Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 548

    Prijavi adminu

    Mame gdje se najvise isplati kupovat pelene i dohranu?
    Koje pelene koristite? Do sad sam probala Pampers, Violeta i Bipa marku, iskreno nisam primjetila nikakvu razliku. Vi? Po cijeni se najvise isplati Dm marka babylove koliko vidim

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 686

    Prijavi adminu

    Yellowsubmarine

    Ko je rodio u splitu jel se dobije posebno otpusno pismo za mamu, posebno za bebu? I jel se dobije odmah po izlasku ili salju postom? 😊


    Dobiju se dva otpusna, jedno za mamu jedno za bebu i donesu ga bas kad dodju oblaciti bebu za otpust.

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 686

    Prijavi adminu

    BlackRose

    Cure koje ste rodile, jel vase bebe puno bljuckaju? Moja je doslovno u tih 10 dana 2 puta bljucnula, a nije bas da malo pojede (dobiva na tezini i vise nego treba) i rijetko kad se uspije podrignuti. To mi je sve novo jer su mi prvi dva stalno bili pobljuckani 🙈 ali zato kaka non stop 😂


    Moj bljucne mozda jednom dnevno, a kakao je sve do 12og dana po 6-7 puta dnevno. Sad se smanjilo zadnjih par dana na 3 puta dnevno, ali zato popisanih pelena kao u prici. Budu tesko ko cigla.

    Netko je pitao za pelene, ja koristim baby love, i sa prvim sam probala sve i one su se pokazale najbolje.
    Za sada koristimo jedinicu, ali cim zavrsim sa ovim paketom prebacivamo se na dvojku.

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Martinaaa_

    Martinaaa_

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Moja bljuca u mlazovima po 2-3 puta
    Mislim da nema dana kad nije bljucnula nakon jela

    💓
    [tickerfactory.com]

  • BlackRose

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Zelena123

    Mame gdje se najvise isplati kupovat pelene i dohranu?
    Koje pelene koristite? Do sad sam probala Pampers, Violeta i Bipa marku, iskreno nisam primjetila nikakvu razliku. Vi? Po cijeni se najvise isplati Dm marka babylove koliko vidim


    Pelene kupujem u Lidlu, Dm-u ili Mülleru. Njihove marke. Mislim da su Lidlove najjeftinije. Nama su sve 3 super i nikad propustile, a malac od 2god bas zna napuniti kroz noc jer puno pije. Za bebu sam sad probala Dm-ove i trenutno smo na Pampers Premium care (one koje se dobe gratis od Dm) i ok su, ali nisam bas pretjerano odusevljena. Dm-ova marka mi je nekako mekanija.
    Dohranu za maloga sam kupovala najvise u Mülleru ili Dm-u jer su oni imali najjeftInije (Hipp Combiotic). Isplati se uzeti u Mülleru kad imaju dane beba onaj jedan dan u mjesecu. Jedino ne vrijedi za 1 kolko znam

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zelena123

    Zelena123

    Broj poruka: 548

    Prijavi adminu

    Bas gledam Hipp Combiotik 1 koji mi uzimamo i najjeftiniji je u Dm-u.. hvala cure, kupit cu sutra jedan paket babylove da vidimo kakve su, mada evo do sad smo probali par vrsta i sve su mi iste, pa bih onda radije ustedjela koju kunu :)

    👩 1994 god. PCOS, endometrioza. AMH 14.5
    🧑 1991. Sve ok
    Poliklinika IVF
    12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
    Ivf postupak –>07.07. - FET, vraćena 1 morula (ostalo 8 smrzlića)
    19.07. - beta 700, 21.07. beta 1424
    Panorama low risk - Boy 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Ja sa pregleda : ctg dobar, trudova nema, sve ostalo uredno. Otvorila se za prst ipo kako li vec. Kontrola za tjedan dana.😃

    Sto se tice pelena, uzela sam babylove za pocetak, vidit cemo kakve ce biti. S prvim su mu skoro svake smetale osim onih Milerovih nekih kao Bio. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Super za pregled! 🙂

    Od pelena mi smo svašta isprobali s prvim, ali sve su nam curile u nekom trenu osim Pampersica. On je imao jake butiće pa vjerojatno i do toga. Ostali na njima, kasnije prešli na pants. U DM-u su mi se najviše isplatile na onim 2+1 akcijama. 

    Sad sam uzela prvo za probu ove eko antialergene Kit&Kin što instagramuše hvale, baš da vidim jesu li tako dobre. Na 30% su ovaj vikend u Baby Centru. 

    2020. 👦🏻
    Nifty - low risk ✅💙
    [tickerfactory.com]

  • BlackRose

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    amystiqa

    Super za pregled! 🙂

    Od pelena mi smo svašta isprobali s prvim, ali sve su nam curile u nekom trenu osim Pampersica. On je imao jake butiće pa vjerojatno i do toga. Ostali na njima, kasnije prešli na pants. U DM-u su mi se najviše isplatile na onim 2+1 akcijama.

    Sad sam uzela prvo za probu ove eko antialergene Kit&Kin što instagramuše hvale, baš da vidim jesu li tako dobre. Na 30% su ovaj vikend u Baby Centru.


    Tako je i nama s prvom bilo. Do trojke su nam sve pelene bile dobre, a onda samo Pampers drzale. Sad s drugim mi Pamperice nista ne valjaju i uzimamo ove marke koje sam navela. Za trece cu vidjeti kako bude rasla sto ce joj odgovarati. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Martinaaa_

    Martinaaa_

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Nama je babylove 1i2 bile super pelene ali babylove br 3 koma. Isto tako bella happy pelene procure ne pasu nam. 
    Pelene iz mullera njihova marka isto procure, a iz lidla lupilu su nam super.i imali smo paket evy baby pelena isto su bile dobre

    💓
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.