opća brbljaonica za trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Kad neznamo 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Bok svima! Ne znam dal vec negdje ima tema, ali nisam uspjela pronaci, do kada ste radile odnosno planirate raditi? :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga kris555, možete pročitati komentare i ostaviti pitanje u već otvorenoj temi na forumu:

    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/rad-u-trudnoci-999 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    fejs status Andree Andrassy:

    ACHTUNG, ACHTUNG! Tražim trudnice!

    Ne ja, nego firma u kojoj radim, Bellabeat. Priča je ovakva - Bellabeat radi na razvoju novog super kul proizvoda koji će omogućiti trudnicama da slušaju otkucaje srca svog bebača - DOMA. Znači doma si, jedeš sladoled i lijepo ti je i onda si malo poslušaš kaj radi junior. Trebaju nam trudnice od 15 tjedna na dalje, to je prva stvar koju moraš znat. Druga stvar je to da se sve radi s pasivnom tehnologijom što znači da neće biti nikakovog zračenja i 100% je sigurno za bebu. Snimanje traje 15-20 minuta i za to vrijeme možeš slušat kak ti bebica radi BU-BUM, BU-BUM (vjerojatno ćeš malo zaplakat ali imamo i maramice). Kaj još? Dat ćemo ti sok, vodu, Jack Daniels (ovo ne) a ako nam dođeš više puta, možeš dobiti i LEAF, proizvod za kojim je Amerika luda i sve je rasprodano. Ak te ovo zanima, pošalji mail na filip@bellabeat.com i on će ti sve dalje reć.
    P.S. Svečano obećajemo da nećemo prodat otkucaje srca tvog djeteta Tončiju Huljiću i dat mu da ih uglazbi u novoj pjesmi.

    ako koga zanima 



    [tickerfactory.com]

  • Floky

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lily6 
    bog molim te tvoj komentar koji je ginekolog u zd dobar ,ja sam trudna oko 20 tj. i takoder planiram rodit u Zd .Dali ti je to prva trudnoca ? imas li nekakva iskustva s zadarskim rodilistem ,prvorotkinja sam i malo plasljiva po pitanju rodilista ..hvala

  • Gaga74

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Zdravo drage dame…imam pitanje ako je neko imao slicno iskustovi ili neznam neku “informaciju” naime trudimo se da imamo bebu i skoro sam uradila test pojavila se prva linija a druga nesto malo posle i bila je blijeda.pitali smo u apot kada smo dr test uzimali dali to znaci trudnocu i apotekarka nam je rekla da znaci bez obzira na vidljivost crte da postoji trudnoca,kako bi se uvjerili uzeli smo jos jedan test koji sam uradila i takodje su bile dvije crte ali druga vise svjetlija dali to znaci trudnocu ili je test pokazao lazne rezultate izvinjavam se na dugom postu..hvala

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    mislim da jesi trudna, možda je tek rani početak pa ne pokaže tamniju crtu.. ako bi napravila test za par dana bio bi tamniji… najbolje ti je da nazoveš ginekologicu, da te pošalje na betu

    [lilypie.com]

  • Gaga74

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Prvi put mi je da odem kod tog doktora i jako me je razocarao stim kao jesam nisam T ali sam se ipak tako reci “oslanjala” na te poz testove i naravno da sutra odma idem dr doktorici na uzv kako bi se smirila i uvjerila o cemu se radi jer zaista jako zelimo bebicu pa se nadam da ce nam biti plusic 😃

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    držim fige znam kako je to čekati plusić

    [lilypie.com]

  • Goga32

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Drage mame ako Vam trebaju NOVI inhalatori s 3 nastavka( maska za djecu,odrasle i nastavak za usta) prodajem za 200 kn. Javite se u inox

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.