'Izgubili smo bebu u 20. tjednu, a sada očekujemo blizance'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Čestitam na blizancima!!   Svako dobro! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Ana moja…predivan clanak.. ma ti si kraljica i vjeruj..majka moze sve sto zamisli…i ja vjerujem da ces ti sasvim lako sa dvije bebice.. a ako ne..stizem u pomoc…ljubim tebe i bebice…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Baš me razveselio članak o našoj Ani, a još više kad mi je javila da nosi blizance :) S terminom smo tu negdje i u jesen ćemo nunati svoje bebice

    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Draga Ana, predivan članak, znaj da ćeš biti prekrasna i najbolja mama i da će tvoja dječica biti sretna što te imaju za mamu. Čestitam ti na hrabrosti da kreneš dalje, da se izboriš za to da ostaneš trudna i još jednom svako dobro vašoj dječici! :)

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Baby1 hvalaaa  :)
    Tina draga, hvala.. Uh, ma uz mog Matiju sve ću moć, mislim nadam se  
    Kosse nego šta da ćemo ih nunati.. :) joj Čini mi se ipak da ćeš ti prije mene na porod, a možda se varam. Ma kako bilo da bilo, bit ćemo ponosne majke.  
    Ivana hvala draga, ma dječica moja će bit tako voljena.. Joj jedva ih čekam upoznati.. Dodirnut ih i razmazit ih. 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • kikica91

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Čestitam to je velika sreća…. ;) Ista situacija i kod mene samo sam ja izgubila bebu u 16tj… pre velika tuga… užas….. al evo pokušavamo opet u nove pobjede ;)

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Cestitam draga moja prekrasan clanak.,.

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Kikica91 hvala..  Joj, zaista preogromna tuga, razumijem te! Važno da ste krenuli dalje u nove pobjede!! 
    Držim fige:) Javljaj se, pusa 
    Luce, draga moja hvala ti 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • MimiM

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    I mi prije 10 dana izgubili svoju curicu u 20. tjedu 
    Cestitam vam na novoj trudnoci….

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Teško je izgubiti bebu,ali najbitnije je da sad uzivate u trudnoci i iscekivanju dve bebice! Cestitam od !

    <3<3<3 Karl <3<3<3

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.