Nova trudnoca nakon carskog reza

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Mame,
    zanima me koliko ste dugo cekale za drugu bebicu nakon prvog carskog reza? 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • magdam

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Evo meni je ovo druga trudnoća nakon carskog. Ostala sam trudna nakon godinu i 10 mjeseci. Ovaj mjesec će biti točno 2,5 god a ja sam mjesec dana od termina :-) Doktori mi nisu rekli ništa i velika je vjerojatnost da ću ići na prirodan porod. Nemam nikakvih poteškoća i cijela trudnoća je u redu.

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Prvi porod carski ( beba na zadak) nakon 6 mj ostala trudna, veliki dečko i opet bio carski, sve prošlo super, mislim da je vrlo važno da se carski dobro napravi tj da je doktor lijepo zatvorio sve :)

    evo i sad  nakon 2 god opet čekam bebicu i naravno novi carski :)

    Bog je velik!

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    magdam


    Evo meni je ovo druga trudnoća nakon carskog. Ostala sam trudna nakon godinu i 10 mjeseci. Ovaj mjesec će biti točno 2,5 god a ja sam mjesec dana od termina :-) Doktori mi nisu rekli ništa i velika je vjerojatnost da ću ići na prirodan porod. Nemam nikakvih poteškoća i cijela trudnoća je u redu.

    Super.drzim fige da porod,ako je moguce,bude prirodan,i da naravno sve dobro prodje.ja sam rodila carskim u sijecnu o.g.Ako bude iduceg puta,volila bi prirodno,iako bójim se nemam 2.5 god fore,koliko se preporuča čekanje.Imam naime 37g.Mada,gin.moj mi je rekao,da su to stara “pravila”o min 2.5g čekanja,da danas,ukoliko je sve ok,pokušat ce vaginalni porod nakon SC i u kracem vremenu.

  • magdam

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    hvala, i ja se nadam da će proći sve ok, ma da se ne nadam prirodnom porodu jer su mi u 34. tjednu ustanovili da mi je malo povišen šećer

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Ma neka samo bude živo i zdravo :-)

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Bumbali


    Prvi porod carski ( beba na zadak) nakon 6 mj ostala trudna, veliki dečko i opet bio carski, sve prošlo super, mislim da je vrlo važno da se carski dobro napravi tj da je doktor lijepo zatvorio sve :)

    evo i sad  nakon 2 god opet čekam bebicu i naravno novi carski :)

    Bumball,
    jesi li rodila sina carski zbog toga jer je bio velik ili zbog malog razmaka.

    Evo da se i ja uključim.
    Ja sam 18.02.2014. imala hitan carski, i ponovo sam trudna. Termin mi je 14 mjeseci od  poroda prvog djeteta. Doktori su mi rekli, da ako sljedeće mislim rodit vaginalno, moram pauzirat minimalno godinu dana, ali eto, Bogu hvala već je drugo na putu :)
    Dakle, minimum godinu dana za porod vaginlano, iako znam ženu koja je 18 mjeseci nakon carskog rodila prirodnim putem.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Kad se približavao termin poroda išla sam u TA svaki treći dan i naravno svaki put drugi doktor, jedan kaže vi ste normalne građe i vi možete roditi prirodno, drugi kaže ma carski a treći kaže čekat ćemo do zadnjeg trena, eee sad u biti najčešće ti je na koga naletiš!
    I tako moje veliki sin (4360g i 53cm) nije mu se žurilo, u 41 tj niti sam imala trudove niti sam bila otvorena, tako da na zadnjeg prgledu dr.Blajić(legena) kaže on meni, dođie vi sutra napraviti ćemo carski i to je to, em zbog malog razmaka i što je velika beba. I Bogu hvala tako je i bilo, sve super prošlo, a sad sam u 12 tj i opet me čeka carski, al dobro šta se mora nije teško jel da?
    Baš se veselim bebici

    Bog je velik!

  • Avatar anita18

    anita18

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Ja sam imala 2 carska reza i preporuka je cekat bar godinu dana.Inace 2gi carski rez uvijek duze traje zbog uklanjanja starog oziljkastog tkiva.Idealno je 2ije godine,al puno zavisi od toga kako je prvi carski napravljen,da li je bilo kakvih postoperativnih ili kasnijih tegoba,kako je unutrasnja rana zarasla…itd.Usput,BUMBALI,jer mislis na V.Blagaica iz Sv.Duha……meni je on napravio 2gi carski i iskreno bi glasala da jenajbolji dr ginekolog u Hrvatskoj….covjek mi je fantastican.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bumbali


    Kad se približavao termin poroda išla sam u TA svaki treći dan i naravno svaki put drugi doktor, jedan kaže vi ste normalne građe i vi možete roditi prirodno, drugi kaže ma carski a treći kaže čekat ćemo do zadnjeg trena, eee sad u biti najčešće ti je na koga naletiš!
    I tako moje veliki sin (4360g i 53cm) nije mu se žurilo, u 41 tj niti sam imala trudove niti sam bila otvorena, tako da na zadnjeg prgledu dr.Blajić(legena) kaže on meni, dođie vi sutra napraviti ćemo carski i to je to, em zbog malog razmaka i što je velika beba. I Bogu hvala tako je i bilo, sve super prošlo, a sad sam u 12 tj i opet me čeka carski, al dobro šta se mora nije teško jel da?
    Baš se veselim bebici

    Dr. Blajic je legenda samo takva. Zafrkant koji zna svoj posao. Sve pohvale. :)) U Petrovoj si rodila? :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.