Ubrzani rad štitnjače i planiranje trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • draz2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    cedevita, ja isto imam hipo, imas neki savjet? sto treba kontrolirati za vrijeme trudnoce jer meni vade samo tsh. .?
    koji endokrinolog te je lijecio?

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    draz


    cedevita, ja isto imam hipo, imas neki savjet? sto treba kontrolirati za vrijeme trudnoce jer meni vade samo tsh. .?
    koji endokrinolog te je lijecio?

    Pa ja ti se vec godinama lijecim od toga,u Osijeku,jos od zavrsetka osnovne sk!redovno idem na kontrole,nadzirem hormone,ali sve,ne samo tsh.Meni se gledaju i t3 i t4!to isto trebas provjeriti da li ti je u granicama normale..
  • SaniaS

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam hipotireozu, kronicni hashimoto.. 100mg eutyhroxa dnevno.. Zatrudnila iz prvog pokusaja, sve proslo uredno bez iti jednog problema :)

    SaniaS

  • dijana.semunovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok. Ja isto imam autoimunu hipertireozu, i blagu orbotopatiju.
    Vec tri god ne pijem nikakvu terapiju, lijecim se na Rebru. 
    I prije pet mjeseci sam ostala trudna (neplanirano).
    I dalje ne pijem nista. Trudnoca lijepo napreduje, i svakih 6 tj pratimo hormone, fT4 i TSH. Tak da kad ti se hormoni smire mislim da ces uspjeti. Inace imam 24god.

  • draz2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    hvala svima na odgovorima!

  • Avatar tripleL

    tripleL

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Pozdrav ,i ja imala kronični oblik hipertireoze ,dugo mi je trebalo dok nisam ostala trudna ,na gomili lijekova bila, u trudnoći se malo smirila ali ipak rodila skoro 2 mj ranije ,beba bila dosta loše,jedva se izvukla,onda mi se opet vratila u još gorem stanju nego prije ,nije se smirivala od lijekova i naposljetku prije 9 g mi odstranjena ,sada imam postoperativnu hipotireozu ,pijem 125mg eutyroxa svakodnevno,puno se bolje osjećam nego onda,nakon operacije još dva puta ostala trudna i donijela na svijet još dvije potpuno zdrave djevojčice. meni su također oči postale još buljavije onda ,inače imam krupne oči,i dobila sam vitiligo po tijelu koji se svake godine sve više širi ,sve također od te male ali nikako bezazlene štitnjače!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Mala je al je gadna. Meni su sve ostale bolesti dosle od nje.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    dijana.semunovic


    Bok. Ja isto imam autoimunu hipertireozu, i blagu orbotopatiju.
    Vec tri god ne pijem nikakvu terapiju, lijecim se na Rebru. 
    I prije pet mjeseci sam ostala trudna (neplanirano).
    I dalje ne pijem nista. Trudnoca lijepo napreduje, i svakih 6 tj pratimo hormone, fT4 i TSH. Tak da kad ti se hormoni smire mislim da ces uspjeti. Inace imam 24god.

    Bog Dijana,hvala ti na odgovoru.Cestitam na trudnoci.Lijepo je procitat ovakva pozitivna iskustva.Ulijevaju hrabrost .Ja sam oko 6 mjeseci bez tableta,inace sam ih pila godinu dana,ali sam nedavno vadila TSH i opet nije bio dobar.Trebam ponovit pregled za dva tjedna.

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Hvala svima na odgovorima !

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    tripleL


    Pozdrav ,i ja imala kronični oblik hipertireoze ,dugo mi je trebalo dok nisam ostala trudna ,na gomili lijekova bila, u trudnoći se malo smirila ali ipak rodila skoro 2 mj ranije ,beba bila dosta loše,jedva se izvukla,onda mi se opet vratila u još gorem stanju nego prije ,nije se smirivala od lijekova i naposljetku prije 9 g mi odstranjena ,sada imam postoperativnu hipotireozu ,pijem 125mg eutyroxa svakodnevno,puno se bolje osjećam nego onda,nakon operacije još dva puta ostala trudna i donijela na svijet još dvije potpuno zdrave djevojčice. meni su također oči postale još buljavije onda ,inače imam krupne oči,i dobila sam vitiligo po tijelu koji se svake godine sve više širi ,sve također od te male ali nikako bezazlene štitnjače!

    Pozdrav TripleL ,hvala ti na odgovoru.Zanima me da li si i u vrijeme prve trudnoce koristila terapiju?Znam da su te tablete jako stetne za plod jer prolaze kroz posteljicu,ali ako stitnjaca podivlja onda se mora uzimat.A sta se tice vitiliga,nedavno je bila na televiziji jedna nasa doktorica,ona je patentirala neku kremu koja daje odlicne rezultate.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.