Imena za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zrinska

    zrinska

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Tko je odabrao ime za bebu? Volite li tradicionalana, moderna, unikatna? Slušate li i uvažavate savjete drugih? ili mislite da je to isključivo na roditeljima?
    Čini mi se da je to prilično odgovoran “posao”, jer ipak bebi to ostaje za cijeli život.

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga zrinska, nedavno smo objavili članak “Kako ste odabrali ime za svoje dijete?” inspiriran raspravom naših čitatelja na forumu (tema: Izbor imena) i Facebook stranici: https://klokanica.24sata.hr/trudnoca/beba-u-trbuhu/kako-ste-odabrali-ime-za-dijete-784 [klokanica.24sata.hr]
    A kako ste vi odabrali ime za svoje dijete?

  • Avatar iva8

    iva8

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Mi smo odlučili da će se (ako bude djevojčica) zvati Elissa, a za dečka se još nismo odlučili. Prvo smo razmišljali da ga nazovemo Jakov ili Borna, ali planiramo se preseliti van države uskoro pa nam je važno da se ime može gledati i kao internacionalno.
    Milsim da je odluka o imenu djeteta ipak samo na roditeljima…Ali treba razmišljati i o djetetu i zadirkivanju.. Iz tog razloga nikad ali nikad ne bih dijete nazvala npr. Izvor ili Marelica

  • Avatar zrinska

    zrinska

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Poštovani…vidjela članak…pišem pod otvorenu prvu temu. Oprostite zbog dupliciranja. Tema se može i obrisati.

  • mama_25

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mi smo nedavno saznali da čekamo curicu i zvati će se Lara. :-)

  • Avatar mySun

    mySun

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Mi smo odabrali imena za djecu, a jos nisam ni bila sto posto sigurna da sam trudna. To je bila jednoglasna odluka, od tada se nismo premisljali, ni dvoumili. A najvise od svega sta me smeta su bili komentari ljudi, tipa pa sta vec znate ime i tipa predomisljat cete se vi jos dok se dijete rodi, pa kako ste se slozili….
    Sta ne postoje parovi koji imaju isto misljenje i koji stoje pri tome sta odluce!? Ocito smo u manjini!

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Moja prva imena za bebe su bila Seul (žensko) i Detroit (muško)  imala sam oko 9 godina i došla na ideju dok sam igrala monopoly  Naravno da sada imam druge ideje, malo manje moderne.

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nas se decko zove Maksim.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar helluise

    helluise

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    ja i dragi smo se povodili za 3 stvari prilikom smišljavanja imena…da ima dobar nadimak/kraticu,da se ne rimuje sa prostim riječima ili nekim glupostima (djeca su ipak okrutna što se tiće toga) i da bude ime koje je i internacionalno…odredili smo imena i za curicu i za dečka dok još nismo znali spol bebe.
    sad znamo da je curica pa nestrpljivo čekamo malu Arianu  :)

  • Avatar Yeles

    Yeles

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Naša djevojčica će biti NIKA

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.