opća brbljaonica za trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Goga32

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Drage mame ako Vam trebaju NOVI inhalatori s 3 nastavka( maska za djecu,odrasle i nastavak za usta) prodajem za 200 kn. Javite se u inbox

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage trudnice, portal Klokanica u suradnji s Poliklinikom GinOps trudnicama daje priliku da u nagradnom natječaju osvoje najbolji tretman za sebe i svoje nerođeno dijete: jedna trudnica osvojit će vođenje trudnoće u Poliklinici GinOps.
    Prijaviti se možete ako ste trudni do maksimalno 10 tjedana te u nagradnom natječaju koji traje do 28. siječnja, ispunite nagradni obrazac u ovom članku: https://klokanica.24sata.hr/trudnoca/trudnica/osvojite-vrijednu-nagradu-vodenje-trudnoce-u-poliklinici-ginops-3873 [klokanica.24sata.hr]

  • Nutella

    Broj poruka: 315

    Prijavi adminu

    Draga Gaga,neznam jesi citala uputstva na testu,moze se pojaviti druga linija jako svijetla ali ako su dvije bez obzira na jacinu boje,trudna si.CESTITAM. 

    I ja sam jutros uradila test i pozitivan je,jeeee.tek iduci petak idem ginek.nadam se da ce bit sve uredu. A po meni je to sad 6.tjedan.
    Moj maleni ce dobiti bracu ili seku-ali je naglasio da neda svoj krevetic!!!

    Kad se udas iz ljubavi onda nedjeljom peres,peglas,kuhas.
    A kad se udas iz interesa onda ides na manikuru,pedikuru….

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Jako je vazno da umocis test u mokracu (ja sam tako jer mi je bilo lakse piskit prvo u casu)tocno onoliko sekundi koliko pise u uputama iscitas rezultate u tocno odredeno vrijeme koje ti takoder pise u uputama.. Ali dve crte ti se nebi pojavile da nema tog hormona trudnoce  u urinu tako da CESTITAAAAAAM!!!!!!!! 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Nutella cestitaaaaam!!!! Ajme, to me tako vraca u onaj dan kad sam ja radila,ne jedan, nego od silne nevjerice cak cetiri testa na trudnocu i svi mi bili pozitivni!!!! Tocno suosjecam sad s tobom!!! I svima koji su tek zatrudnjeli cestitke i zelim vam svima lijepu i ugodnu trudnocu bez mucnina i ostalih takozvanih cari

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.