Začepljeni nosić

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Uspili smo izvlaciti kad bi bas dosta fizioloske nakapali i okrenuli je par minuta da stoji na prsima. Slije se i onda ovaj na baterije bez problema izvuce. A spasio nas je i inhalator.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    hmm vidis, probat cemo sa okretanjem na trbuscic… kapam sad jos vise fizioloske pa je malo lakse.. ali nikad ne izvucem sve, i dalje se cuje da ima toga jos u nosicu..

    znaci i inhalator pomaze.. samo dosta je skup :/

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Pomaže, pomaže pogotovo u kasnijoj dobi, kod viroza i prehlada, općenito kad su respiratorni problemi, 400 kn ali vrijedi svake kn.

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Joj ja imam neki na pumpicu kaj se ručno stišće…očito nedovoljno! sada sam se prepala a trebam roditi u zimi!
    Moram po neki bolji bar ovaj na baterije!

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    danas sam kupila aspirator na usisavac pa cemo probati s njim, nadam se da ce biti ucinkovitiji od ovoga na baterije!

    a bili smo i na kontroli kod ped., i na spomen zacepljenog nosica, ona mi je rekla da samo kapamo sa fizioloskom, da ne treba izvlaciti sekret    a ja ostala zbunjena i zatecena pa nisam u tom trenutku ni pitala zasto  :/

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    sovica


    danas sam kupila aspirator na usisavac pa cemo probati s njim, nadam se da ce biti ucinkovitiji od ovoga na baterije!

    a bili smo i na kontroli kod ped., i na spomen zacepljenog nosica, ona mi je rekla da samo kapamo sa fizioloskom, da ne treba izvlaciti sekret    a ja ostala zbunjena i zatecena pa nisam u tom trenutku ni pitala zasto  :/

    I nama je ped.rekla da također samo fizioloskom..ali ja sam ipak poslusala svoj neki “glas”..i koristim aspirator,sa fizioloskom,i super nam je,izvuče sve i bebač može super disati!jako zadovoljna  

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Sorry, ali kad ja ovo cujem, da sekret ne treba izvlacit van, meni je muka i blago receno popiz…
    Zdrava logika kaze, ako sekret ne ide van ostaje gdje? Unutra! Ako ostaje unutra slijeva se na pluca, odlazi na uho itd. i dobijete samo izvrsne temelje za jednu jako lijepu upalu! I onda to jos kaze jedan pedijatar! Ma uzas!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    potpuno se slazem! zvuci suludo!

    moram priznat da je ovaj aspirator na usisavac NO.1 !!! upravo smo s njim izvlacili sekret nakon fizioloske i u 3 sekunde je izvukao toliko koliko onaj na baterije nije u 10 x . uhhh nadam se da ce nam to sad olaksati muke!!!

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    evo i mi imamo problem s nosićem imamo 3 i pol mjeseci….našpricamo s kapima i upotrebimo nastavak za usisavač..sve bude super par sati a onda sve ispočetka……dijete se noću budi od začepljenog nosa….taj nos se začepio otprilike kad je počeo slinit pa se pitam ima li to veze s zubima ( odnosno desnima)…

  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Znaci ipak je bolji taj sta ide na usisavac, Onda cemo ga i mi uzeti. 
    Ona je meni lezala na neonatologiji i oni isto savjetuju samo kapat, kao ne treba izvlačit sekret. Meni to isto nije logično

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.