Dobitnici knjige i CD-a s engleskim pjesmicama za najmlađe

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Merika

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moji dečki rado gledaju crtiće i stvarno se sažive s tim likovima.  Nisu to crtići tipa koje smo mi gledali kao djeca Popaj i Oliva, Tom i Jery, Pero djetlić…… nema nažalost tih lijepih crtića, ali zahvaljujući stranim kanalima dečki gledaju crtiće na engleskom i stvarno dobro usvajaju ne samo jezik, riječi, nego fantastično izgovaraju riječi s pravilnim naglaskom. E to im je stvarno sreća jer sam ja kao školarac učilanjemački jezik i totalno pogrešno izgovaram riječi na engleskom. Eto drago mi je da ih ima, da ima lijepih i ne agresivnih crtića i da osim što uživaju gledajući ih nauče i pokoju riječ na engleskom.

  • Miomao

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Gleda, gleda, i to najvise Peppu Pig. A fascinantno je to da je jednako uzivljena kad gleda na hrvatskom, engleskom, a bome i na ruskom :-)

  • Avatar tripleL

    tripleL

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Moja curica također voli gledati crtiće na engleskom ali još nije naučila puno riječi na engleskom tako da bi joj ova knjiga i više nego pomogla da što prije svlada taj jezik.Nekako joj je draži naš materinji hrvatski jezik.Sad bude krenula u školu pa bi joj to predznanje puno pomoglo u postizanju dobrih ocjena i daljnjem napredovanju u tom školskom predmetu i savladavanju njegovog gradiva. Najdraži joj je dugometražni crtić na engleskom Zlatokosa ( njena boja kose pa je zato najdraži )i voli pjevušiti pjesme iz njega onda joj upalim te iste pjesmice na hrvatskom da shvati njihovo značenje i to ju jako veseli!

  • Nikolina5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj dvogodišnjak ipak više voli knjigu i igru u parku. Ponekad gledamo Pokoya, Musti i Chuggington (zbog muzike). Gledamo crtiće i na hrvatskom i na engleskom jeziku. Na žalost imam samo CN i Bumerang a tamo većina crtića nije prilagođena njegovoj dobi (što je i jasno pokazano oznakom).

    [google.hr]

  • Avatar mimi1989

    mimi1989

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moj maleni gleda i na hrvatskom i na engleskom crtice…. najvise voli baby tv, podjednako voli i jedne i druge… a pjesmice obozava… :) 

  • Snowflake

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moja mala mišica najviše voli gledati Helen Doron crtiće na Mini Tv-u i stvarno su super crtići, pogotovo Fun with Flupe! Preporučam!!!

  • Avatar Stina2

    Stina2

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Moj bebač (6 mjeseci) obožava na YouTube-u Super Simple Songs popraćene crtićima. Naravno privuku mu pažnju i crtići na Baby TV-u, Mini TV-u i slično, ali na kratko, dok su pjesmica i crtić u kombinaciji pravi pogodak. Veći klinci (12 i 9 godina) bez problema gledaju crtiće na engeskom i ne smeta im kad nema sinkronizacije.

  • ponosna mama

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja djeca ( 7.i 4.god), crtiće gledaju samo vikendom. Starije dijete je školarka i uči engleski ali je imala problema sa izgovorom i nije joj baš bio drag. Tako sam odlučila da joj neke edukativne crtiće stavim na engleskome iiii….uspjelo je! Obožava Doru i Einsteinčiće,izgovor joj se jako poboljšao i engleski je počela obožavati,a i sve više pjeva pjesmice sa radija na engleskome. A najsretnija sam što je uz nju i mlađe dijete počelo uz iste crtiće vrlo dobro govoriti engleski,uspio je samostalno savladati brojenje do 10, te osnovne boje,nekoliko životinja i polovicu abecede…..I dalje ćemo nastaviti sa gledanjem sl.edukativnih crtića na engleskome i jako sam sretna što se mojoj djeci sviđaju mnogo više od “običnih”crtića današnjice kojima je,čini se, glavni cilj tučnjava,borbe i sl.

    ponosna mama

  • Marijanka

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Svi u kući volimo crtiće, pogotovo na engleskom jeziku, a malena obožava crtić Doru i uz nju je naučila neke osnovne riječi, i baš je ponosna na sebe. Nedavno je dobila na poklon engleski slikovni rijelčnik i ne prođe dan, a da joj ne moram čitati, objašnjavati što koja riječ znači, a ona ponavlja i igra se kao da je u školi i uči. Ako će takva biti i kad krene u školu, biti ću presretna.

  • lanastela

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Volimo crtiće na svim jezicima ali strane jezike rađe učimo iz slikovnica. Nabavili smo ih par na talijanskom pa učimo sa sličica. Bude mi jako slatko kad se predstave ili pozdrave na talijanskom, još i više kad vidim ponos u njihovim očima. S engleskim malo kaskamo ali pjevušimo par pjesmica pa znaju brojati, boje i životinje. Trudim se oko izgovora jer je ipak važno čuti kako pravlno izgovarati, evo bilo bi zgodno da malo cd ponavlja umjesto mene ;)))))

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.