Što vam najviše ide na živce kod muževa?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • gogaca

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj ne može naći ni jednu stvar makar buljio u nju,ja moram dođi i pokazatimu da mu je pred nosom… A kad jede oko njega sve posud mrvice…..

  • Avatar Stella20

    Stella20

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Živcira me to što se moj muž ponaša kao teta čuvalica prema našem sinu. Pričuva ga, nahrani i igra se s njim samo ako mu ja kažem..skoro mi na isto dođe ostavim li sina s bakom ili s njim, oboma moram davati detaljne upute :-/
    Dok sam bila trudna, nije htio tu i tamo pomaziti trbuh, jer kao, dijete i tako ne kuži ništa…kad sam rodila, govorio je da će se bavit s malim kad malo ojača jer ga je strah tako male bebice, sad kad malac ima 8 mjeseci i stvarno je razigran i jako mazan, muž govori da čeka da mali bar prohoda da ga može voditi svugdje sa sobom…
    Najjača njegova izjava mi je da sam se ja od početka uhodala s malcem i baš mi dobro ide pa se on ne želi mješati..
    Uglavnom, vodimo rat oko njegovog odnosa sa sinom…
    P.S. Stvarno dobra tema!

    Žena ima dvije svoje misije na Zemlji, da bude majka i da bude supruga. Ona je od prirode stvorena da bude majka, a samo je ljudskim zakonima natjerana da bude supruga.

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    zrinka88


    Što se tiče djeteta sve 5 isto je kao i ja sve zna i hoće. Ali ako me nešto nervira onda je kad pita gdje je nešto ja kažem gdje je i onda on kao gleda i nema ali kužiš nema gledao sam. Ja onda dođem i žmirečki nađem e na to poludim!!! Ali šta je tu je takvi su skoro svi a krive su njihove mamice koje su gotovančiće odgojile pa mi moramo preodgajat :D

    zrinka88 svaka čast za zadnju rečenicu… točno to ,moja svekrva ima tri sina i muža i kak tko prdne ona skače i sad nek ja muku mučim s najstarijim..grrr

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Jedina stvar koju mrzim kod MM je to što preuveličava svoje stvari i obavljene poslove ( bilo što )
    Bilo da smo se skupa ustali u 5 ujutro, skupa pravili ručak, spremali kuću…svejedno… njegovo se broji moje ne…
    Prije nije ni prstom taknuo oko kuće, ručka… sada, ne mogu reći, napravi to.. ali uz moje pomno objašnjavanje što, kako, kada, zašto… da ne idem dalje

    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    mama2


    Jedina stvar koju mrzim kod MM je to što preuveličava svoje stvari i obavljene poslove ( bilo što )
    Bilo da smo se skupa ustali u 5 ujutro, skupa pravili ručak, spremali kuću…svejedno… njegovo se broji moje ne…
    Prije nije ni prstom taknuo oko kuće, ručka… sada, ne mogu reći, napravi to.. ali uz moje pomno objašnjavanje što, kako, kada, zašto… da ne idem dalje

    Zaključak- muževi isto ko i djeca- svi su isti, samo se drugačije zovu :D

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    missha skoro pa tako , razlike samo u nijansama….
    P.S. bojim se da bi oni isto to rekli i za nas. pssssssttttt

    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    mama2


    missha skoro pa tako , razlike samo u nijansama….
    P.S. bojim se da bi oni isto to rekli i za nas. pssssssttttt

    :D Meni je moj rekao :D Ondak sam mu rekla nek si ide drugu gnjavit kad smo iste :D tu je stalo :D :D :D

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Moj ima baš iste te mane - ako ih mogu tako nazvati…. Osim što je poprilično samostalan pa si recimo opegla nešto na brzinu bez problema. Jedino što je malo zaboravan - npr. svaki dan zaboravi da prljave čarape ne ostavljamo na podu već u košu za prljavi veš.  Nekad me sve to iznervira, nekad mi je skroz simpatično kako se jadan ne snalazi među svojim stvarima (gdje mu je dres ili kopačke?). A da ne pričam o njegovom ormaru. Skroz mi je nevjerojatno kako može samo tko sve pogurati jedno među drugo. Ali eto, volim ga bez obzira na sve te sitnice. Imam ih i ja. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Suzii

    Suzii

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    ja da idem pisati sta me nervira ja mislim da bi cijelu bibliju napisala,nap.muz voli igrati igrice na kompu pa ga piatn daj drzi malog da idem na wc,pospremit sobu,staviti ves da se susi…itd ma uvijek taj more nesto prigovarat,kazem mu daj mi donesi bavarin,pita me a di su,pitam ga daj bodi,a vani hladno pa me pita sta s kratki rukavima…pa da poludis

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Nakon 14 godina zajednickog zivota jos uvijek pita di su mu carape a dobro da ga cijeli stos njih ne opali po nosu. I onda me onako pogleda da mu je zao pa tko bi se ljutio dugo na njega.
    Mi zene smo orgariziranije i brze i to je to. Znam reci da dobivam 4 djete a ne trece. I da, ona igranja na kompu kao da ima 15 godina, nesto radimo a on bris na komp jer ima rat. Dat cu ja njemu rat sad kad se beba rodi. Pustam ga jos malo, mislim si i ja sam stalno na klokanici ali kad bebolina dodje, gotovo je.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.