Mama u srednjoj školi: Nedostaju mi izlasci, ali uživam s bebom

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Jeste, muskarci ne bi izdrzali ni porodjaj a kamoli nesto drugo, ja sam se jadna poradjala 12 sati, na indukciji, ni pisnula nisam, trpela koliko sam mogla 😃 tako da zivele zene 💖💞💕 Naime imam jedan problem, obisla sam par tema, ali mame izgleda nisu jos procitale 😃 menstruaciju sam imala 05.04, koja mi je bila kasnila 10 dana, trebala sam pre 05.04 ali je bar tada dosla, pa sam trebala 05.05 ili 10.05 posto mi je ciklus na 30 do 35 dana, medjutim jos nemam 😬 2 testa negativna, nosam povracala, ali mi je muka, vrti mi se , stalno idem u wc, imam grceve, i kao da svaki cas dolazi vestica ali nista! A svaki cas osecam kao da curim ali nema ni traga. Jel je imao neko slicno iskustvo? Stitna zlezda mi je u redu, cak sam mislila i da je to, a ginekolog mi je zauzet do sedmog meseca ove godine, ima neko neki savet, misljenje? 😕 odnose imam redovno, bez zastite, ali test je negativan, zato mi nista nije jasno sta je u pitanju sa mnom

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Trebala bi otic kod ginek …meni je trenutno ista stvar al ja imam policisticne pa valjda je od tog

  • Fiona4

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Ja bih ti također savjetovala pregled. Tako ćeš biti najmirnija, a ovako možeš samo nagađati.

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pa to znam, al pre nego sto odem bih volela znati sta me ceka, ne znam sta da mislim. Hvala devojke 😘

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Svaka vam čast, mlade mame 
    Stvarno zna bit teško i u trudnoći i kasnije s bebom, kad se sitim sebe u tim godinama, ne znam kako bi se nosila s tim. Moj muž je divan otac, uživa u slobodno vrime sa svojim sinom, al ipak sam ja ta koja je cili dan i noć s njim i zahtjeva dosta pažnje i strpljenja, al samo jedan njegov osmijeh liječi sve 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Hvala 😘 ali svaka cast svim mamama, lakse je biti tata ☺ mi smo vezane sa nasom bebom jos u stomaku, i prirodno je da imamo jaci osecaj ☺

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.