Proljetne bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Nova sam na klokanici, ali nisam pronašla ovu temu pa ju otvaram jer sam vidjela po terminima da nas ima dosta. Moj je termin 27.5.2015. Ovo mi je 4. trudnoća i bit će 3. dijete. Imam 37 godina i moje cure su 15 i 6 godina stare tako da će nam ovo biti mala igračka. Voljela bih da ovdje dok čekamo veliki trenutak dijelimo svoje tegobe, strepnje, savjete i sve lijepe stvari koje nam trudnoća nosi.

    [lilypie.com]

  • Avatar leptirica3

    leptirica3

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Naša beba stiže na samom početku prolječa,18.03. nam je termin.
    Prva trudnoča i osjećam se odlično, naravno nakon mučnina i glavobolje prva tri mjeseca.. 

  • Nena11

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Draga Marlameri citam tvoj post i kao da slusam samu sebe.Također sam nova ovdje, imam dva sina od 11 i 7 godina…ovo mi je četvrta trudnoća i nažalost treće dijete…termin mi je 27.05.2015.

    Nena

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Nena stvarno zanimljivo koliko sličnosti. Ja imam dvije curke, a ti dva sina pa će bit baš zanimljivo vidjeti šta nosimo ovaj put. Prije sam jakoooo željela još sina, ali nakon svega sad mi je samo bitno da dijete bude zdravo i sve u redu. Eto možemo se družiti i zajedno čekati naš termin. Oba puta sam rodila ranije, stariju kćer 10 dana, a mlađu 4 pa ćemo vidjeti kako će biti s ovom bebicom.

    [lilypie.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Ja sam 19.04. i jedino me brine kakvu robicu moramu kupit je prvi bejbi :D

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Ja sam 22.03., ovo mi je drugo dijete i sve me zanim iz početka jel sam pola toga zaboravila. I jako se svemu veselim osim što me je nedavno krenula mala panika hvatati. Posebno oko smaog poroda :/

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Nena11

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    meni je porod najmanja briga . Samo neka do tada bude sve u redu. Marlameri mi svi navijamo za curicu ali iskreno gledajući i suprugu i meni je važno da trudnoća prođe sigurno i dobro. Između dva dečka nosila sam curicu koju smo izgubili u 20 tjednu….eto možda sam malo sebična pa bi htjela curicu ali u konačnici samo neka je živo i zdravo i ja sam presretna. Inače stariji sin se rodio na termin a mlađi tri dana ranije.

    Nena

  • Avatar ena2203

    ena2203

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    22.3. je termin. Čekamo malu curicu. To mi je prva trudnoća i, za sad, je savršena :)

  • Nena11

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Čestitam Ena2203…možsa ste i mene zarazili sa svim ti curicama, da bar:)

    Nena

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Čestitam svima!!!!! Sara to su slatke brige, osim što će nam olakšat novčanike. Kod mene ako bude opet curica robe imam da ni ne moram kupovati.
    Ribica153 meni je ovo 3 dijete pa se svega prisjećam. A i meni nije baš svejedno zbog poroda jer mi nijedan nije bio lagan. Ali to prođe i onda dobiješ svoju bebicu u ruke. Samo da do tad sve bude dobro.
    Ena 2203 to je lijepo da je sve super!
    A ja bi jednog sina iako moje curke i muž navijaju za seku! I mene u četvrtak čeka uzv da vidimo da li je sve u redu.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.