Jesenske bebe/mame 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Dakle, isti bebachi, iste mame…. druga adresa.

    Otvaram temu da se mame iz podforuma Trudnoća mogu naći i u podforumu Bebe (čime ni u kojem slučaju ne umanjujemo važnost pojedinih tema niti ne znači da nećemo pitati za savjet druge mame). S obzirom da već znamo kako dišemo, da imamo novi prostor za nove probleme, veselja i sl.

    Ja sam imala čast među prvima donijeti na svijet svoju malu Bubu. I jedva čekam da mi se pridruže i ostale pa da izmjenjujemo iskustva.

    Tri, dva, jedan… rađaj!



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    Evo pratim grupu…cim rodim prebacujem se ;))

    [lilypie.com]

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Isto pratim :)
    Ryanne nas dve smo bile tu negdje po terminu, na kraju ti uranila, a ja cu ocigledno prenjet - danas je termin, ali osim malih trudova, minimalno otvorena :)
    Imam feeling da je noc s cetvrtka na petak taj trenutak no vidjet cemo. Citamo se :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Sretno svima. 

    Da, Branchi, mi smo bile samo dan razlike po terminima, a ja vec imam princezu od skoro 3 tjedna koja mi upravo visi na sisi. 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    čestitam, Ryanne!  i dobro došle cure 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    dobrodošle curke a budućim mamama sretno!

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Bljubice, Renata, hvala vam. 
    Uskoro cemo i vas poceti gnjaviti sa pitanjima.  



    [tickerfactory.com]

  • TiHa15

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drage mame jesenskih beba cijelu trudnocu sam vas pratila i s vama prolazila sve faze ali nikako da se priključim… ocito sam bila prelijena :-)
    Ali eto, kako je moja mišica došla na svijet 7.9. odlučih da je krajnje vrijeme da se i ja ukljucim… 
    Želim vam svima lake i brze porode ( ako ništa barem ko moj) i do pozdrav od nas dvije :-*

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    TiHa15, cestitam i dobrodosla. 
    Drago mi je da ima netko tko je rodio otprilike kad i ja.

    Jesu vas vec ulovili grcevi ko nas? 



    [tickerfactory.com]

  • TiHa15

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala, hvala :) i mene raduje što imam terminušu 
    Iskreno, mislim da mi jos nismo u fazi grčeva ili ih bar ja nisam tako shvatila… po onome sto sam ja čitala to se manifestira kao ludo plakanje po par sati a mi zasad to nismo imali… zna bit jako nemirna neko vrijeme ali ja sam to pripisivala pupku koji je napokon nocas i otpao… 
    Mozda se varam, prvi put mama i hvatam konce pomalo, vidit cemo još…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.