Pokloni za djecu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • TAJČI3

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša ženskica (2,5god) ponajviše će dobiti punoooooo ljubavi,nježnosti i sve ostalo što je potrebno uvijek a ne samo za vrijeme blagdana…A ni pokloni naravno neće izostati, ploča za pisanje sa kredama, magnetima i ostalim sadržajima, jer je u fazi piši briši (hehe) i naravno slatkišaaaaaaa….. :-)))))

  • suncica4

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Naša princeza želi puzzle i da mama i tata ne rade za Božićne blagdane pa da svi zajedno “uživamo”☺

  • dina.roman

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja 3,5 godišnja curica je za Božić poželjela ROBOTA!

  • Noa i David

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moji dječaci Noa (2 godine i 10 mjeseci ) će dobit bager ili traktor ( s tim nikad ne možemo poriješit), a David ( 15 mjeseci) će vjerojatno dobit isto neki bager ili traktor s obzirom da će htjet bratove igračke :). Uz to će dobit i neku knjigu s pričama i bajkama, jer jako vole kad im se čitaju priču i bajke. I naravno slatkiše koji su neizostavni. S tim da pokušavamo ne pretjerivat sa svime kako bi stekli prave vrijednosti u životu, ali tu su drugi članovi obitelji koji “kvare” koncepciju :).
    Bez obzira što je predstava za djecu od 3 godine, voljela bih da ju obojica pogledaju jer mislim da bi im to bilo jako zabavno i da bi iskreno bili oduševljeni.

  • malimali

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja mala djevojčica (7 godina) dobiti će za poklon haljinu koja se jaaako vrti i Olafa, moja velika djevojčica (17 godina) knjigu “Volim matematiku” i nešto od odjeće.

    Na predstavu bi vodila jedno dijete, Janu.

  • Kaća2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moji dečki  već odavno smišljaju šta će dobiti za Božić i napokon su smislili.
    D (9,5 godina) želi slikarski pribor I platno , N(3,5 godina) želi Spiderman igračku I piđamu, S(1,5 god ) će dobiti autić I neku slikovnicu sa autima jer  ih obožava.

    Kaća

  • lea4

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Budući da nam je financijska situacija slabašna, poklone nam klinci uglavnom dobivaju u koaliciji sa bakom, djedom i tetama .D Većinu stvari ionako nabavljamo preko oglasnika (obično Njuškala) ili u second hand shopovima. Ove godine ćemo potrošiti oko 100-tinjak kn za obojcu, stariji Zvonko (6) već dvije godine mašta o Beyblade-u, pa će ih dobiti 2 kom, a mlađi Nikola (2) će dobiti set traktora sa prikolicom i par aviončića.  Na novu odjeću nećemo srećom ništa morati potrošiti jer to dobivaju od familije. Knjigice kupujemo u Outlet knjižari na Savskoj, imaju zaista famozne ponude, samo treba imati volje redovito obilaziti. Ili na štandovima sa rabljenim knjigama, za 10-tak kn se nađe i po tri slikovnice. Trik je u tome da se svaka stvarčica posebno zapakira, pa djeluje kao da ima više poklona :D UUUU, moram s vama podijeliti ideju za zapakiravanje darova. Znate kak vam se po kući (obično na frižideru) gomilaju dječji crteži? E pa lijepo u te šarene obojene papire zapakirate ostatku obitelji poklone (uz pokoju mašnicu ili malo šljokica), redovito se svi nasmiju i razvesele kad uz sitnice dobiju i dječji crtež :)

    vrijeme je buđenja

  • Tonkica11

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Jako si želi, a već je i pisala Djedici…punu vreću lego kockica kako bi se svi zajedno mogli igrati…a i super je to igračka…uključuje pametne glavice :-) mašta, kreativnost, motorika…a kako bi se umilila Djedici već je smislila i koje kolačiće ćemo mu ispeći i staviti ispod bora…i njemu i viljenjacima i sobovima..''Rudolfove šapice'' kako ih ona zove

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Naša djevojčica (5 godina) se najviše raduje bratu, ali njega neće dobiti za Božić nego par mjeseci kasnije.  Obzirom da joj je sad bio rođendan i dobila je igračaka, ne mislim pretjerivati za Božić. Možda neku sitnicu. Ali ulaznice za predstavu bile bi joj najveći poklon jer je sad u dobi kad je najviše zanimaju crtići i predstave i cijela je uživljena u svijet mašte. A to je možda poslijedna prilka kad će moći uživati u tako nečemu sama sa mamom i tatom :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • ninchi2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Naša dijeca dobiti će skromne pokloncice. Moja curka Lucija ce dobiti kapicu, a sin Andrija autic. Zasluzili su puno vise pa bi ih voljeli iznenaditi ovako prekrasnom predstavicom. Voljela bi da osjete cari Bozica i da se lijepo zabave. To bi im bio najljepsi poklon.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.