Koliko vam je trebalo da ostanete drugi puta trudni?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lalatia

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    pozdrav!
    neznam dal je bila ova tema ,ako da brišite pa me usmjerite
    ovako majka sam djevojčice koja ima sada 30 mjeseci
    radimo na našem drugom anđelu od njene 1godine …
    sad mi se to čini već malo predugo…
    bila sam kod ginikologa ,reko je  da je sve u redu…
    šopao me prvo s duphastonima…
    a onda mi je rekao da će mi dati klomifene ,ali bez folikumetrije ,
    što naravno nisam pristala…
    znači pratim BT,imam i Lh trakice ..ali ništa …
    znači koje ste planirale drugo dijete ,koliko dugo vam je trebalo da ostvarite svoj najljepši san ?

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    draga ponosna mama,

    moja curica ima 6,5 godina i već dvije godine radimo na bebici i ništa :). sve pretrage ok (imala sam na ljeto ureaplazmau ali sam je riješila), sa mužičem sve pet. Tako da znam kako ti je :(

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    ja se ispričavam mami ponosna majka,al htjela bih pitat : karla26 vidim da je bilo problema sa ureaplazmom pa me zanima jel ste ju riješili samo sa antibioticima ili … jer upravo je ja i muž liječimo??

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Draga mare,

    riješila sam je pomoću biljnih priprava, oleocapsula 1 i vaginalet sa timija tujanolom. Pila sam antibiotik ali sam dobila jaku alergijsku reakciju na sunce jer me nitko nije upozorio da se sa doksilcilinom ne smije na sunce :(,pa sam stvar uzela u svoje ruke (jer sa iz te struke):)

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    e da te smo antibiotike dobili i mi,al radimo već 9 mj na bebi i bojim se da ju jednom terapijom ne riješimo a ne želim stalno bit na antibioticima ( na njima sam od 5 mj zbog ešerihije i upale mjehura i sad još i ta beštija) ,a gdje mogu nabavit oleocapsule i te vaginalete u svakoj ljekarni ili??

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    ljekarne farmacija (Ilica) možda najsigurnije. Oleocapsule 1 sam pila 3 puta po 2 kapsul 20 dana, a vaginalete nakon menstruacije svaki mjesec (dva mjeseca) po deset dana (tako se i prodaju 10 u pakiranju) samo obavezno traži sa timijan tujanolom jer imaju vainalete i za HPV.

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    veliko hvala

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    no frx :)

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Nova sam na klokanici pa vas sve prvo pozdravljam! Ponosna majka, evo nama je trebalo oko 2 godine. Kad je muž konačno pristao na naše 2, a moje treće dijete prvo sam imala spontani prije 2 godine. Od tada smo se opet trudili iako ne stalno intenzivno i evo sad sam trudna 10 tjedana. Ali stvarno je onako kako većina žena napiše- kad se opustiš i ne razmišljaš previše onda se dogodi. Bila sam na godišnjem i rekla da se neću previše opterećivati (iako sam znala da imam ovulaciju po bolovima), ali nisam grčevito svaki dan tražila simptome i bila opsjednuta trudnoćom. Ipak ima jako puno veze naše psihičko stanje i opuštenost. Jer dok god sam grčevito svaki dan samo o tome razmišljala ništa se nije događalo.

    [lilypie.com]

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Kad jednostavno ne možeš a da ne razmišljaš, želja je velika :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.