Nova trudnoca nakon carskog reza

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu
    Mislila sam na dr. Blajića u Petrovoj

    Bog je velik!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    I ja isto. Bio je I u viziti svako jutro na odjelu babinjaca. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Da u Petrovoj sam rodila i kćer 2011. i sina 2012. i sad još ne znamo jel curica ili dečko 06.2015
    moje iskustvo je super i sve hvale i doktorica i sestrama na carskom odjelu :)

    Bog je velik!

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    E mi nemamo u Splitu dr. Blajića
    Ali zato imamo nekih manje i više sposobnih
    I jednu ginekologicu, humanu i radosnu.
    Koja me jako toplo primila na hitnom  i kasnije došla vidit kako sam.
    Hvala ti Bumbali, stvarno si me utješila s majkom od toliko carskih

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bumbali


    Da u Petrovoj sam rodila i kćer 2011. i sina 2012. i sad još ne znamo jel curica ili dečko 06.2015
    moje iskustvo je super i sve hvale i doktorica i sestrama na carskom odjelu :)

    Drago mi je da imas dobra iskustva. Meni su isto za svaku pohvalu. Zelim ti puno srece.  Ja imam malog deckica od 5 mj. roden je u 6. mj. 2014. nakon 2 godine pokusavanja :)))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    I mene uvijek obraduju taako hrabre majke, hvala cure

    Bog je velik!

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    uvik nešto


    E mi nemamo u Splitu dr. Blajića
    Ali zato imamo nekih manje i više sposobnih
    I jednu ginekologicu, humanu i radosnu.
    Koja me jako toplo primila na hitnom  i kasnije došla vidit kako sam.
    Hvala ti Bumbali, stvarno si me utješila s majkom od toliko carskih

     Blago tebi….ja nemam neka lipa iskustva, iako mi mama radi vec 30 g. na Firulama…
    Uglavnom i ja sam rodila u 3 mj, ove godine u 36 tt, hitni carski…a evo sad sam vec 13 tjedana trudna… I Bogu hvala sve je super…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    (Evo, do mi se kuha ručak, a mala spava :)
    Meni je najbitnije bilo da primin bolesničko, kad se termin približavao, jer sam nekako slutila da bi moga bit carski, pa eto, ako se dogodi da triban otić, da otiđem u miru.  Jer, nikad se nezna to s porodima.
    Tako, da kad su mi rekli da treba bit hitan carski, koliko toliko sam bila u miru…
    Imali smo i mi veza, iako muž i ja to nismo tili, ljudi su se oko nas sami angažirali, ali opet bude onako kao je suđeno
    Bilo mi je ža zbog carskog, posebno nemoguće kad sam tribala onih 7 dana ležat u bolnici, a ne možeš se izjadat jer imaš cimericu koja sve čuje .
    Ali najbitnije je da je sve dobro prošlo !!! Da sad svoju malu gledam kako raste.
    A ovu koja je u meni, jedva čekam da vidim, i znam da će bit kako je najbolje, pa makar opet morala na carski. Ma, volila sam iskusit kako je rodit prirodno, al možda naprosto, to nije za me.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Mene je uvatilo iznenada…ali drzat 18 sati zenu u trudovima koja ce rodit nedonosce, a nije se mm otvorila to nije bas normalno…tili su oni jos jednom me gelirat i pustit 4 ure i sta je najgore onda bi beba bila upitna…i ovako je 2 tjedna osta na neonatologji… Srica, pa je sad super napredna beba…a ko zna sta je moglo bit radi necijih hireva…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Da !!
    Uf, ne mogu ni zamislit !!

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.