Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Pixi

    Srculenceja sam ona narančasta u bijeloj majici, bile smo skupa u čekaoni.😄 Marisha i tebe sam isto susrela. Kako je prošlo kod vas dvije danas? Nisam još sve pročitala

    Bless kako si? Neka se mrve čvrsto prime🤞🏻🤞🏻

    Wildflowerčestitam🥳🥳

    Cure od danas sam PUPO, sad na krumpiriće😄😄


    Čestitam PUPO! Nek se mrva čvrstooo primi! 🥰❤️
    Eto na kraju smo sve tri u jednom trenu skupa sjedile u čekaoni 🤭☺️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)

    PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. Transfer/20.03. Beta /Beta❌

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Srculence nemoj se sramiti Skvorca on ti je bas profic. Razumijem te skroz, i ja se uvijek vodim kod zena, ali eto u ovoj poliklinici sam totalno pregrmila taj sram. Imam onu suknjicu i ne vidim se dolje pa racunam da ni nisam gola😄
    Wildflower hvala ti na divnim zeljama, dao Bog da se ostvare😄🙈
    Bless PUPO❤️ neka se meve crvsto prime❤️
    Slee cestitam sogici! Lako je bila skepticna u pocetku, a gle ti te prekrasne bete🥰
    Sanjuska drzim palceve da nalazi stitnjace budu dobri i da uskoro kreces u postupak☺️
    Marisha hvala ti za detaljni opis aspiracije. Jednom te samo upiknula? Jel bila brzo gotova? Joj sad me strah🙈

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Svi nalazi uredni
    AMH 17

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🥚beta 18.5. 🤞🏻

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Hypnotic - pa evo Wildflower je pisala da je imala istu/slicnu situaciju pa se na kraju ispostavilo da je trudnoca 🥰 tako da se nadam da ce tako biti i kod tebe! 🤞🏼

    Angel eyes - hvala ti puno 🥰🥰 nadam se da cu javiti da se ljepilo isplatilo 😄

    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    AMH (pmol/L): 6.25 (‘22), 5.63 (‘23), 8.13 (‘24)

    01/2023 - vanmatericna (prirodno)

    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje

    3. IVF (cito) ⏳ beta (11dnt) 122, (13dnt) 238, (15dnt) 502

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 921

    Prijavi adminu

    Sanjushka, navijam da ti nova klinika donese sreću 🤞❤️
    Slee, čestitke šogorici 🥳
    Nicaivo, držim 🤞 da svi nalazi budu dobri pa da možeš u FET 🥰
    Maleena, sretno 🤞🥰
    Angel eyes, brzo će tih desetak dana proći 😘
    Čokoladica, znam kako ti je kad su te upitnice u pitanju, socijalnim ginekolozima često nije baš jasno kako to sve sa mpo funkcionira..
    Leona, sretno 🤞🥰
    Pixi, pupice sretno 🤞🥰
    Stela, hvala ti što misliš na mene 😘 dobro sam, nervoza je tu, sve veća i veća, ali guram 🙏🤞
    Cure ja sam danas popodne išla napokon na druženje sa svojom bebicom. Znači već dva tjedana ganjam termin za kontrolu pa nikako, jučer me zovu da dođem danas. Kod moje soc.gin. gužva veća nego u Zg, a malo smo mjesto. Uglavnom išla sam danas, nije ni bila moja doc već doktor iz bolnice (još bolje), ispričala sam mu sve oko amnio. Rekao mi je da nema baš smisla da me on sad gleda, pošto će me u pon u Zg detaljno pregledat, al' ja sam ipak htjela pa me pogledao. Nije išao u detalje, samo je malo bacio pogled sa svih strana i rekao da koliko on vidi to je dobro. Znam da sam mogla proći i bez ovog uzv danas, ali vuklo me da idem vidjeti. Vidjeli smo kako je beba prvo mahnula, a zatim sastavila palac u usta 😁 neopisiv osjećaj ❤️ oprostite na dugom postu, znate kad ja imam nešto za ispričati to bude detaljno 😁 Grlim 🫂❤️

    👱‍♀️ 1991., AMH 4.6,visok FSH, Kariogram: Robertsonova translokacija 21;22 🧑 1988. OAT, Kariogram: uredan; Pokušavamo-9/20
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - ❌️
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - ❌️
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 ❌️
    3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 ❌️
    5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 ❌️
    7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 ❌️
    1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt ➕️➡️beta 13.dnt 429.5➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️čekanje nalaza amnio⏳️🙏
    …Believe you can, and you're halfway there…

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 570

    Prijavi adminu

    Cure drage BikMik, Bebolina, Slee, nicaivo, angel eyes i sve druge cure, ispricavam se ako sam ikog zaboravila, hvala vam i zelim vam svima sto prije da ugledate plusic 🥰
     
    Moj rezultat danasnje bete je 262. 🥰 nadam se da ce se uredno duplati

    Vaditi cu opet u subotu, pa cu vidjeti s klinikom jel dovoljno jos ponedjeljak sa progesteronom jer u otpusnom pismu mi je pisalo pon i srijeda (beta i progesteron)
    Saljem vam zagrljaj svima😘

    💃🏻'91 | PCOS (anovulatorni ciklusi) | AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    🕺🏻'86 | oligozoospermia
    🏩 Repromed
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - Suprecur + Ovaleap | 11 oocita | 10 oplođenih (ICSI) | 🐣 SET | 1 ❄️ | Cyclogest + Prolutex | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. - 5+6 ❤️

  • Avatar Tinker 🌸

    Tinker 🌸

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Javila sam se prije nekog vremena da sam ostala spontano trudna dok smo se pripremali za IUI. Beta se lijepo duplala, 14 dpo 216; 16 dpo 650; 18 dpo 1580. Danas sam bila na prvom uzvu, po ZM sam 5+5 i vidi se samo pravilna GV, ali bez ŽV i ploda… Novi uzv za 7 dana. Prema vašem iskustvu, da li ima šanse? Nekako se bojim da takva situacija za 5+5 baš i nije nešto :(. Dosad mi se to nije dogodilo u prethodnim trudnoćama. 
    Išla sam provjeravati, ovulacija mi je bila nešto kasnije (17 dc), ali mi je test bio pozitivan već 12 dpo tako da nije mogla biti kasna implantacija 😐. 
    Hvala svima ❤️

    👩 41 g AMH 7,8 pmol/l; IR; hipo/hashi
    👨‍🦲41 g normospermia
    👧🏻❤️
    👼🏻 07/2019 19 TT
    👼🏻 02/2020 12 TT missed ab
    👼🏻 10/2020 9 TT missed ab
    08/2022 biokemijska 😔

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 921

    Prijavi adminu

    Wildflower, odlična beta 🥳 baš mi je drago 🤗 neka se uredno podupla 🤞🤞🥰
    Tinker, ne znam odgovoriti na tvoje pitanje, ali ti želim svu sreću da ipak bude dobro za 7 dana 🤞🥰

    👱‍♀️ 1991., AMH 4.6,visok FSH, Kariogram: Robertsonova translokacija 21;22 🧑 1988. OAT, Kariogram: uredan; Pokušavamo-9/20
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - ❌️
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - ❌️
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 ❌️
    3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 ❌️
    5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 ❌️
    7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 ❌️
    1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt ➕️➡️beta 13.dnt 429.5➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️čekanje nalaza amnio⏳️🙏
    …Believe you can, and you're halfway there…

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Leona sretno s pikanjem 🤗
    Jurky ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ kako predivno, nevjerojatno, nema veće sreće. Tako mi je drago da ste se lijepo podružile, neka si inzistirala na uzv. Sretno dalje 😘😘
    Tinker ne znam odgovor, ali nadam se da će biti sve u redu! Drži se!

    👩 ‘83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 ’82. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito (Elonva 150, Orgaluntan, Menopur 75) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 obje vracene (Dostinex, Estrofem, Duphaston, Utrogestan, Andol 100, Novalac, Eutyhrox 137), Beta 0
    05/24 IVF Cito (Letrozol, Klomifen)
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Wildflower ❤️ super beta, vjerujem da će se lijepo duplati. Čekamo subotu s tobom 😘

    👩 ‘83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 ’82. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito (Elonva 150, Orgaluntan, Menopur 75) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 obje vracene (Dostinex, Estrofem, Duphaston, Utrogestan, Andol 100, Novalac, Eutyhrox 137), Beta 0
    05/24 IVF Cito (Letrozol, Klomifen)
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 580

    Prijavi adminu

    Lunolina, Jurky ❤️❤️
    Jurky neka si se druškala, i ja bi na tvom mjestu. Jako mi je drago da je sve u redu i nadam se da si mrcicu mirnija.. Bit će i ta amnio u ponedjeljak super, vidjet ćeš.. 🤞🏻🥰❤️
    Slee preskočila sam, baš super da se šogorici lijepo poduplala beta, nadam se da je to to i da će sve biti ok do kraja 🥰❤️
    Tinker nadam se da će za tjedan dana sve biti na mjestu i kako treba 🤞🏻🤞🏻❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6.⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.