Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 580

    Prijavi adminu

    Wildflower super beta! Neka se lijepo udupla u subotu! 🤞🏻❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6.⏳

  • Maleena

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Drage cure, samo ću vam reći da su mi suze krenule na ove zadnje upise ( možda je baš to moj trudnički simptom ). Koliko nadanja, želja, strahova…ma svih mogućih emocija.. znam točno svaku.. i taj uzv od Jurky..i rezultat bete Wildflower i onaj osćaj kod Tinker da li se nakon svega nadati da će sve izaći na dobro… ma prekrasno, eto…

    Ja 38, hipo/hashi, nizak amh
    On 49, oatz
    1. Icsi- blighted ovum
    2. Isci - ×
    3. Fet - missed ab u 8 tj
    4. Icsi - biokemijska
    5. Icsi 03/22 . 12. dnt Beta 35, 14.dnt 50, 16.dnt 85, 18.dnt 226, 22.dnt 860, 25.dnt 1890., 29.dnt 4350, na uzv gv i žv.. idući uzv 11.04. - KČS + CRL 0,73mm
    Nifty uredan, curica 💕
    16.11. Rodila se naša Marija ❤

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Cure meni je sada dosta krenuo smeđi iscjedak,ne znam jeli smijem i trebam popiti duphastone. Najbolje pričekati jutro da nazovem polikliniku,valjda neće biti kasno 🥺

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌

    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar nina1985

    nina1985

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Pixi čestitam pupo-ice, neka se mrvica čvrsto uhvati ❤️🤞🏻

    Pozdrav Leona! Za persen ti ne znam, mogu ti samo savjetovat da se dođeš družiti kod nas redovito, tu nema stresa na forumu 🤣🥰 Za sva pitanja i nedoumice smo tu.. ❤️
    Za hranu imaš neke savjete na prvim stranicama pa baci oko. Isosport je dobar kod (potencijalne) hiperstimulacije jajnika, donat kad dobiješ zatvor od progesterona 😁.. Ananas i cikla za debljanje endometrija, a ostalo klasično, što zdravija i raznovrsnija prehrana i obavezni McD krumpirići nakon transfera 😁

    Bebolina, moram na kontracepciju jer imam cistu na jajniku pa da se očisti, a i da mi smiri moju dragu endometriozu pa je rekao da bi krenuli krajem lipnja, to bi bilo za 1 i pol - dva ciklusa. Rekao je da ako sam na kontracepciji lako moze naštimat i samo produžit u stimulaciju tako da ćemo vidjeti. Iako je mene jako strah te štitnjače i sve nekako mislim da neće nalaz biti idealan i da će trebati neka terapija.. Isto mi je rekao da će biti dugi protokol, da ne voli davati kratke antagonističke za ovakva dijagnoze kao što je moja. I biti će Pergoveris, rekao nam je već da nam je u Sloveniji dosta jeftiniji pa da znamo računati..
    Može kartica, to je i mene danas bilo strah jer sam optimistično došla bez gotovine 🤣

    Hvala svima!🥰❤️🥰


    Što se tiče Pergoverisa ja sam ga prošli tj. na kraju uzela u Zagrebu.
    Namjeravala sam i ja u Sloveniju, ali sam nakon dobivanja terapije u Repromedu (2 pena po 900 IU) odmah zvala u Lendavu i rečeno mi da je kod njih nestašica.
    Trenutno imaju samo pen od 450 IU i s tim da je cijena u Slo nešto sitno manja..neka 3,00 €.
    Ne znam kakvo je stanje po tom pitanju u Mađarskoj..

    🧑 39 godina, nizak amh, povišen fsh
    🧔 40 godina, spermiogram uredan
    1.IVF ➡️ Repromed 05/24.
    Supercur sprej+Pergoveris 225

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 580

    Prijavi adminu

    nina1985

    Što se tiče Pergoverisa ja sam ga prošli tj. na kraju uzela u Zagrebu.
    Namjeravala sam i ja u Sloveniju, ali sam nakon dobivanja terapije u Repromedu (2 pena po 900 IU) odmah zvala u Lendavu i rečeno mi da je kod njih nestašica.
    Trenutno imaju samo pen od 450 IU i s tim da je cijena u Slo nešto sitno manja..neka 3,00 €.
    Ne znam kakvo je stanje po tom pitanju u Mađarskoj..


    Ja stvarno ne znam. Evo on nam je danas rekao da odemo u Slo po njega kada bude trebalo jer je dosta jeftiniji..  🤷🏻‍♀️
    Koliko uopće košta kod nas?

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6.⏳

  • Avatar nina1985

    nina1985

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    sanjushka

    nina1985

    Što se tiče Pergoverisa ja sam ga prošli tj. na kraju uzela u Zagrebu.
    Namjeravala sam i ja u Sloveniju, ali sam nakon dobivanja terapije u Repromedu (2 pena po 900 IU) odmah zvala u Lendavu i rečeno mi da je kod njih nestašica.
    Trenutno imaju samo pen od 450 IU i s tim da je cijena u Slo nešto sitno manja..neka 3,00 €.
    Ne znam kakvo je stanje po tom pitanju u Mađarskoj..

    Ja stvarno ne znam. Evo on nam je danas rekao da odemo u Slo po njega kada bude trebalo jer je dosta jeftiniji.. 🤷🏻‍♀️
    Koliko uopće košta kod nas?


    To je i meni sugerirao. 🙂
    Cijena jednog pena je 430,00 €.

    🧑 39 godina, nizak amh, povišen fsh
    🧔 40 godina, spermiogram uredan
    1.IVF ➡️ Repromed 05/24.
    Supercur sprej+Pergoveris 225

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Widlflower cestitam! Bas mi je drago! 
    Repromed cure jeli oni tamo imaju embrio glue, jeste li ga uzimale? 

    ➡️04/24 elonva+supercur+pergoveris 200➡️ 2js➡️ vracena jedna 🤞

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Sanjushka, navijam da ti nova klinika donese sreću 🤞❤️
    Slee, čestitke šogorici 🥳
    Nicaivo, držim 🤞 da svi nalazi budu dobri pa da možeš u FET 🥰
    Maleena, sretno 🤞🥰
    Angel eyes, brzo će tih desetak dana proći 😘
    Čokoladica, znam kako ti je kad su te upitnice u pitanju, socijalnim ginekolozima često nije baš jasno kako to sve sa mpo funkcionira..
    Leona, sretno 🤞🥰
    Pixi, pupice sretno 🤞🥰
    Stela, hvala ti što misliš na mene 😘 dobro sam, nervoza je tu, sve veća i veća, ali guram 🙏🤞
    Cure ja sam danas popodne išla napokon na druženje sa svojom bebicom. Znači već dva tjedana ganjam termin za kontrolu pa nikako, jučer me zovu da dođem danas. Kod moje soc.gin. gužva veća nego u Zg, a malo smo mjesto. Uglavnom išla sam danas, nije ni bila moja doc već doktor iz bolnice (još bolje), ispričala sam mu sve oko amnio. Rekao mi je da nema baš smisla da me on sad gleda, pošto će me u pon u Zg detaljno pregledat, al' ja sam ipak htjela pa me pogledao. Nije išao u detalje, samo je malo bacio pogled sa svih strana i rekao da koliko on vidi to je dobro. Znam da sam mogla proći i bez ovog uzv danas, ali vuklo me da idem vidjeti. Vidjeli smo kako je beba prvo mahnula, a zatim sastavila palac u usta 😁 neopisiv osjećaj ❤️ oprostite na dugom postu, znate kad ja imam nešto za ispričati to bude detaljno 😁 Grlim 🫂❤️


    Hvala Jurky32, 
    Drago mi je zbog tebe i UZV. Nekako imam osjećaj da će i u ponedjeljak sve dobro proći🥰
    Tinker vjerujem da će ti iskusnije cure pomoći. 🤞🏻
    Neka sve bude dobro 

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5mj/2024 FET, beta❌

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Medena33

    Widlflowercestitam! Bas mi je drago!
    Repromed cure jeli oni tamo imaju embrio glue, jeste li ga uzimale?


    Wildflower, super❤️
    Jurky, bit će dobro i u ponedjeljak 🤞
    Tanker, nažalost ne znam odgovor..
    Medena33, vidim na njihovom cjeniku da imaju opciju i da košta 200 eura. Ali nisam uzimala, kako sam tek ušla u ove mpo vode nisam baš bila ni upućena, a ni dr. R ni Stanić mi to uopće nisu spomenuli..

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 385

    Prijavi adminu

    Sanjushka hvala na odgovoru ❤️ ja vas stalno čitam, pratim, veselim se, a i tugujem sa vama, ali sve iz prikrajka🥰 sad napokon krećem pa ćemo se družiti češće❤️🥳nadam se da ćete biti moja terapija😍inače sam aktivna na drugoj temi i tamo imam vojsku navijačica, ali drago mi je da mogu i ovdje dobiti podršku i informacije🥰❤️🥰❤️💪🏻 to me i zanimalo, najviše zbog straha od hipera. Ananas i ciklu krenem nakon što prestane krvarenje ako dobro pamtim, a krumpirići će obavezno biti na meniju nakon transfera🍀🍀🍀🤞🏻 želim ti sreću u Repromedu, da je operacija kod nas bila uspješna, to bi bio naš izbor🤞🏻🤞🏻🤞🏻🍀🍀🍀😘
    Jurky hvala, trebat će mi😁🥰🥰😘🍀🤞🏻tebi također želim sreću i dobar ishod amnio od ❤️🍀🍀🤞🏻da nam javiš najljepše vijesti 🤞🏻🙏🏻mogu misliti kakav je to predivan osjećaj😍
    Angel hvala 😍🍀😘❤️
    Wildflower krasna beta, neka se lijepo dupla🍀🤞🏻sretno❤️

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.