Mitovi o trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Teya2803


    Proudmomy kazu da ako nosis nisko da je decko bar sam ja tako cula
    Meni je najbolji onaj ; Ne smijem na sunce jer ce mi beba "zakuhati" u plodnoj vodi haha
    Ili ; trudnicu treba posoliti po glavi (da ne primjeti) ako se u sljedecih par minuta pocese po nosu,djecak je
    Ako se trudnica poruzni u licu djevojcica je jer joj ona krade ljepotu

    Ne znam, meni su svi govorili da je decko jer mi je trbuh pod cicama :-), odnosno visoko. Mislim i bio je decko, ali ono…

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Teya2803


    Proudmomy kazu da ako nosis nisko da je decko bar sam ja tako cula
    Meni je najbolji onaj ; Ne smijem na sunce jer ce mi beba "zakuhati" u plodnoj vodi haha
    Ili ; trudnicu treba posoliti po glavi (da ne primjeti) ako se u sljedecih par minuta pocese po nosu,djecak je
    Ako se trudnica poruzni u licu djevojcica je jer joj ona krade ljepotu
    Ne znam, meni su svi govorili da je decko jer mi je trbuh pod cicama :-), odnosno visoko. Mislim i bio je decko, ali ono…

    Haha a ja nisko nosim i rekli decko je i je decko je maaa mitovi

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    i ja nisko nosim….curicu

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Potpisujem ovo za blaženo tanje i sigurna sam da je taj izraz izmislio muškarac, jer mu je svanulo da mu ženi narastu cice, da jede sve a ne samo salatu da se ne zdeblja.. :P
    Ja nisko nosim, lice mi je čisto bez bubuljica, nisam se ni malo promijenila, jede mi se slano, slatko ne podnosim  a nosim curicu..

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    chocolate


    Potpisujem ovo za blaženo tanje i sigurna sam da je taj izraz izmislio muškarac, jer mu je svanulo da mu ženi narastu cice, da jede sve a ne samo salatu da se ne zdeblja.. :P
    Ja nisko nosim, lice mi je čisto bez bubuljica, nisam se ni malo promijenila, jede mi se slano, slatko ne podnosim  a nosim curicu..

    po tome i ja nosim curicu, bas me zanima hoce li biti tako 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ja sam u licu totalna katastrofa nad katastrofama, jedem slano, slatko kaj god dođe pod ruku, puno uglavnom, nosim nisko do poda i curica je, dok je u prvoj trudnoći bio dečko, puno više sam ga nosila, bila puno ljepša, blistava kak se ono veli trudnica i isto jela puno kaj god mi dođe pod ruku.. eto, pa sad ti znaj.. jedino mi se vrti malo, malo pa vele isto da je kod curica tako.. a kaj se tiče blaženog stanja, definitivno potpisujem u oba slučaja savršenno

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja nevjerujem u te mitove jer sve tri trudnoce imam iste  niske nosnje na samom mjehuru jede mi se kiselo i slano u sve tri trudnoce ne podnosim slatko jedina razlika su mi cice u prve dve nista mi nisu bujale jadna cetvorka a sad vec sam na sestici i dalje mi bujaju do kraja cu bit kao kravica he he.Lice imam cisto nista se promjenilo nije i eto prva dva su decki a sad ce bit navjerojatnije curica.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu
    chocolate
    Potpisujem ovo za blaženo tanje i sigurna sam da je taj izraz izmislio muškarac, jer mu je svanulo da mu ženi narastu cice, da jede sve a ne samo salatu da se ne zdeblja.. :P
    Ja nisko nosim, lice mi je čisto bez bubuljica, nisam se ni malo promijenila, jede mi se slano, slatko ne podnosim  a nosim curicu..

    moje lice je koma otkad sam trudna…ubijaju me bubuljice i vise mi je muka nosit se s tim…
    bez pudera ne ustajem iz kreveta.
    nisko nosim i takoder mi se jede samo slano,a curica je. al najgori mi je moj sogor…kad idemo k njemu onda on samo kisele krastavce gura pred mene…a ja ih vidjet ne mogu…bljek
    al zato je moj muz neku vecer pojeo cijelu staklenku….kakve to veze ima sa stvarnoscu???

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    chocolate


    Potpisujem ovo za blaženo tanje i sigurna sam da je taj izraz izmislio muškarac, jer mu je svanulo da mu ženi narastu cice, da jede sve a ne samo salatu da se ne zdeblja.. :P
    Ja nisko nosim, lice mi je čisto bez bubuljica, nisam se ni malo promijenila, jede mi se slano, slatko ne podnosim  a nosim curicu..

    ..a meni je sve isto kao i tebi, a nosim decka 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mislim da smo definitivno potvrdile da su sve ovo samo babske price hahahaha! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.