Koliko je djetetu potrebno sna?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar darinka007@live.com

    darinka007@live.com

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Moja djeca(4,3,2) spavaju čitavu noć i danju 2ipo-3 sata. Nekoliko puta ih nisam stavila spavati danju pa bi se dogodilo da su bili iscrpljeni i sami bi zaspali u popodnevnim satima gdje god bi se zatekli (ispod stola, na stepenicama, sjedeći za stolicom i punih usta).

  • tihana4

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    to je i dobro i potrebno,moje se još noću ponekad bude,a po danu spavaju od 30 min.do 2 sata.

    tihana

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    10,7,4, ne spavaju po danju.

  • Avatar Toncika

    Toncika

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moja cura spava cijelu noc od prvog dana (iznimka je ako izbijaju zube ili je boli) te po danu jedan ili dva puta po sat dva, ovisi…

  • sara.novak.182

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Bok cure molim vas za pomoc,moja curica ce sada 4 mjeseca ima dosta jake grceve i poremetio joj se ritam spavanja jer nije kakila po par dana pa sada nece spavati kao nekada po 8,9 sati i to pogotovo u svom krevetu,neznam sto da radim bojim se da se navikla na nas krevet pa ako imate koji savjet kako da ju odviknem i da napomenem sisa,ja sam umorna kao da nisam mjesec dana spavala :(

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.