Kondilomi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarinaMery

    MarinaMery

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Na početku trudnoće ( u 6.tjednu) sam radila papa test. Bilo je sve uredno.
    Sad sam u 21.tjednu i dobila sam pri samom ulazu neku bradavicu. Koristila sam rojazol vaginalete i kremu jer me dole jako peče. 
    Čitala sam da se to dobije spolno prenosivim putem. Da li to znači da je partner bio malo..sa strane?

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Taj virus si mogla skupit i prilikom prvog svog odnosa pa je bio stanju mirovanja dok ti imunitet nije opao… mozda ti ga uopce sadasnji partner nije prenio…al nemoj se zabrinjavat puno…pogotovo ne sad u trudnoci…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    I meni je do ove trudnoće bio papa test uvijek čist a ovaj put mi je pokazao HPV niski rizik. I ja sam se pribojavala kako sam to uspjela sad skupit a realno od HPV-a ne stiti ni kondom tako da ko zna kad sam to mogla skupit i u trudnoci valjda imunitet malo pada i mic po mic tako se dogodi. Ja doduše ne znam imam li te bradavise jer ja imam jednu bradavicu vec par mjeseci ali vise prema analnom otvoru a znala sam imat bradavice po rukama i ne znam to razlikovat. Ginekolog nista ne govori pa nemam pojma…Ali znam da mi je rekao da ne može naškoditi hpv trudnoći. Vjerujem da je samo stvar nelagode… Treba raditi na jačanju imuniteta to je najbolji način… Tako je meni rekao i za ubuduće… Ja sam bila zabrijala svašta u glavi kad sam to saznala ali eto malo sam se smirila sad tako da znam kako ti je … Samo se opusti. Sve će bit dobro. Imaš još vremena da ta bradavica prođe…

  • Avatar MarinaMery

    MarinaMery

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Hvala vam na savjetima i podijeljenim iskustvima. Sinoć me užasno, ali baš užasno peklo. Pijem svaki dan mješavinu čajeva. Brusnicu, kamilicu i koprivu. Ne mogu čekati još 13 dana do pregleda. Da li je najbolje da odem privatno?

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    MarinaMery


    Hvala vam na savjetima i podijeljenim iskustvima. Sinoć me užasno, ali baš užasno peklo. Pijem svaki dan mješavinu čajeva. Brusnicu, kamilicu i koprivu. Ne mogu čekati još 13 dana do pregleda. Da li je najbolje da odem privatno?

    Ako te baš toliko jako boli uz ljekove, onda definitivno otiđi, bolje nego da trpiš još dva tjedna.

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Mislim da ti peckanje nema veze sa hpv-om niti kondilomima…to ti je prije neka infekcija kojima smo u trudnoci lako podlozni…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MarinaMery

    MarinaMery

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    To je bilo ovako. 20.01.sam bila kod nje na pregledu. Rekla sam joj da me pecka dole i dobila rojazol. I malo ubrzo mi se pojavila ta bradavica, možda 3 dana nakon pregleda. Ultrazvuk mi nije radila. samo baby watcherom prešla preko trbuha. Danas me eto ne peče toliko koliko je sinoć bilo. Prve bebine udarce sam počela osjetiti sa 19.tjedana. Nekada je znao baš udariti dobro. Sad evo već par dana ga ne osjetim, ako osjetim to je jako kratko i slabo spram 19.tjedana

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Odi privatno da si mirna. Da ti nije gljivica, a ta bradavica mozda i nije bradavica nego prišt. ko zna… a sto se bebe tice meni je tako znao danima jako udarat a danima jedva… ko  zna sto im je u glavi kad se primire :)

  • Avatar MarinaMery

    MarinaMery

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Bila sam jutros na pregledu kod privatnog. Spalio je kondilom i rekao da će malo peckati. Ostalo sve super. :)

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Eto…i jel peckanje imalo veze s njim ili gljivice? :)

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.