opća brbljaonica za trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    pregledah forum i nisam primjetila da ima ovakva tema… ok, skužila sam da se na raznim temama priča o svemu i svačemu, ali… nekak mi se čini da bi ovakva tema možda mogla proći… uglavnom, mjesto na kojem možemo pričati o svemu i svačemu (i trudnoći i temamam nevezanima uz trudnoću) ako mislite da nije ok… brišite.. ako mislite da je ok, slobodno se raspišite :)  ja se ovdje već osjećam ko doma hehe

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Super ideja za temu. Thumbs up

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    eto… drago mi je da se nekome sviđa :) ma vidjela sam po drugim forumima da imaju slične teme, pa rekoh zašto ne i ovdje… sad sam se tu nekako udomaćila, pa mi se ne da ići po drugim forumima :) eto za početak… u kojem ste tjednu…i od kud ste?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Vec sam i ja razmisljala o ovakvoj temi, s obzirom da nam se vec sve pobrkalo i svuda pisemo o svemu :-). Ali uvijek nekako zaboravim.
     Nisam u nikojem tjednu, majka 15 mjesecnog malog princa :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    dobrodosla cloudy… ja sam u 34tt i iz zagorja sam…
    jesi trudnica???

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    I meni je na ovom forumu najdraže biti druge ni ne koristim osim ako nešto čitam :-)
    Mi smo  34+3tt ,iz Zd smo, živimo u Zg, a porod će biti u  Zadru :-)

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    12+3 smo danas i iz Zagreba, rodit ću u Petrovoj. Od kud si ti cloudy i di ćeš roditi?

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ja sam friška (kolko-tolko) ovo bi mi trebao biti 9 tjedan, ali videjet ćemo što će dr. reći u srijedu…  ja sam iz sk… i u sk planiram roditi…

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Super ideja za temu - sve pohvale! 
    Mi smo 31 + 3, iz Slavonije, i očekuje nas porod u Vinkovcima, krajem kolovoza…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ljetna beba… :) i ja sam rođena krajem kolovoza … prvi dan djevice.. a ako sve bude ok ja ću imati zimsku siječanjsku bebu .. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.