Moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    imam problem…naime moj dragi je prvog dana idealnog plodnog razdoblja dva puta svršio u mene,i onda još jednom zadnjeg dana…e sad,mene muči velika bezvoljnost,umor,te mi je hladno makar dragom pored mene kipuće…gospodićna u crvenom ferariju bi trebala doći za 8 dana… neznam što bih mislila,a nadala sam se da bi mi vi možda mogle pomoći.

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    zaboravih dodat da uopće nemam nikakve volje za jest a i moja najdraža čokolada s jagodama mi smrdi ko u nekoj štalii….

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Dobrodosla tinčeeek  , čuj moguce je da si trudna, drzim fige da jesi,(naravno ako ti zelis bebaca) e sad posto kazes da ti treba doc za 8 dana ( sto nadam se da nece), strpi se i na dan neocekivane napravi test ……. 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    uhh da jesam bila bi to najljepša vijest :) a kad mene muči to moje ponašanje,dragi stalno da kaj mi je,pa bih ja eto voljela što prije znat,jel to neki bebac na putu il samo moji loši dani

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    draga moja eto ja ti od srca zelim da bude plusic na testu, al moj savjet je da jos ga ne radis da nebi bio“ lazan”….. Samo polako i smireno proci ce i tih 8 dana… Nemoj se nervirati i nek ide sve svojim tokom <3

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    ma nisam ga ni kanila radit ranije,vec ak se gđica ne pojavi nakon dan dva. hvala <3

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

     ja ti saljem pozitivne vibre  i naravno drzim fige da bude +++++++++ 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    hvala punoo :D  
    samoo  da te još pitam - bjelkast kao mlječni iscjedak… prvi puta da mi je takav,neznam jel to možda neki malo  znakić ili? 

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Joj to ti stvarno neznam, cuj moze bit i nemora bit…neznam stvarno, jer i ja muku mucim da zatrudnim. Mislim bila jesam trudna prije dvije godine al nisam tada imala nikakvih simptoma, pa nazalost u 3 mj trudnoce imala spontani , al zivot ide dalje, zar ne? …Moguce je moguce, jer kolko ja znam zna se pojavit takav iscjedak, a sad dal je to to nisam sigurna…Al ti obavezno javi !!! Iscekujem 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar tinčeeek

    tinčeeek

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    imala sam i ja jedan,al eto idemo dalje pokušavat,nikako ne gubit nadu i neodustajat :D ništa onda ovih par dana malo prestat razmišljat  o tome,ne opterećivat  se niti nervirat :) al sveu svemu obavezno javim koja je situacija :) sretno i tebi,neka se i tebi pojavi + što prijee <3

    znam da sam mlada,ali malog anđela želim baš sada! <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.