krađa imena za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Dogodila mi se nevjerovatna situacija ,naime rekla sam poznanici koja ima isto prezime kao i ja kako će se zvati moja beba,i nakon par dana ona je rodila i dala ime baš to koje sam joj rekla,termini su nam 7 dana razlike…jako me to razljutilo jer je stalno govorila daće se njeno zvati sasvim drugačije i sada mi je to napravila…jako sam tužna,bar da nemamo isto prezime,no svejedno nije fer…ne živimo u istom mjestu ali opet…:/ da li vam se dogodila ovakva situacija i kako bi vi reagirale?

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Uf, baš je nezgodna situacija, i iskreno ne znam što bih ti rekla. 
    Ako niste u istom mjestu i nisu vam životu isprepleteni, boli te briga, ti daj po svome. Tebi bliski ljudi uvijek će znati kakva je situacija bila.  A djeca će vjerojatno razviti svoje karaktere, tako da je to ono što će ih obilježiti kroz život, a ne ime.
    Ne znam, ja mislim da ja ne bih odustala, ali da se ne osjećaš ugodno to ti vjerujem. 
    Nadam se da ćeš donijeti najbolju odluku, kojom ćete biti zadovoljni i ti i suprug! Sretno!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Nikako ne želim odustati od imena a ni suprug jer ga želimo jako dugo…osjećam se izigrano i glupo,jer nisam ni sanjala da će mi par dana pred porod se ovako što dogoditi…svi znaju jer imamo iste poznanike i prijatelje i svi su reagirali pozitivno za mene jer znaju koliko nam ti ime znači…grozno…

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    slazem se, ja bi ostala pri svom i bas me briga 

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Kakve to ima veze? Koliko ljudi ima isto ime i prezime a nisu ‘ krali’ .

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Slažem se s MarijomŠ da će se ih karakteri i odgoj formirati u potpuno druge osobe i mislim da nebi trebala odustati, a ako već imate zajedniče prijatelje svi budu znali da je ta ženska podmukla i bezobrazna jer ako ste vi već mjesecima pričali da ćete dijete tak nazvat a ona govorila drugo ime onda ni nemogu reć ništa pozitivno o njoj iako ju neznam…al mislim da bi se ja jako jako jako naljutila da mi to netko napravi

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    ima veze jer je ona govorila da će njena biti Lora a na kraju dan prije nego je rodila mi je rekla da su odlučili dati ime koje se nama sviđa,znači cijelu godinu govori jedno i k tome naše ime im nije bilo lijepo a onda su ga dali..

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    reina2731


    Kakve to ima veze? Koliko ljudi ima isto ime i prezime a nisu &#39; krali&#39; .

    Al uglavnom se ti ljudi slučajno upoznaju a nedogodi se situacija da jedna trudnica govori jedno ime i onda da djetetu potpuno drugo a zna da je netko njoj blizak već mjesecima maštao i pričao o tom imenu

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Da tako je…

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    jedino sto mozes je udaljiti takve osobe iz svog zivota, ali dopustiti da ti netko pokvari veselje i toliko dugo planirano ime, to nemoj dozvoliti

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.