Grudi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Ušla sam u 36 tt i neznam da li je normalno da mi se u grudima prave kvržice kao kada dijete ne posisa svo mlijeko,neznam kako Vam objasniti,ne boli ali osjetim ih na dodir..ovo mi je druga trudnoća i nije mi se to događalo u prvoj..Help!!

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Možda da probaš tuširati malo toplijom vodom i jačim mlazom. Inače su mi grudi u trudnoći bile onako neravne na dodir, ali nisam osjetila kvržice.
    http://www.roda.hr/article/read/dojke-u-trudnoci [roda.hr]
    Evo ovdje ima članak o grudima u trudnoći pa pročitaj, a ako se bojiš, idi doktoru.

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Hvala Kukukaka!!

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Ja sam u 8. tjednu i imam kvržice oko bradavica, to ti se stvara mlijeko, meni su tako rekli. Grudi su mi kao airbagovi, niti jedan grudnjak mi ne paše. A i užasno su osjetljive, na trenutak i bolne. Nemoj se uzrujavati, sve je u redu.

  • MTP

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Meni je tako bilo, ali sve se stabiliziralo cim je beba sisati pocela. Nista ne brini…

    MTP

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    ja sam u 8. tjednu trudnoće, a grudi me bole valjda od drugog tjedna dok još nisam znala da sam trudna pa sam si mislila koji ludi pms kad me tolko boli. ali da, beba je krivac :D
    Inače imam problem s traženjem grudnjaka jer imam velike grudi, a sad sam još luđa, ne mogu niti zagrliti nikoga kolko me bole. Osjećam ko da budu eksplodirale.
    jel postoji nekaj da se to ublaži, jer uz sve mučnine, ovo, ono, ovo mi je najgore.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Nemaš s čime ublažiti, samo čekaš da prođe. Ne brini, bit će sve ok pred kraj prvog tromjesečja.
    A što se tiče grudnjaka… želim ti svu sreću da nađeš neki koji će ti odgovarati i poduprijeti kako treba.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    e curke ja sam sad 26+5 i bole me bradavice…ali onak nepodnosljivo… malo sam ih namazala melemom i nije vise toliko strasno kak je bilo,ali dotaknuti se nesmijem… jel ima koja iskustva s tim…??
    inace nemam nikakvih kvrzica ni nista drugo nije cudno osim te nesnosljive boli…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    O da Tina0208 i ja ti imam svako toliko tih problema pa ih mazem sa bekutanovom kremom i super pomaze.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    a jel znas zasto bas tak jako bole??? danas sam ih i ja namazala bekutanom jer vise nezznam cime da ih mazem…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.