Pokloni za djecu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • branchy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moji dečki svake godine požele svašta i napišu pismo Djedici. U tom pismu će i ove godine biti bubnjevi, “Spiderman u pravoj veličini i da može bacati mrežu iz dlana”… No, nažalost, Djedica to ne može kupiti pa će im i ove godine ostaviti povratno pismo isprike i koju knjigu, slikovnicu, čarape u znaku Superheroja, neke notne zapise i tak. I svi će biti sretni. :)

  • pletenica

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pokloni za moje djevojčice ( 4 i 6) ove će godine biti skromni, uz njihovo odobrenje, Naime, dobili smo doma uplatnicu za Crvene noseve i pristale su da radije uplatim za tu svrhu dio novaca (citiram, njima više treba, kad su po cijele dane u bolnici, da ih netko razveseli :( ) Eto, smatramo nas tri curke, da to i je bit darivanja, pokloniti onima u većoj potrebi !!!!

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Pletenice,bas lijepo od curica,uce se od malena dobrim vrijednostima ♡

  • pletenica

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hvala!!!!

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju:
    https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/igra-i-aktivnosti/osvojite-ulaznice-za-djecju-bozicnu-predstavu-2222 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici ulaznica za dječju predstavu ‘Kako je vilenjak spasio Božić’ su: Smartkid, smijuljko, suncica, Ribica153 i branchy.
    Čestitamo dobitnicima! Pozivamo vas da nam i dalje pišete što ćete pokloniti svome djetetu za blagdane, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Taman stigli s predstave. Divno je bilo. Hvala Klokanici jos jednom. Divan Bozicni poklon za jednu malu djevojcicu. :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • dragamaja

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Sve veći sam pobornik toga da mi dijete tu i tamo ima nešto skroz posebno i prepoznatljivo.
    Zato sam i naručila Zyna personalizirani slinček. Baš je fora, možete personalizirati kako hoćete i
    staviti što god hoćete, a opet uvijek mi i dobro dođe. Slinčeka stvarno nikad dosta, ali ovaj mi je
    definitivno najdraži <a href="https://zyna.hr/pokloni/personalizirani-pokloni/ [zyna.hr]">personaliziran poklon</a>!

  • valentinaDa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moje preporuke ima stranica Magična šalica (https://www.magicna-salica.hr/), [magicna-salica.hr] kod njih sam kupovala par puta poklone za klince i klinci su uvijek bili oduševljeni. Fora šalica s imenom uvijek pali 

  • Minnieus

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Možda nije pogođena tema, ali moram pitati :).

    Kada su vam djeca pozvana na rođendan kod prijatelja iz vrtića u igraonicu, što im poklanjate? Kod nas je tek krenulo, pa smo do sada kupovali puzzle, male legiće, bojice, nešto od odjeće, tematske bočice….Teško mi je procijeniti što je prikladno?

    👩 40g. AMH 7.2 pmol/L, brisevi uredni, papa uredan
    🧑 42g. Spermiogram normo
    Sreća najveća ❤️ 4g. prirodna trudnoća
    11/22 +, 12/22 💔kiretaža (srčeko prestalo kucati)
    Pokušavamo od 4/23

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.