Mame koje su same po cijele dane s klicima...

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anchy25

    anchy25

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Bok mamice :) zanima me kako vi prezivljavate dane same s djecicom? Imam dva sina,jedan ima 3 mj a drugi 18 mj…tata radi po cijele dane…kod nas nema baka-deda servisa. Ponekad mi dode da se sklupcam u neki cosak i placem cijeli dan koliko zna bit tesko. Dosla sam u novi kvart gdje neznam nikoga. Doma smo po cijele dane jer s njih dvoje istovremeno izac i prosetat malo je nemoguca misija…Jednog uspavam drugi se probudi pa ves pa kuhanje pa spremanje pa su oboje gladni u isto vrijeme…Borbe su to…i onda mi dode decko s posla doma (radi kao operater,sjedi i prica na telefon) “mrtav umoran” a ja bi ga najrade zaljepila sa 16-og kata dolje za pod….

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    anchy


    Bok mamice :) zanima me kako vi prezivljavate dane same s djecicom? Imam dva sina,jedan ima 3 mj a drugi 18 mj…tata radi po cijele dane…kod nas nema baka-deda servisa. Ponekad mi dode da se sklupcam u neki cosak i placem cijeli dan koliko zna bit tesko. Dosla sam u novi kvart gdje neznam nikoga. Doma smo po cijele dane jer s njih dvoje istovremeno izac i prosetat malo je nemoguca misija…Jednog uspavam drugi se probudi pa ves pa kuhanje pa spremanje pa su oboje gladni u isto vrijeme…Borbe su to…i onda mi dode decko s posla doma (radi kao operater,sjedi i prica na telefon) "mrtav umoran" a ja bi ga najrade zaljepila sa 16-og kata dolje za pod….

    malog u sling, velikog u kolica ako ne možeš u šetnju sama sa njima, tj ako ti veliki jurca previše okolo.. ja sam neke dane kada je m dežuran sama sa 3 godišnjakom i mali ima 7 i pol mj skoro i znam biti luda i kada hoću puknut odemo van.. svježi zrak čini čuda.. u kojem si gradu, kvartu

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar anchy25

    anchy25

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    probala…nejde bas :/ u kolicima stariji ne zeli bit..pocne vristat i jednostavno oce haracit okolo…a bas trcat za njim s malim i nije bas najbolja opcija…vise neznam kaj da radim…zagreb-knezija…fali zraka i meni a i njima…

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    anchy


    probala…nejde bas :/ u kolicima stariji ne zeli bit..pocne vristat i jednostavno oce haracit okolo…a bas trcat za njim s malim i nije bas najbolja opcija…vise neznam kaj da radim…zagreb-knezija…fali zraka i meni a i njima…

    mi smo u početku kada je mali bio još manji :P išli tako da sam P vodila za ručicu i stajali smo kada se njemu stajalo tj kada je trebao kamenčić, štapić, smeće kaj god sa poda, a malom je u kolicima i tak svejedno bilo jer nakon 10ak min vožnje zaspao.. onda u parkić da se izludira i doma, čisto za zraka udahnut.. dok je bilo full lijepo ( u 7 mj je rođen ) smo išli u kvartu u jedan birc di imaju za klince vani mali tobogančić, ljuljačkicu sve mini pa se igrao ja pila kavu i mogla i podojit i sve.. probaj vidjet jel imaš tak nekaj u kvartu jer nadamo se ubrzo ljepšem vremenu pa da se može malo više bit vani

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Haha kad se ja sjetim kak je to bilo kad se manja tek rodila, brrr…. Znam kak ti je…. Samo kaj manja ni nije htjela bit ni u kolicima a bome i nigdje drugdje nego samo doma, meni je bila nemoguća misija otić u dućan koji je 200 m od kuće, da manja ne dobije slom živaca. Grozno…
    Ak se manji voli vozit, njega u kolica, većeg za rukicu i krug okolo malo po kvartu. Znam da su sad parkići koma, blato je, al prošetat se po kvartu je ok.

  • Avatar anchy25

    anchy25

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    evo bili smo danas vani malo al stariji je bio ko strijela..po svud..ruka ne dolazi u obzir..on sve oce sam…pa dok sam njega ulovila manji oce cicu…cim se sjednem da ga nahranim stariji pobjegne…pa se smiri..dok ja hranim malog i stariji je odlucio zgrabit drugu al mu se nije svidala ta nego ona koju je braco dobio…pa borbe oko cice ko ce koju..majko mila…pa opet pocne bjezati i ja za njim. Mali je postao nervozan jer nije pojeo do kraja…pa se deru oboje. Al na kraju je gospodin snimio glistu koja mu je bila zanimljiva nevjerojatnih 15 min…za to vrijeme je mali pojeo zaspao i krenuli smo doma lagano. Koje su to borbe za opstanak…sat vremena oblacenja za 20 min “setnje” al ajde…jos sam ih nahranila prije nego smo krenuli van upravo zbog toga…lijepo sam si ja to zamislila…sutra cemo opet malo pa makar do duckasa po kruh koji nam je odmah kraj zgrade…sigurnije je :D

  • Avatar proljece2

    proljece2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Evo jos jedne mame koja pi cijeli dan nesjeda

     Starija kcer 4 g a sin 9,5 mj  ,tata radi a mi smo kuci po cijeli dan i sve bi se to nekako uskladilo da beba spava po noci mislim spava ali je to budenje doslovno svakih 30 min za po…nije gladan vjerovatno gornji zubici ali ja skapavam od.izmorenosti

  • Avatar anchy25

    anchy25

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    ista stvar je i kod nas…samo kaj se meni o stariji sad poceo budit cesce neg inace…njemu trojkice izbijaju pa se i s tim borimo trenutno…a i tu je malo ljubomora od kad je braco dosao pa je na cici vise nego inace…vec sam zaboravila kako izgleda spavanje….

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    anchy


    evo bili smo danas vani malo al stariji je bio ko strijela..po svud..ruka ne dolazi u obzir..on sve oce sam…pa dok sam njega ulovila manji oce cicu…cim se sjednem da ga nahranim stariji pobjegne…pa se smiri..dok ja hranim malog i stariji je odlucio zgrabit drugu al mu se nije svidala ta nego ona koju je braco dobio…pa borbe oko cice ko ce koju..majko mila…pa opet pocne bjezati i ja za njim. Mali je postao nervozan jer nije pojeo do kraja…pa se deru oboje. Al na kraju je gospodin snimio glistu koja mu je bila zanimljiva nevjerojatnih 15 min…za to vrijeme je mali pojeo zaspao i krenuli smo doma lagano. Koje su to borbe za opstanak…sat vremena oblacenja za 20 min "setnje" al ajde…jos sam ih nahranila prije nego smo krenuli van upravo zbog toga…lijepo sam si ja to zamislila…sutra cemo opet malo pa makar do duckasa po kruh koji nam je odmah kraj zgrade…sigurnije je :D

    je muka je, ali priznaj bilo ti je ljepše nego zatvorena doma cijeli dan.. meni su prvi solo izlasci bili koma, sad smo već u rutini pa je lakše.. svaki dan po malo i budete se skužili

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar anchy25

    anchy25

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    naravno…danas skoro ista stvar al eto sad oboje spavaju ko klade nakon friskog zrakica…malo po malo…ma mrcine smo mi mame…prezivimo svaki rat :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.