Nova trudnoca nakon carskog reza

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Sad demo u nove pobjede! Samo da i ova ne urani ko zvrk prvi… 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

      A meni ova ne zakasni ka prva, jer kad preneseš svako drugi dan na pregled plodne vode u bolnicu.
    I onda ti taj “zahvat” pospješi pucanje vodenjaka (bar je meni tako bilo), a beba još nije spremna. Mogla je bar još koji dan, jer nije alarmantno.
     Ali, u nove pobjede i nadanja

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Meni je moj sam puka u 36 tt, nista ga nije pospjesilo….  U biti ni oni nemaju pojma zasto su me trudovi uvatili ranije, jer je cila trudnoca bila skolska..mislili su da iman neku bakteriju ili neku infekciju, medjutim ni to nije bilo….

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Samo da vam javim…. 15.05. sam rodila bebana i to prirodnim putem, definitivno potpisujem…nikad vise carski, toplo se nadam. Manje bolno, laksi i brzi oporavak…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • baby.love

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Pozdrav….
    Vidim da odavno nitko ne pise na ovu temu al vrijedi pitati…
    Prvi porod sam imala na carski rez prije malo vise od 11mj. I ponovo sam sad trudna 14 tjedana.
    Problem je sto nosim dosta nisko a zadnja 2 dana me boli tocno oko reza…kao kad imam upalu misica i pri svakom pokretu osjetim kako me zateze…dali je to normalno ili?!

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    baby.love


    Pozdrav….
    Vidim da odavno nitko ne pise na ovu temu al vrijedi pitati…
    Prvi porod sam imala na carski rez prije malo vise od 11mj. I ponovo sam sad trudna 14 tjedana.
    Problem je sto nosim dosta nisko a zadnja 2 dana me boli tocno oko reza…kao kad imam upalu misica i pri svakom pokretu osjetim kako me zateze…dali je to normalno ili?!

    Mene je zatezalo tako kad je stomacic rasta, posli vise nisam obracala paznju…ako si zabrinuta, pitaj doktora..

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Beboliino

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dare12

    Mame,
    zanima me koliko ste dugo cekale za drugu bebicu nakon prvog carskog reza?


    Zdravo mame,mojoj bebi je 6mjeseci a vec na testu mi je pokazalo da sam ponovo trudna.. Da li je tako uredu ili vec sta? Neznam sta da radim 😒

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.