Dobitnici knjige i CD-a s engleskim pjesmicama za najmlađe

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • IVKA8

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Naravno da ćim dođu na vikend ili na čuvanje, moji unuci odmah pale TV i znaju već koji program će prebaciti i gledaju svoje omiljene crtiće (naravno na engleskom jeziku). Dok su maleni najbolje uče i pamte tako da su strašno puno riječi naučili upravo gledajući svoje omiljene crtiće. Bila bih sretnija da se igramo i pričamo neke pričice, ali to je današnja generacija. Eto ako ima neke koristi, nemam ništa protiv.

  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mi gledamo ujutro babytv i Leo obožava Hippu i Mr.snaila.Počeo je lagano pamtiti i ponavljati riječi,a smatram da je to najbolje za usavršiti neki jezik,upravo sam i sama tako uz crtiće i cartoon network počela sa engleskim jezikom.Potičem ga što više da priča i engleski  i hrvatski pa uz razne pjesmice koje mu pjevam (old mcdonald,itsy bitsy spider,hokey pokey ) potičem razvoj govora.Smatram da je znanje stranih jezika vrlo bitno, pogotovo u današnje vrijeme.

  • Ivanas

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Sin OBOŽAVA Fun with Flupe, a naročito tog malog čupavca iz naslova! Iako pretpostavljam da ne razumije sve, odlično reagira jer se trudi ponoviti neke riječi za glavnim junacima. Toliko se zna zanjeti da izgleda kao hipnotiziran. Oči i usta su širom  otvoreni, a kad počinje pjesmica, počinje i njegov ples.
    Po mom mišljenju, to je jedan od vrhunski napravljenih materijala za rano učenje jezika uz igru, nenametljivo i usmjeravajući dijete da zavoli materiju, što je zapravo osnova za sve.

  • mama6

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moja curka ima 3 god.i od prije par mjeseci je počela intezivno gledati crtiće na engleskom,također skupljamo knjigice za rano učenje engleskog.Najviše voli Hlapićeve edukativne cd-e,a s obzirom da imam i sinkota od 17 mjeseci koji već puno priča počela je njega učiti da ponavlja pa to bude zaista zabavno.Jako bi nas veselila vaša knjigica i cd.

  • marimel

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja curica ima 3.god i od rođenja smo gledali baby tv,tako da ona već pjeva na engeskom,još je draže kad joj ja prevedem pjesmicu pa joj bude draže kad zna o čemu je riječ,a najdraže su joj Mary had a little lamb,Baa baa black sheep,rain,rain go away.itd…ima ih ;))
    Jako bi nam dobro došao taj cd jer će uskoro u vrtić pa da nauči još ono što ne zna,lijep pozdrav i nadamo se nagradi;))

  • Avatar Bobica7

    Bobica7

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ja sam nabavila prije par mjeseci ovaj CD sa pjesmama na engleskom jeziku i moja beba koja je tada imala tek par mjeseci je bila odusevljena. Čim bih upalila to bi bilo veselje, mahanje rukama i nogama!!! Sad također kad ima godinu iste reakcije, naravno i ja paradiram po kuci (u knjizi ima i upute sto raditi koji dio pjesme, pljeskanje, okretanje i slično)
    Radije upalimo radio ili CD nego gledamo TV!! :)  Zabava zagarantirana. Svakako nabaviti CD!

  • Avatar Bobica7

    Bobica7

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    I da. Na jednu pjesmu Tired Teddy zaspe  svaki dan ko prava beba haha skroz korisna stvar!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.