Mame poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Lilly


    Da probaj sa melemom,morat ću i ja to probati za lice možda bude mrvicu bolje da mi se koža prestane ljuskati :-)

    melem je meni od početka super a ja ga koristim za cice jer me svrbe i ljušte se od dojenja.
    za lice već godinama zbog užasno suhe kože bademovo ulje i plavu nivea kremu jer je najmasnija i nikako šminku skida s nekim glupostima samo s kremom i uljem na vatici sve ostalo iziritira suhu kožu!

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    I ja prokrvarila par kapi opet😁 a taman nakon terapije za upalu pa ne kuzim zakaj….
    Niveina tamnoplava krema mi je koma sad…jos vise isusuje

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar ena2203

    ena2203

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Rodila sam prije 18 dana i zadovoljna sam kako se stvari odvijaju. Mršavija sam nego prije trudnoće zahvaljujući dojenju. Trbuh je već otišao, ali ona linea negra se ne da. Ono što me iritira je to što mi je pupak smeđi i izgleda prljavo!!!!

  • Avatar Ribetinica

    Ribetinica

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    ena2203


    Rodila sam prije 18 dana i zadovoljna sam kako se stvari odvijaju. Mršavija sam nego prije trudnoće zahvaljujući dojenju. Trbuh je već otišao, ali ona linea negra se ne da. Ono što me iritira je to što mi je pupak smeđi i izgleda prljavo!!!!

    Tako je i meni pupak izgledao. Nakon svakog tusiranja sam ga pomalo “strugala” rucnikom. Nakon nekog vremena se “ocistio” pa onda opet potamnio. Opet sam se uhvatila struganja i sad je dobro.

    [lilypie.com]

  • Avatar ena2203

    ena2203

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Ribetinica


    ena2203


    Rodila sam prije 18 dana i zadovoljna sam kako se stvari odvijaju. Mršavija sam nego prije trudnoće zahvaljujući dojenju. Trbuh je već otišao, ali ona linea negra se ne da. Ono što me iritira je to što mi je pupak smeđi i izgleda prljavo!!!!
    Tako je i meni pupak izgledao. Nakon svakog tusiranja sam ga pomalo "strugala" rucnikom. Nakon nekog vremena se "ocistio" pa onda opet potamnio. Opet sam se uhvatila struganja i sad je dobro.

    Kaže frendica da je uljem uspjela očistiti.

  • Avatar mum_to_be

    mum_to_be

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila prije 3 mjeseca i jos uvijek je kao prljav , a i linea negra se jos dosta vidi!

  • Avatar Ribetinica

    Ribetinica

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ena2203, ulje mi uopce nije palo na pamet. Al nema veze, sastrugala sam rucnikom.  
    A samo da pitam, koliko vam je nakon dojenja  trebalo da mlijeko potpuno nestane?  Ne dojim vec pola godine, sinoc nakon tusiranja, malo sam bolje stisnula, izvirilo par kapi. Pritisla drugu, i iz nje je krenulo par kapljica.. ostala sam skroz zbunjena.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Bok svima :) imam jedno pitanje… Rodila sam prije mj i pol i prestala krvarit i za 2 tj opet prokrvarila i trajalo je kao i menga ali nije boljelo. Nakon toga,za 2 tj opet ali jako malo i samo 1 dan. Pitala sam gin jel to menga i ona me nije pogledala,samo je rekla da je to krvarenje koje ce se pojavljivat dok cu dojit.Jel neka mozda ima iskustva sa tim?

  • Avatar lonny

    lonny

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Mamči uopće ne kužim kakvo krvarenje koje će se pojavljivati dok dojiš? Po mom mišljenju je to glupost. Ja sam prestala jače krvariti nakon cca tri tjedna, onda je čišćenje još neko vrijeme potrajalo, ne siječam se još koliko, ali nije bilo jako, mislim da je trajalo oko 6 tjedana sve skupa. I nakon 2 mjeseca i 6 dana od poroda sam dobila prvu mengu. I dalje ju svaki mjesec dobivam, samo se još ciklusi nisu skroz  ustalili. Nakon te prve sam sljedeću dobila nakon 37 dana, pa nakon 30 dana i sad ćemo vidjeti kad ću dobiti. Prije trudnoće su mi ciklusi bili redovni na 27 do 28 dana, sad treba vremena da se ustali, ali to je definitivno menga a ne nekakvo krvarenje. I gin mi je potvrdila da su jajnici počeli raditi i da ako žena doji ne mora značiti da neće imati mengu. Neke dobiju prije, neke kasnije.
    Malo mi je neozbiljno da ti je tako nešto rekla bez pregleda

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    U pravu si Lonny.. Evo upravo mi je opet pocelo ,dakle ipak je menga.Ljuta sam na gin jer me nije htijela ni pregledat  .  A jel u pocetku normalno da ne boli trbuh?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.