Mama u srednjoj školi: Nedostaju mi izlasci, ali uživam s bebom

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Bravo draga… Ima vrimena, naizlazit ces se ti, sad gustajte….

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Mlade mame, mislim da nema nista lepse i hrabrije 💕

  • Fiona4

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    I ja sam mlada mama! 
    Zatrudnjela sam sa 18 godina (nakon srednje škole i mature), a svog anđela rodila sa 19, točnije 27.03.2015, također u splitskom rodilištu.
    Moji roditelji su različito reagirali.
    Čim sam saznala za trudnoću odmah sam rekla mami, jer njoj mogu sve reći i veliko joj hvala na tome! Bila je uz mene od samog početka. 
    Ocu sam rekla 2 tjedna nakon što sam napravila test na trudnoću.
    On je bio prilično šokiran. Imao je “velike planove” za mene, znate već i sami: fakultet, posao…
    Ja sam fakultet i bila upisala, da bi nekoliko dana kasnije saznala za trudnoću.
    On je to malo teže “probavio”, nije komunicirao sa mnom neko vrijeme, nego samo ono najpotrebnije, ali ta faza je kratko trajala.
    Moj muž je tada imao 24 godine, njegovi su tu vijest primili s ogromnim veseljem, pogotovo njegova majka.
    Kako je moja trudnoća sve više odmicala tako smo muž i ja sve više podrške dobivali, što od njegovih, što od mojih.
    Ja sam također imala trudničkih tegoba, zadnja 2 mjeseca trudnoće sam preležala u bolnici radi hipertenzije.
    Danas maleni ima nešto malo više od 2 mjeseca, i doslovno se svađaju tko će ga nositi, čuvati, paziti… Svi ga obožavaju! 
    On je sad nama svima centar svijeta i jako ga volimo.
    Uživam s njim iz dana u dan i za kraj mogu reći da sam presretna time kako je sve skupa završilo. 

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Tonka naša super ti je priča. Izdržala si puno toga što ne bi neke i duplo starije od tebe. Šaljem puno poljubaca malenoj i tebi 

    Fiona i tebi kapa do poda. Sve je lakše kad nisi sam

    <3 2/2013 <3

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno cure na podrsci   
    Fiona mlade smo mi to mozemo, uzivaj sa bebacem :)

  • Fiona4

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    StellaMaris, hvala!! 

    Tonka18, tako je! Snažne smo mi! 

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Ja sam se porodila sa 17 i isto tako slicna prica 😃☺ samo sto se ta “ljubav nije slavno zavrsila” na kraju smo isli na sud za nasilje u porodici, mislim da je jasno o cemu se radi i to dok sam bila trudna…. Sama se borim, ali Boze moj, glavu gore, svi smo mi pobednici, deca su najvece blago! 😉

  • Fiona4

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Sanja09, svaka ti čast!! 

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Svima nama svaka cast, pogotovo majkama, ima i dobrih oceva ne kazem, ali veoma malo, ja istu situaciju imam i sa mojim tatom, sudbina ili sta li je, bice bolje 😉😘

  • Fiona4

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Drži se Sanja, budi jaka! Mi žene smo snažnije nego što nam se čini bez obzira na godine, takve smo po prirodi 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.