesna i to je ono čega se možda jedino i bojim.. inače sam control freak na neki način i volim kad znam šta i kako, međutim ovo što slijedi je nešto na što nemogu utjecat, niti mogu utjecat na to kako će moj porod izgledat i to je ono čega se bojim.. a tako želim da sve bude u redu isto kao i sve vi ode i što sitno i što krupno brojite.. ja se iskreno nadam da će svaka od nas imat što brži i lakši porod i da ćemo se svemu ovome uskoro smijat :D
    Koje ste godište btw? 

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja sam '86. Prva beba i u šoku sam još uvik jer mislim da sam ,,premlada,, i nespremna hahahahaha 

    I mrzim sto ne znam kako ce to sve ic i sto se moram naucit mirit sa situacijama na koje ne mogu utjecat… Ah… Što reći…. ne znam… Sve mi smeta.. Čas pricam normalno cas mi dodju suze na oci ne znam zasto….I onda mi se cmolji a kad me neko pita sto mi je ja ne znam…

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Ajde ti si jos i dobra, ja sam '91.  Ma nije covjek nikad u potpunosti spreman na ovo al se tjesim da su svi uspili pa cu i ja.. haha!

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    A rodit cemo ne mozemo zauvik bit trudne 

    A pelene cu kupit neke ovih dana iduci tjedan haha nekako mi se ne zuri uopce hahaha

    ja sve nesto - lako cemo, ne da mi se nista. 

    Moram jos pelene kupit onda cu te do 5 kila :D  Nece valjda preko 5 imat haha

    A jos cu kupit bepanthen iako nisam sigurna s cim moram bebi tretirat guzu da ne dobije osip od pelena… I purelan za bradavice da se nađe u slučaju bolova… Navodno je super… 

    I sebi kremu za hemiće jer nekako mislim da ću ih dobit :D I Octenisept za dezinfekciju… To sam koristila za piercing hahaha

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Cure moje i ja sam mlada rodila,sa 22 god svog sineka,i mislila sam da ne budem na nista spremna. A sve smo ishendlali i to je nesto naj najljepse sta mi se dogodilo. I mogu vam reci nisam se uopce tolko opterecivala sa svime ko sad niti radila raznorazne pretrage….pa probir testovi,pa tezina bebe jel ok ili nije,pa ogtt pa sve i svasta..a imam na kraju pored sebe zivog i zdravog sincinu od 8 i pol godina,…ma joj sad sam deset puta zabrinutija oko svega. Al ajd proci ce brzo jos tih par tjedana…lijepo je ovako cuti malo i druge trudnice:) Nego kad su vam termini curke?

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Loreen,meni ti je najbolja pavloviceva mast za guzu od rodjenja,bepanthen je super imati isto. Al pavloviceva mi se pokazala super.

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja sam 15.3.

    I ja se na dane brinem masuu a na dane sam totalna flegma… Ma bit ce sve ok , lako cemo itd,,, Kako me pukne

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Nama je termin 26.3. . Ja bi nekako prije malo:) naravno da bude sve ok. Jedva cekam pregled da vidimo kako stojimo:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.