Zimske bebe 2014./2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Hehe meni se u 15 tt vidjelo bez greske :) ma nije to vazno, vazno je samo da je zivo i zdravo. Ali ja sam htjela znati tako da mogu poceti kupovati sve ;) mislim da bi ti vec mogli vidjeti sta je onda jer ces vec biti u 16 tjednu :D

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    ako mi opet dupe ne okrene hahahah. mi ćemo sačekati sa kupnjom još. više manje sve imam u glavi kako i što želim, ali sačekat ćemo tamo 10 mjesec i onda u nabavku

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Meni je termin 9.12. :D
    nadamo se da je cura. Još ne znamo :)

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    dobro nam došla. nadam se da će ti se želja ostvariti

  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Dobro dosle :)  sve smo blizu sa terminom 

  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Da i ja sam mislila pricekati ali jace je od mene 

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    MalaMuca a jesi možda odlučila di ćeš roditi? skužila sam da dosta cura ako nije još prije trudnoće razmišljala o tome da tek kasnije odlučuju di će roditi. nije ni to toliko loše jer čuju razne komentare drugih žena koje su u određenim rodilištima bile

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    BandB


    Da i ja sam mislila pricekati ali jace je od mene 

    hehe e tog je i mene strah. jer ja kad krenem ne znam stat.. hahah al dogovorili smo ipak malo sačekati jer dosta toga se događa oko nas i ono.. ja znam da je sve ok i vjerujem da će tako ostati do kraja, ali ipak tu je i moja štitnjača pa me malo strah iskreno… s druge strane mislim da se za neke stvari neću moći suzdržati

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Mi još isto nismo ništa kupili, ali mislim da je to samo zato što sam ja na čuvanju trudnoće. Mislim da kad krenem radit popis i obilazit dućane da se neću moć zaustavit! 
    Dobra stvar je i što se Ikea otvara krajem ljeta, možda će i bit neki popusti prilikom otvorenja

  • Guga2

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Cure super tema :)  mi čekamo dečka termin je 12.11. I planiram roditi na Sv. Duhu

    Najbolje stvari u životu se dogode kada to najmanje očekujemo <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.