Povratak na posao nakon porodiljnog

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonijeva mama

    Tonijeva mama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bokić. Ja za 3 mjeseca krećem radit. Najviše me strah kako će mi dijete spavati u jaslicama, budući da i preko dana i preko noći zaspe uz siku. Noćni podoji mi ne predstavljaju problem, već uspavljivanje. Već sam mu davala bočicu, nju prihvati, popije on to, ali ne zaspi, onda pomogne samo nunanje, kako će biti tamo?

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Ja se vraćam ovaj tjedan na posao :O Jaaaaaaooooooo imam tremu neviđenu, s prvom sam se veselila da ću se maknut, a sad nebi išla još jer je pravi mamoovisnik i koma… Neznam kak će ona to izdržat, a još manje bake i teta :O
    Kaj se tiće jaslica, moja veća cura ide u jaslice i mogu reć samo pohvale za tete jer jako jako paze na ove najmanje, nosaju ih, čuvaju, tješe, ako im je problem spavat samima, uspavaju ih nosajući i pjevajući i super su tete. Ima ih 38 i 4 tete i one daju sve od sebe :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    missha


    Ja se vraćam ovaj tjedan na posao :O Jaaaaaaooooooo imam tremu neviđenu, s prvom sam se veselila da ću se maknut, a sad nebi išla još jer je pravi mamoovisnik i koma… Neznam kak će ona to izdržat, a još manje bake i teta :O
    Kaj se tiće jaslica, moja veća cura ide u jaslice i mogu reć samo pohvale za tete jer jako jako paze na ove najmanje, nosaju ih, čuvaju, tješe, ako im je problem spavat samima, uspavaju ih nosajući i pjevajući i super su tete. Ima ih 38 i 4 tete i one daju sve od sebe :)

    Missha sretno! Kada pocinjes raditi?

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    U srijedu idem :O Neeeeeeee

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Javi kako je proslo. Vjerujem da ce biti sve ok. Sretno jos jednom!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Missha sretno sutra!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Missha draga, pročitala sam tvoju priču! I znam da ti nije svejedno, no vjerujem da bude sve ok! Sretno sutra! Javi kak je prošlo!! Pusa 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Teta mi je poslala u 10 poruku da je mala za poludit jer se skoro sat vremena jadna derala :D Nakon toga je zaspala i spavala do pol 1 njoj na rukama :) Sad popodne nije ni htjela ić spavat, bila je umorna ali je nepovjerljiva, stalno je provjeravala dal sam tu :D Bude se navikla….

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    missha


    Teta mi je poslala u 10 poruku da je mala za poludit jer se skoro sat vremena jadna derala :D Nakon toga je zaspala i spavala do pol 1 njoj na rukama :) Sad popodne nije ni htjela ić spavat, bila je umorna ali je nepovjerljiva, stalno je provjeravala dal sam tu :D Bude se navikla….

    A joj misica mala! :-( Ma bude se navikla, ovo je tek prvi dan.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Vraćam se na posao za mjesec i pol i čeka me ista stvar. Čuvat će ga baka, a i ostali će uskočiti kad zatreba. Nismo se još ni jednom odvojili tako da bi sad već bilo vrijeme da ga povremeno ostavimo na čuvanje da se malo privikava. Uh, već me neka frka.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.