Raspoloženje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 1234

    1234

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, zanima me kako se vi trudnoce nosite sa promjenama raspoloženja u trudnoći? ja sam u 32 tjednu i prije nekih 10ak dana sam se od uvijek nasmijane osobe pretvorila u povučenu plačljivu trudnicu. Sve me rasplače, osjećam se tako usamljeno.

  • marijanalana

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    joj baš sam se našla u ovoj temi …mene od početka pucaju emocije…drugi put sam trudna i ne sjećam se da mi je ovako bilo prvi put, možda malo pred kraj trudnoće.

  • Avatar Mamilyn Monroe

    Mamilyn Monroe

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    aa znači to me čeka…ja sam inače emotivka,i kad treba planut i kad treba pustit suzu,al otkad sam trudna, skroz sam opuštena i ništa me ne dira…e kad bi tako ostalo…

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Mene su te promjene raspoloženja uhvatile pred kraj trudnoće..baš sam bila nekako plačljiva.. mislim da nije prošao ni dan da se nisam rasplakala. tek kad sam rodila, shvatila sam da sam bila baš pravi cmoljo 

  • Avatar helluise

    helluise

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    ja sam plačko isto…dragi nezna kaj da radi samnom, zeza me koji puta a meni samo suze krenu kao da mi mozak odbija shvatiti da se samo šali i sve uzimam za ozbiljno…znam da te neke stvari nebi trebala shvaćati osobno (kao kad me zeza da sam loša žena jer sam prepekla nešto i da će si naći neku bolju) ali jednostavno si nemogu pomoći,kao da je izvan moje kontrole..sad pred kraj trudnoće se pogoršava (u 35tt sam)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Joj i ja sam cmoljila za svaku sitnicu, uzas! Muz mi je bio rekao da se nece salit sa mnom dok ne rodim, jer nisam normalna :-)…a ja sam se i zbog toga rasplakala :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Drage moje, sve je to normalno!
    I smijati se i plakati!
    Ipak smo mi ženke koje na svijet donose svoje mladunče
    Ja sam u trudnoći bila super, cmoljila sam tek kad sam rodila, sva sam bila preemotivna…

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja sam inace dupli rak pa se bas te promjene raspolozenja i pretjerana osjetljivost kod mene ne razlikuju puno sad i prije trudnoce 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Lili kaj cemo se i tu druzit? :-P :-*
    Sorry, ostalima na offtopicu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Ja za čudo Božje uopće nisam bila promjenjiva u trudnoći, čak ni kad sam rodila nisam suzu pustila a inače kad mi netko to prepričava plačem svaki put. Ustvari sam baš bila očvrsnula ko trudnica, sad sam opet emotivna cendravica ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.