Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • aknes

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Danas zatišje. :) bit će svi papamo i odmaramo. :)

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • barbymala

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Žene moje pomaganje kasni mi 15 dana i prekjučer sam napravila test i kad sam pogledala bio je negativan i ponovno nakon 2 sata sam pogledala bio pozitivan ali slabi plus i jučer jutro ponovila sam test sa drugim urinom i bio je negativan..nakon 20 min pokazao se plus sad ne znam dal je pozitivan ili negativan..hvala na odgovoru 

  • Tamara30

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    barbymala

    Žene moje pomaganje kasni mi 15 dana i prekjučer sam napravila test i kad sam pogledala bio je negativan i ponovno nakon 2 sata sam pogledala bio pozitivan ali slabi plus i jučer jutro ponovila sam test sa drugim urinom i bio je negativan..nakon 20 min pokazao se plus sad ne znam dal je pozitivan ili negativan..hvala na odgovoru


    najbolje je je da ides da vadis betu to tije sigurno a sto posto posle 15 dana kasnjenja test bi morao da bude pozitivan i to bas bas sa debele linije

  • Tamara30

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    evo i mene drage moje imam menstrualni kalendar gde pratim menstruaciju  na taj kalendar mi pise da sam 5+1 a na drugi sto sam otvorila pise mi 4+1 tako da vise i neznam ni koja nedelja sam hahah sve mi se pobrkalo

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2757

    Prijavi adminu

    barbymala

    Žene moje pomaganje kasni mi 15 dana i prekjučer sam napravila test i kad sam pogledala bio je negativan i ponovno nakon 2 sata sam pogledala bio pozitivan ali slabi plus i jučer jutro ponovila sam test sa drugim urinom i bio je negativan..nakon 20 min pokazao se plus sad ne znam dal je pozitivan ili negativan..hvala na odgovoru


    Evaporacijska. Gledas rezultat testa tocno kad ti pise po uputama. Ako je tad bio negativan negativa. Je. Sve nakon toga je evaporacijska. 

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Teab1

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Tamara30

    evo i mene drage moje imam menstrualni kalendar gde pratim menstruaciju na taj kalendar mi pise da sam 5+1 a na drugi sto sam otvorila pise mi 4+1 tako da vise i neznam ni koja nedelja sam hahah sve mi se pobrkalo


    skini si pregnancy+,tam upises prvi dan zadnje menge i sve ti izracuna,meni je taj tracker najbolji

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • barbymala

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Tamara30

    barbymala

    Žene moje pomaganje kasni mi 15 dana i prekjučer sam napravila test i kad sam pogledala bio je negativan i ponovno nakon 2 sata sam pogledala bio pozitivan ali slabi plus i jučer jutro ponovila sam test sa drugim urinom i bio je negativan..nakon 20 min pokazao se plus sad ne znam dal je pozitivan ili negativan..hvala na odgovoru

    najbolje je je da ides da vadis betu to tije sigurno a sto posto posle 15 dana kasnjenja test bi morao da bude pozitivan i to bas bas sa debele linije


    Kako da postavim sliku da vidite 

  • aknes

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    barbymala

    Tamara30

    barbymala

    Žene moje pomaganje kasni mi 15 dana i prekjučer sam napravila test i kad sam pogledala bio je negativan i ponovno nakon 2 sata sam pogledala bio pozitivan ali slabi plus i jučer jutro ponovila sam test sa drugim urinom i bio je negativan..nakon 20 min pokazao se plus sad ne znam dal je pozitivan ili negativan..hvala na odgovoru

    najbolje je je da ides da vadis betu to tije sigurno a sto posto posle 15 dana kasnjenja test bi morao da bude pozitivan i to bas bas sa debele linije

    Kako da postavim sliku da vidite


    Na svim testovima pise da se rezultat ne očitava poslije vise od 5 minuta. Odite kod dr. i tražite uputnicu za betu. Držim fige od srca <3 

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • Teab1

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu


    moj savjet je isto beta,ak ipak odlucite na test,najbolje firstsign ili gravignost,oni nemaju evaporacijske a nisu pre skupi,meni pokazala dan prije menge

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • barbymala

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Teab1

    moj savjet je isto beta,ak ipak odlucite na test,najbolje firstsign ili gravignost,oni nemaju evaporacijske a nisu pre skupi,meni pokazala dan prije menge


    Da ali nije mi jasno ta 2 plusa to me malo muči 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.