Ubrzani rad štitnjače i planiranje trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Monza,
    Koji si sad tjedan T??
    Nadam se da ce sve biti ok s tobom i bebom, zna se javiti taj smeđi iscjedak, koji ne mora znaciti nista lose.
    Držim fige. Javiiii

    [lilypie.com]

  • MonZa

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    pa od zadnje M ispada 7t no mislim da je manje kojih tjedan dana, znači rekla bi 6t… i ja se nadam da će sve biti dobro, sutra idem vaditi krv pa ćemo u petak vidjet i kakvi su mi hormoni štitnjače sad i dal je srčeko možda prokucalo. Hvala Mono1111, javim.

    Family - where life begins and love never ends… <3

  • ana232

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    cure molim vas za pomoć.obavili smo sve pretrage za MPO u petrovoj, svi nalazi su u redu i kad smo trebali dobiti lijekove dr je rekao da mi je TSH visok 3,34. Pila sa eutirox tri tjedna i spustio mi se na 0,33. da li je to dobro ili je sad prenisko. A prirodno nikako ne možemo.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ana,
    Na nalazu ti treba pisati referentne vrijednosti. Ako je u granicama normale, onda nije prenisko.
    Meni je tsh oko 0,9 i rekla mi je dr.da.je to super.

    [lilypie.com]

  • ana232

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    doljnja granica referentne vrijednosti mi je 0,34. samo se nadam da neće odgodit postupak

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ana,
    Vjerovatno ce ti smanjiti terapiju, ne znam od koliko piješ eutirox, od 25 ili 50??

    [lilypie.com]

  • ana232

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    mono, pijem od 25ml, s tim da jedan dan pijem jednu takletu, a drugi dan dvije. Tako su mi rekli. Ali nitko mi nije rekao koliko dugo to moram piti

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ana,
    Onda znaci da jedan dan uneses duplo vecu dozu, cak 50 mg, vjerovatno trebas svaki dan piti samo 25.
    Tko ti je dao eutirox, endokrinolog??
    Odi kod njega s nalazima ili smanji na svoju ruku, nista se nece dogoditi.

    [lilypie.com]

  • ana232

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    evo me, jučer smo bili u bolnici i dobili smo lijekove. Drr. je rekao da je tsh malo prenizak, ali da mi zbog toga neće odgađati postupak. Samo nek im se javim da mi smanje dozu.

  • just_s

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure..evo vidim da nitko nije pisao odavno..uglavnom htjela cuti vasa iskustva jer imam hipertireozu a planiram trudnocu. Sad sam na pola tablete dnevno, tsh t3 i t4 u granicama,prije terapije mi je tsh bio 0,27 a t3 i t4 uredni,kao i ft3 i ft4. Ginekolog mi kaze da mogu ici na trudnocu bez obzira na sadasnjih pola tablete dnevno,ali sam nekako u strahu s obzirom da sam imala missed ab prosle godine. Da li je neka od vas pod terapijom atirazola zatrudnila i jeste li imale kakvih problema u trudnoci? Hvala na odgovoru…. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.