Koja kolica kupiti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ReeceODonnell

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Najbolje mogućnosti za zaradu 62 000 USD mjesečno. Svi svakodnevno provodimo puno vremena na društvenim mrežama - Facebooku, Instagramu, Snapchatu, Twitteru i popis se nastavlja. Ako ste navikli dobivati puno lajkova ili komentara ili ako sjajno motivirate druge putem svojih postova, možda biste trebali razmisliti o tome da ovo pretvorite u profesiju. Čini se nevjerojatnim, ali nećete si oprostiti ako to ne provjerite……… http://www.worksbaar.com/ [worksbaar.com]

  • Persidasida

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame
    Ima li koja iskustva sa maxi cosi lila kolicima 3 u 1?

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Ima li tko iskustva s Joie ili Kunert 3u1 kolicima? ☺️ Hvalaa

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Ima li netko iskustva sa kolicima cybex balios s lux 3u1? 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Marija1313

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam uzela kolica na web shopu svezabebu.hr , mogu reći da sam jako zadovoljna, uzela sam
    Chipolino 3u1 dječja kolica Elite - Ebony.

  • Avatar sophisticy

    sophisticy

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    hej pozdrav, nova sam na ovom forumu Marija1313, jel bi bila voljna podijeliti kako si zadovoljna kolicima i gdje si ih kupila? nama se ta sviđaju jer nam se čini da su lagana, ali ih nigdje nismo našli uživo..  

    makar čula sam da je sad popularno kupiti odmah kišobran kolica koja se mogu složiti u košaru, što mislite o tome? mana toga mi se čni što onda nemaš kamo staviti autosjedalicu… 

    baby development in progress ~ 14.3.24.

  • Dora_Rora

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Preporuka je: ERGOBABY METRO+ KOMPAKTNA GRADSKA KOLICA CRNA + GRATIS AWAY NOSILJKA - https://www.pcelica-babyoprema.hr/proizvod/ergobaby-metro-kompaktna-gradska-kolica-crna/ [pcelica-babyoprema.hr]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.