Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ellfa

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Bočicu za ispiranje sam naručila preko temua za nekih 2-3 eura, zapravo je to bočica za ispiranje nosa od 300ml ali ima nastavke za različite mlazove pa će definitivno poslužiti 

    Sa kilažom sam +7 kg. Danas idem na razgovor kod svoje ginekologice oko nastavka terapije, doznaka za porodiljni itd,možda bude i pregled tko zna.

    Za bebice bi bilo dobro još od sitnica pri ruci imati tyrosur prašak za pupak, lupocet cepice za bebe,rektalni toplomjer..ako se još cega sjetim, tipnem 

    Cure koje budu mama po drugi,treći put..jeste li koristile grijač i sterilizator za bočice? Ako da, koji vam se pokazao dobar da ste zadovoljne?

    [tickerfactory.com]

  • Ellfa

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    laurell ja sam sam koristila nukove dude i sve je okej. Prijateljica je koristila bibs one okrugle, i curici je nepce bilo bas uvuceno gore ko da je imala veliku rupu koja nije srasla, ne znam objasniti, i ne tvrdim 100 posto da je duda razlog tome ali ipak bolje pripaziti

    [tickerfactory.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Ja jos nisam kupovala te higijene za bebu, budem sve naručila. Mi smo imale nuk varalice i sad jos,dok je šogorica uzimala bibs i njezina curica ima nekak čudno oblikovano ne znam ko neki krug i zubice skroz drugačije od moje curke,jel do toga ili ne ne znam 🤷

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Monny

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    laurell

    Koje dudice ćete im uzeti? Čitala sam da se uvijek polemika vodi oko tog koje su dobre koje ne. Pa da neke čeljust za kasnije deformiraju (Bibs npr), al ima naravno i onih kojima se to uopće nije dogodilo s njima. A onda opet kažu i da neće svaku dijete ni prihvatiti, pa moraš isprobavati koja mu pase 🤷🏽‍♀️


    Ja sam iz tog razloga uzela curaprox dudu, nadam se da će pasati ☺️
    Bočice sam uzela dr. Brown's usko grlo, za Mam sam isto čitala da su super pa ćemo vidjeti hoće nam trebati. Set za higijenu sam uzela, bio dobar popust 😅
    Za pupak samo octenisept i gaze. Vlažne maramice ne planiram koristiti, samo blaznice i vodu. Ja sam ovih dana počela sa kupovinom i ne znam stat 😂🥰

    12/23 UZV ♥️✔️

    [tickerfactory.com]

  • manu11

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Laurell hvala na utjesi za nosic 🙈🩷 bas si me nasmijala s uhom 😂 ipak su ove slike samo obrisi, a ti ces sigurno na sljedecem pregledu dobit bas lijepu 4d sliku da se dobro vidi. Meni su svi rekli da je kasno za to,sumnjam da bi se vidjelo kako treba a ne daju mi se novci sad bezveze. Svekrva mi je poslala sliku s citatom “ako svojoj babi nisi lijep, onda si stvarno ruzan” 😂😂😂 njoj ce uglavnom biti najljepsi.😂
    Johica jao ma kakav je ovo slatki mišić pospanko 😍😍😍 divan je
    Hellobaby predivna si trudnica i tvoj bebac 🥰🥰🥰
    Elisa i moj je okrenut glavom dolje pa nam je opet odlucio nakratko pokazat lice jucer i uspjela je uslikat doktorica na obicnom uz, moze se jos uloviti ☺️☺️
    Ja sam kupila lansinoh bocicu za perineum za nekih 12€ i cini se super, nuk dudu, nuk cetku jer mi jedino ona nije preeeemekana… kad vec cesljam da se nesto poceslja a ne ona iz dma kao lahor da je prosao. Imam lansinoh bocicu da isprobam i planiram kupiti i phillips avent bocice poslije pa cemo vidjeti. Izdajalice nisam nikakve, zelim vidjet kakvo ce bit stanje sa mojom sikom pa cu onda postupati shodno tome 🫣

    [tickerfactory.com]
    It's a boy 💙

  • Matka24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Monny

    laurell

    Koje dudice ćete im uzeti? Čitala sam da se uvijek polemika vodi oko tog koje su dobre koje ne. Pa da neke čeljust za kasnije deformiraju (Bibs npr), al ima naravno i onih kojima se to uopće nije dogodilo s njima. A onda opet kažu i da neće svaku dijete ni prihvatiti, pa moraš isprobavati koja mu pase 🤷🏽‍♀️

    Ja sam iz tog razloga uzela curaprox dudu, nadam se da će pasati ☺️
    Bočice sam uzela dr. Brown's usko grlo, za Mam sam isto čitala da su super pa ćemo vidjeti hoće nam trebati. Set za higijenu sam uzela, bio dobar popust 😅
    Za pupak samo octenisept i gaze. Vlažne maramice ne planiram koristiti, samo blaznice i vodu. Ja sam ovih dana počela sa kupovinom i ne znam stat 😂🥰


    I ja planiram uzeti dr.Brown’s bocice, ali nemam pojma razliku izmedu uskog i sirokog grla..koja je fora u tome i sto se preporucuje?

  • manu11

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Monny octenisept obavezno za pupak a i nama ce posluziti… i ja prvo planiram koristiti samo babylove blaznice za guzu, 100% su pamuk i mislim da ce biti super za pocetak s vodom a kasnije svi hvale violetine sa 99% vode 🤔 
    Hocete li kupovati vrece za spavanje, ili planirate povijati bebu? Ja sam prvo htjela povijati pa me sad strah da mu ne bude ruzno spavati ako se ne mogne micat.. jedino da mu ja stojim iznad glave cijelu noc i divim mu se 😭😍 mislim da je to moje rjesenje😂

    [tickerfactory.com]
    It's a boy 💙

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Hvala curke🩷
    Joj slicica, topim se… ma ove bebe su nam sve medene. Jedva cekam prave slike nase kad nam dodu.😍
    .
    Taman se mislim da krenem pisati spisak, super da ste o tome pocele temu. Meni je prva beba , svaka prijateljica ima drugo misljenje sta da kupim i sta je kvalitetno. Izgubljena sam.
    Bibs dude dvije prijateljice koristile oba djecaka imaju krive zube, ispupcene nekako prema naprijed 🫤 ja necu definitivno uzimati iako ne mora znaciti, ali muz je ispravljao zube pa ocito imamo nesto i sklonosti tome.
    Kolica smo gledali za pocetak online, cibex mi se ne cine losa? Tek cemo u svibnju u pohode po trgovinama pa skupljam informacije.

    🌸'90, AMH 12,10, HSG ✔️, Tsh ✔️, Kariogrami ✔️, Zadebljanje endometrija
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. 5❄️ Fet 1. 9/22., 2❄️ Beta 0, Fet 2. 6/23., 2❄️ Beta 0
    🌈Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 20.12✔️, Uzv. 09.01 ♡, Uzv. 22.01 ♡, Uzv. 14.02 💙👶🏻✔️, 18.03✔️, 22.04 ✔️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Perpetua

    Perpetua

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Super su vam sličice, i lijepo je i imena čuti! 🤗
    Mi se za ime još nismo baš skroz odlučili, za dečkića nam je baš baš teško 🙈 Ja iz ove trudnoće nemam baš neku lijepu sličicu s UZV, imam jednu na kojoj se donekle vidi, a pretpostavljam da do kraja neću baš ni imati bolje (u prvoj trudnoći su mi pred kraj privatno radili 4D i baš se lijepo vidjela), ali nekako sam se i pomirila s tim, pogotovo jer znam da će ih imati puno kad izađe van 😄 
    .
    Za dudu ja još nisam baš skroz odlučila bih li davala uopće i koliko inzistirala, kći nije baš htjela dudu, ali nisam ni ja previše pokušavala jer me bilo strah muke s odvikavanjem kasnije. S druge strane, ona je prespavala noć tek s cca 20 mj, i dojila sam je do 2,5g, pa bih ovaj put možda probala i s dudom da vidim hoće li biti nešto drugačije. 😄 Vidjet ću još. Znam da sigurno ne bih Bibs one ravne, kao što je već par vas spominjalo, imam tri primjera iz okoline gdje su im isto iskrivljeni zubi na naprijed zbog tih duda, i iako se klincima to srećom većinom i vratilo bliže normali kad su se odviknuli od tih duda, ne vidim razlog za uvođenjem tog potencijalnog problema kad nije nužno. 😄

    👱🏻‍♀️ 35 👱🏻‍♂️ 40 👧 4
    04/23 - vanmaternična trudnoća, odstranjen jajovod
    1.10. ➕ 😍🤞🤞🤞 / 21.10. srčeko kuca ❤️
    Panorama low risk, stiže dečko 💛
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Perpetua

    Perpetua

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    manu11

    Hocete li kupovati vrece za spavanje, ili planirate povijati bebu? Ja sam prvo htjela povijati pa me sad strah da mu ne bude ruzno spavati ako se ne mogne micat.. jedino da mu ja stojim iznad glave cijelu noc i divim mu se 😭😍 mislim da je to moje rjesenje😂


    Glasam za vreće za spavanje :D Oko povijanja se vode isto neke polemike, meni je nekako normalnije da beba ipak može micati malo rukama, plus što s povijanjem treba na neki način pogoditi vrijeme kad prestati, prije nego što se beba počne okretati, a to je teško i predvidjeti unaprijed, pa mi se nekako ne čini isplativo navikavati na povijanje tih 6-8 prvih tjedana (kad iz mog iskustva bebe ionako spavaju bolje nego tipa s 4 mjeseca 😂 makar se iskustva svakako razlikuju). 

    👱🏻‍♀️ 35 👱🏻‍♂️ 40 👧 4
    04/23 - vanmaternična trudnoća, odstranjen jajovod
    1.10. ➕ 😍🤞🤞🤞 / 21.10. srčeko kuca ❤️
    Panorama low risk, stiže dečko 💛
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.